Новий чемпіон та божевілля в CHALLENGE: підсумки туру SFCK, Вашій увазі підсумки туру!, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV. Офіційний сайт

27.09.2021

Новий чемпіон та божевілля в CHALLENGE: підсумки туру SFCK

27.09.2021

КАРПАТСЬКА ДЖЕРЕЛЬНА | SILVER

LP-CRM - COOKER 2:4

Проблеми LP-CRM тривають. Команда довгий час впевнено йшла на першому місці, але за останні п'ять турів трапилися чотири поразки, які призвели до того, що LP-CRM тепер другий, а за втраченими очки і зовсім четвертий. Цими вихідними кривдником LP-CRM став COOKER, який набрав форму і мчить в топ-3. COOKER в цій грі був краще і по справі взяв три очки. Відзначаємо дубль Артема Горголи.

ЕВРОТЕХНОБУД - BIG BOARD 1:3

А ось і невелика несподіванка! ЕВРОТЕХНОБУД і BIG BOARD по грі - кращі команди цієї ліги прямо зараз і було зрозуміло, що їх битва стане прикрасою вихідних. Невеликим фаворитом цього поєдинку був все-таки ЕВРОТЕХНОБУД, адже команда йшла на першому місці і перемагала дев'ять матчів поспіль. Однак цей статус залишився умовним, а на полі краще виглядали хлопці з BIG BOARD. "Червоні" володіли перевагою і по справі повели 2:0. ЕВРОТЕХНОБУД в кінці першого тайму зміг скоротити відстань, але в другому таймі у команди мало що виходило, а коли хлопці пішли ва-банк - BIG BOARD покарав. 3:1. Шоста перемога поспіль для BIG BOARD і битва за чемпіонство загострюється все сильніше.

SFCK TEAM - EUROBIS 1:1

Матч нічого не вирішував для команд з турнірної точки зору, проте хлопці виглядали мотивованими і видали відмінний поєдинок. Незважаючи на велику кількість моментів, суперники не могли забити гол і здавалося, що ми так і залишимося свідками нулів на табло, проте на останній хвилині команда організаторів отримала право на штрафний і після розіграшу змогла заштовхати м'яч у ворота! 1:0. Але це не все! За 6 секунд до фінального свистка право на штрафний отримав вже EUROBIS і Петро Фабрика прямим ударом врятував свою команду від поразки! Ось така голлівудська розв'язка!

[WidgetTable="FAVBET SFCK `2021 | ТРИ ВЕДМЕДІ | BRONZE" #1026826]

Таблиця

SOCCER SHOP | PRESTIGE

FC CROWN KYIV - САЛТІВСЬКИЙ МК 4:2

А це був матч за третє місце і переможцем з цієї битви вийшов FC CROWN KYIV. Спочатку на полі йшла повністю рівна боротьба, проте згодом клас команди CROWN KYIV дав про себе знати і ми побачили перемогу цієї команди. Відзначаємо дублі Олександра Колесникова та Антона Амплеєва - саме завдяки їхній грі CROWN KYIV завойовує бронзу.

[WidgetTable="FAVBET SFCK `2021 | SOCCER SHOP | PRESTIGE" #1026836]

Таблиця

BPRO | URBAN

ROYAL CREDIT - 2SCHOOL 3:1

Головний матч сезону цієї ліги, адже саме тут вирішувалося чемпіонство! ROYAL CREDIT було достатньо не програти, тоді як 2SCHOOL обов'язково треба було брати три очки. Однак саме ROYAL CREDIT в цей вечір був сильнішим і в цілому досить спокійно взяв три очки, тим самим оформивши чемпіонство. По суті, ROYAL CREDIT все вирішив у першому таймі - 3:0. 2SCHOOL зміг відповісти лише голом з пенальті у другій половині, але на більше хлопців не вистачило. Окремо зазначаємо гру і дубль Віталія Лимаря - блискучий матч! Також вітаємо ROYAL CREDIT з чемпіонством!

ФК СОКІЛ - AFC ATLETICO KYIV 2:2

Яка напруга, які пристрасті! Матч, який ми прозвали чемпіонським, саме таким і був, якщо дивитися на емоції. А головний висновок – учасники чемпіонського матчу можуть не завоювати чемпіонський титул!

"Атлети" краще розпочали гру в плані реалізації моментів. Хоча перший гол був забитий лише на 17-й хвилині. Андрій Богач після стрімкої контратаки вибрав, можливо, не найкращий варіант і пробив в ближній кут, замість того, щоб віддати передачу. Та футбольна фортуна була на його боці і м'яч таки влетів в сітку.
Уже в другому таймі, за 7 хвилин до кінця зустрічі, Олександр Кульша чудовим ударом з лівої відправив другий м'яч в сітку воріт Сокола. AFC ATLETICO KYIV став надзвичайно близьким до перемоги не тільки в матчі, а й в чемпіонаті загалом. А далі почалося!

Спочатку Сиворакша відкрився під передачу та другим дотиком пробив в лівий кут воріт – точно. 1:2. За хвилину до фінального свистка в одному з моментів гравці Сокола почали апелювати до арбітрів, що їхні суперники порушили правила (що означало б перебір фолів, та дабл-пенальті). Судді не побачили там протиправних дій від гравця "атлетів" (схоже, що вони не помилились) та дали продовжити матч. Та вже через декілька секунд порушення таки відбулось. Тепер представники ATLETICO сперечались і намагались довести, що все було в межах правил. Але ні, шостий фол і дабл-пенальті.

До м'яча підійшов Безпалюк, і точно низом пробив повз голкіпера. 2:2. Щось неймовірне. У команд залишалось ще 45 секунд, і обидві встигли зробити по одному небезпечному моменту. Та те, що "створив" воротар Сокола Євген Тичка – це просто космос. Його колега по амплуа Максим Дюданець прийняв участь в атаці і його знайшли прекрасною передачею на дальній стійці, однак його удар з близької відстані парирував Тичка. Це був сейв, який залишив дивізіон CHALLENGE без чемпіона.

НИКОС – BROOKLYN 0:6

А чому в нас ще немає чемпіона? Тому що у нас є BROOKLYN. Матч лідерів чемпіонату завершився саме так, як це було потрібно для "американців". Тепер лише від них залежить, чи стануть вони чемпіонами, чи залишаться з медалями іншого ґатунку. Свій перший з трьох останніх матчів BROOKLYN виграв. Ще до матчу у НИКОС практично не було шансів на очки. Це показав і сам поєдинок. Олексій Штанько, напевне, найбільше хоче стати чемпіоном, а тому відзначився в цій зустрічі хет-триком.

PLAYTIKA – ZEPPELIN 2:2

Для PLAYTIKA ця зустріч була останньою в сезоні і наостанок у них був шанс обійти в таблиці ZEPPELIN. Та саме номінальні гості краще увійшли в гру, створювали більше моментів і першими…пропустили. PLAYTIKA дуже пощастило в моменті з голом в самому кінці першої половини. М'яч після кутового відскочив прямо в Антона Вихляєва і відлетів у ворота. В середині другого тайму ZEPPELIN не просто зрівняв, а за півхвилини змінив рахунок з програшного, на переможний. Вихляєв сповна реабілітувався, спочатку віддавши гольову передачу, а потім і відзначившись голом. Та доволі швидко Комісарук знову встановив рівні цифри на табло. Так поєдинок і завершився.

FC PROLISOK - ТЕЛЕГА ФК 1:2

Для хлопців з PROLISOK поєдинок почався прекрасно, вже на першій хвилині Олексій Моргушка відкрив рахунок. Навряд чи вони знали, що більше в цій зустрічі не заб'ють. ТЕЛЕГА ж повторила "фінт" свого суперника і після безгольового першого тайму, забила відразу по перерві. Не зіграли команди і 30 секунд, як рахунок став рівним. Ще через 5 хвилин Андрій Семенихін забив другий гол своєї команди і, як виявилося, встановив фінальний рахунок.