ФАТАЛЬНА ОСІЧКА VIVAGRO, ПЕРЕМОЖНІ КОНВЕЄРИ KMW ТА DTEK, Вашій увазі підсумки туру!, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV. Офіційний сайт

ФАТАЛЬНА ОСІЧКА VIVAGRO, ПЕРЕМОЖНІ КОНВЕЄРИ KMW ТА DTEK

20.12.2023

URBAN DIVISION

DTEK - TEMP UNITED 6:3

Звітне протистояння сповна продемонструвало, що претенденти на медалі знаходяться в кардинально різній формі. DTEK здобув сьому перемогу поспіль, а TEMP UNITED не виграє вже три тури й ризикує залишитися взагалі без медалей. Так, завдяки цій вікторії Шабанов та компанія обійшли свого візаві та вперше піднялися на третю сходинку в табелі про ранги дивізіону URBAN. Номінальні господарі продемонстрували майстер-клас гри другим номером. Уже після першого тайму DTEK повів з різницею в два м‘ячі, що дало змогу відштовхуватися надалі від такого результату. У підсумку Ярослав Калина оформив 1+2 за системою гол+пас, Андрій Гордійчук - 1+1, Олег Шабанов відзначився дублем, а команда здобула переконливу звитягу з рахунком 6:3.

Протокол и события матча DTEK 6 : 3 TEMP UNITED, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

SYNDICATE - KMW 2:5

Переможний конвеєр KMW не зупинити! До того ж, втретє поспіль команда Ігоря Бондарчука здолала свого суперника з ідентичним рахунком 5:2! Для SYNDICATE це був «матч життя»… Але «синьо-білі» поступилися й вибули з реальної боротьби за медалі дивізіону URBAN. Номінальні гості в цілому досить впевнено контролювали хід подій на полі. Денис Іродовський, оформивши 1+2 за системою гол+пас, став головним героєм переможного двобою, а Кирило Терновий та Владислав Слободенюк записали до свого активу по забитому м‘ячу та асисту. Проте наступний матч туру за участю VIVAGRO приніс футболістам KMW напевно ще більш позитивні емоції…

Протокол и события матча SYNDICATE 2 : 5 KMW, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

OL1MP - VIVAGRO 5:4

А OL1MP і справді здатен здивувати будь-якого визнаного гранда! Слідом за TEMP UNITED під гарячу руку «синім» потрапив і VIVAGRO! Більше того, у звітному протистоянні «олімпійцям» вдалося проявити шалений характер: поступаючись 1:3 ще по ходу першого тайму, вони вирвали повноцінну перемогу! Такий феноменальний камбек розбив серця багатьом вболівальникам VIVAGRO… Адже тепер «біло-чорні» ризикують узагалі залишитися без медалей чемпіонату! Представники VIVAGRO зіграли вже всі свої матчі в нинішньому сезоні й тепер їхня доля знаходиться в руках прямих конкурентів…

Протокол и события матча OL1MP 5 : 4 VIVAGRO, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

RCD MALLORCA - UPTECH TEAM 7:3

А от гравцям RCD MALLORCA вдалося наостанок гучно грюкнути дверима! У заключному протистоянні сезону команда здобула всього лишень другу перемогу. Тим паче, проти UPTECH TEAM номінальним господарям довелося тричі відігруватися по ходу зустрічі. А от схилити шальки терезів на свою користь колектив Івана Сушика спромігся вже в заключну чверть ігрового часу. Головними творцями такої вольової звитяги стали Владислав Пікалюк та Ярослав Курилов - вони оформили 2+2 та 2+1 за системою гол+пас відповідно.

Протокол и события матча RCD MALLORCA 7 : 3 UPTECH TEAM, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

CHEVROLET - АВАНГАРД КИЇВ 9:4

Звітний тур у дивізіоні URBAN був багатим на вольові перемоги. Саме такого результату вдалося досягти футболістам CHEVROLET, поступаючись 1:3 після першого тайму. Що сталося з колективом Даніеля Бовсуновського по перерві, взагалі залишається загадкою… У лавах «блакитно-чорних» дублі оформила ціла низка гравців - Олексій Адаєв, Олександр Виштак, Андрій Усенко та Микола Роянов. А останній ще й спромігся віддати три асисти, що гарантувало йому статус MVP цього протистояння!

Протокол и события матча CHEVROLET 9 : 4 Авангард Київ, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

FC IMPERIAL - GETMAN KYIV 3:5

FC IMPERIAL усе ще залишається без набраних очок. Проте час від часу команді вдається нав’язувати справжню конкуренцію суперникам! Як, наприклад, останнього вікенду в матчі проти GETMAN KYIV. Колектив Ігоря Криворучка вже після першого тайму здобув комфортний гандикап у рахунку - 3:0. Але, здається, такий проміжний результат зіграв із номінальними гостями злий жарт… Адже по перерві «помаранчево-білі» ледь не розродилися божевільним камбеком! Так, на 37 хвилині Ростислав Вернидуб оформив хет-трик і дозволив своїй команді впритул наблизитися до опонента - 3:4. Проте завоювати дебютний заліковий бал гравцям FC IMPERIAL у той вечір так і не судилося… Представники GETMAN KYIV забили п‘ятий м‘яч і зняли всі запитання щодо переможця цієї дуелі.

Протокол и события матча FC IMPERIAL 3 : 5 GETMAN KYIV, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

AVANTI - КВАРЦИТ 1:5

Попри кардинально різні результати в останніх матчах, а також незвично потужний збір з боку AVANTI, футболістам КВАРЦИТУ вдалося завоювати переконливу звитягу з рахунком 5:1. Так, складається враження, що відіграти повний матч без замін «сіро-чорним» навіть простіше… Так чи інакше, у складі номінальних гостей варто відзначати Владислава Куцюка! Представник КВАРЦИТУ оформив покер і тим самим дозволив своїй команді здобути четверту вікторію в сезоні.

Протокол и события матча AVANTI 1 : 5 КВАРЦИТ, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

FC YUZHBOR - PHOENIX 3:2

У заключному поєдинку туру в дивізіоні URBAN було зафіксовано ще одну вольову звитягу. Попри не найсильніший збір на гру, представники FC YUZHBOR спромоглися в ендшпілі покласти на лопатки непоступливий PHOENIX. Так, номінальні господарі вперше в цьому матчі вийшли вперед у рахунку лише на 38 хвилині! А головним провідником міцного характеру FC YUZHBOR став капітан Павло Павлюк. У його активі переможний дубль, котрий і дозволив відсвяткувати третю вікторію поспіль.

Протокол и события матча FC YUZHBOR 3 : 2 PHOENIX, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV