ЧЕМПІОНСЬКИЙ ТИТУЛ КМВ, DTEK ЗНОВУ СЕРЕД ПРИЗЕРІВ, ПЕРЕМОЖНІ СЕРІЇ OL1MP ТА FC YUZHBOR, Вашій увазі підсумки туру!, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV. Офіційний сайт

27.12.2023

ЧЕМПІОНСЬКИЙ ТИТУЛ КМВ, DTEK ЗНОВУ СЕРЕД ПРИЗЕРІВ, ПЕРЕМОЖНІ СЕРІЇ OL1MP ТА FC YUZHBOR

27.12.2023

URBAN DIVISION

SYNDICATE - АВАНГАРД КИЇВ 6:0

За умови, м‘яко кажучи, не надто потужного збору на гру в АВАНГАРДУ практично не було шансів завершити сезон на позитивній ноті. Більше того, команда Даніеля Бовсуновського подумки вже готувалася до недільних баталій в рамках Різдвяного кубка SFCK. Зрештою SYNDICATE без особливих труднощів здобув «суху» вікторію з рахунком 6:0. Антон Нікітов та Руслан Косаренко оформили дублі, Костянтин Мітленко та Євгеній Коновалов забили по одному голу, що в підсумку дозволило «синьо-білим» завершити кампанію на почесній шостій сходинці.

Протокол и события матча SYNDICATE 6 : 0 Авангард Київ, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

KMW - TEMP UNITED 3:1

Найбільш інтригуючий поєдинок заключного ігрового дня в дивізіоні URBAN відбувався саме за участю двох претендентів на медалі - KMW та TEMP UNITED. Колективи підходили до вирішальної дуелі в кардинально різній формі. Сам матч зрештою став повним відображенням цієї тези. Долю протистояння фактично вирішили два м‘ячі Кирила Тернового наприкінці першого тайму. По перерві номінальні гості намагалися виправити ситуацію, проте в команди Владислава Кандубіна елементарно майже нічого не клеїлося. А тут ще й в одного з лідерів Артема Балагури здали нерви, що вилилося в вилучення… У підсумку Кирило Терновий оформив хет-трик, а футболісти KMW довели справу до закономірної перемоги, яка максимально наблизила їх до завоювання омріяного чемпіонського титулу!

Протокол и события матча KMW 3 : 1 TEMP UNITED, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

GETMAN KYIV - FC YUZHBOR 2:3

Навіть не маючи серйозних турнірних завдань, гравці FC YUZHBOR завершили кампанію четвертою звитягою поспіль! Цікаво, що три з цих перемог були здобуті з ідентичним результатом - 3:2. Саме з таким рахунком колектив Павла Павлюка поклав на лопатки GETMAN KYIV. Підопічні Ігоря Криворучка теж прагнули наостанок грюкнути дверима, навіть спромоглися на камбек з 0:2 по ходу другого тайму. Але на останніх секундах зустрічі Ігор Хоменко оформив дубль, що й дозволило зафіксувати підсумкову вікторію FC YUZHBOR.

Протокол и события матча GETMAN KYIV 2 : 3 FC YUZHBOR, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

TEMP UNITED - КВАРЦИТ 2:2

Ще один камбек з 0:2 в рамках заключного туру в лізі URBAN вдалося оформити представникам TEMP UNITED. Кандубін та компанія відігралися за лічені хвилини в самісінькому ендшпілі двобою з КВАРЦИТОМ. От тільки такого подвигу команді виявилося замало, адже для збереження хоча би мінімальної надії на завоювання бронзових нагород варто було лише перемагати… Попри все, потрібно зауважити, що номінальні гості продемонстрували досить змістовну гру й дали справжній бій фавориту. А от для TEMP UNITED приємного мало: у другому сезоні поспіль колектив надзвичайно прикро залишається за межами п‘єдесталу пошани. Цього разу команда Владислава Кандубіна знову може звинувачувати тільки себе - п’ятиматчева безвиграшна серія відкотила її аж на п‘яту підсумкову сходинку в табелі про ранги…

Протокол и события матча TEMP UNITED 2 : 2 КВАРЦИТ, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

• субота
  • 12:45

KMW - FC IMPERIAL 4:2

У заключному протистоянні сезону KMW було достатньо навіть нічиєї для офіційного завоювання чемпіонського титулу. Зрештою проти аутсайдера першості FC IMPERIAL команда Ігоря Бондарчука перевиконала своє завдання! Так, за рахунку 3:0 на початку другої половини «біло-сині» вже дозволили собі розслабитися, а «помаранчево-білі» на фоні цього ледь не влаштували суперкамбек! Номінальні гості спромоглися скоротити відставання до мінімуму. А це ще Олексій Вишнівський не реалізував пенальті! У підсумку гравці KMW здобули перемогу з рахунком 4:2 й завершили напрочуд успішну кампанію по-чемпіонськи!

Протокол и события матча KMW 4 : 2 FC IMPERIAL, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

КВАРЦИТ - UPTECH TEAM 1:3

На другий матч за короткий проміжок часу в КВАРЦИТУ елементарно забракло сил та кадрових ресурсів. «Сірі» провели чудовий перший тайм і пішли на перерву за рахунку 1:0 на свою користь. Єдиним голом відзначився Андрій Черкашин. Проте на старті другої половини сталася подія, яка перевернула все з ніг на голову - вилучення голкіпера Ярослава Рябчича… Зрештою хет-трик Павла Науменка дозволив UPTECH TEAM завоювати вольову звитягу й фінішувати на десятій підсумковій позиції в табелі про ранги дивізіону URBAN.

Протокол и события матча КВАРЦИТ 1 : 3 UPTECH TEAM, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

AVANTI - DTEK 2:6

Остання інтрига, яка ще залишалася в дивізіоні URBAN, стосувалася медальних перспектив DTEK. У випадку двох перемог над колективами з нижньої частини турнірної таблиці команда Олега Шабанова здобувала би «срібло». У підсумку DTEK впорався з поставленим завданням, хоча обидва опоненти добряче попсували нерви фавориту. Особливо це вдалося зробити футболістам AVANTI, які навіть вели в рахунку 2:1 після першого тайму. Однак по перерві номінальні гості зібрали всю свою волю в кулак і досягли бажаного результату. Колектив максимально ефективно використав помилки опонента й забив аж п‘ять «сухих» м‘ячів у другій половині. Це зробило DTEK ще на крок ближчим до завоювання омріяного «срібла».

Протокол и события матча AVANTI 2 : 6 DTEK, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

PHOENIX - DTEK 1:4

Свій другий матч футболісти DTEK змушені були проводити майже без будь-якої паузи. Шабанов та компанія безперечно готувалися до такого непростого випробування з точки зору функціональних кондицій. Проте, як і в протистоянні з AVANTI, фаворитам довелося відігруватися по ходу зустрічі. Зрештою все для DTEK завершилося хепі-ендом! Ще до перерви дубль та асист Ярослава Калини подарував впевнений гандикап у рахунку, а в другому таймі номінальні гості закріпили свою перевагу. 1:4 - і колектив Олега Шабанова завершує кампанію дев‘ятою перемогою поспіль й після тривалої паузи знову стає призером SFCK!

Протокол и события матча PHOENIX 1 : 4 DTEK, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

• субота
  • 16:25

CHEVROLET - AVANTI 4:7

Відсутність турнірних завдань зазвичай дозволяє командам розслабитися й зіграти в своє задоволення. Зокрема, саме це посприяло справжній гольовій феєрії в протистоянні CHEVROLET й AVANTI. «Блакитно-чорні» провели цей матч у складі, дуже далекому від оптимального. І це певним чином урівноважувало шанси обох колективів на підсумковий успіх. Зрештою по ходу двобою «сіро-чорним» вдалося розвинути перевагу в рахунку аж до трьох м‘ячів. З огляду на це під завісу другого тайму номінальні господарі змушені були ризикувати. І це майже спрацювало! Представники CHEVROLET спромоглися скоротити відставання до мінімуму. Проте AVANTI вже не віддав свого й закінчив сезон переконливою перемогою з рахунком 7:4.

Протокол и события матча CHEVROLET 4 : 7 AVANTI, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

PHOENIX - OL1MP 4:5

Протягом майже всього поєдинку футболісти PHOENIX, які проводили другий матч за день, вели в рахунку. «Олімпійці» постійно змушені були наздоганяти свого візаві. А перший випадок, коли «синім» вдалося захопити лідерство в цьому матчі, стався буквально за кілька секунд до фінального свистка! Як виявилося зовсім згодом, це був переможний гол Владислава Паскаленка! Шалена розв‘язка, яка стала прекрасним вінцем захоплюючого сезону на SFCK! OL1MP зрештою завдяки четвертій перемозі поспіль фінішує відразу слідом за медальною зоною. А ще один підсумок, зафіксований у цій зустрічі, стосується головної індивідуальної нагороди: Роман Ступак із 27 голами стає одноосібним найкращим голеадором дивізіону URBAN! Браво!

Протокол и события матча PHOENIX 4 : 5 OL1MP, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV