МИ ПОЧИНАЄМО!, Вашій увазі анонс нового сезону!, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV. Офіційний сайт

Новина

14 січня

МИ ПОЧИНАЄМО!

14 січня

МИ ПОЧИНАЄМО!

Настав час стартувати новому сезону нашого чемпіонату - зимньому розіграшу Street Football Challenge Kyiv!

Початок сезону розпочнеться зі своєрідного відбору команд до різних ліг.

Детальніше:

Всі команди-учасниці будуть розподілені на п'ять різних дивізіонів: Gold, Silver, Bronze, Urban та Challenge.

І якщо всі учасники останньої ліги вже відомі, то команди, що приймуть участь в інших чотирьох, будуть виявлені в спеціальних кваліфікаційних матчах!

GOLD та SILVER

Правила гри в кваліфікації до найсильніших дивізіонів наступні – 16 команд були розподілені на чотири групи по чотири учасники. Кожен зіграє з кожним в рамках своєї групи, дві найкращі команди квартетів дістануть собі місце в дивізіоні GOLD, тоді як аутсайдери будуть грати в SILVER.

Розклад туру та групи:

Група А SFCK – ГРУПА ЗДОРОВ'Я / 15 січня, 12:30

[WidgetTable="SFCK PM|ЗИМА 21/22 | A" #1035421]

Таблиця

# Команда І В Н П Мз - Мп О Форма
1 AURORA TEAM 0 0 0 0 0 - 0 0
2 EUROBIS 0 0 0 0 0 - 0 0
3 SFCK TEAM 0 0 0 0 0 - 0 0
4 ГРУПА ЗДОРОВ’Я 0 0 0 0 0 - 0 0

Група B DEFEND CAR – DONBASS-2T-AVATAS / 15 січня, 13:30

[WidgetTable="SFCK PM|ЗИМА 21/22 | B" #1035422]

Таблиця

# Команда І В Н П Мз - Мп О Форма
1 DEFEND CAR 0 0 0 0 0 - 0 0
2 FC FOOTBALL MALL 0 0 0 0 0 - 0 0
3 FC DONBASS-2T-Avatas 0 0 0 0 0 - 0 0
4 PARI MATCH 0 0 0 0 0 - 0 0

Група C 2SCHOOL – ASSISTANT GROUP / 16 січня, 15:20

[WidgetTable="SFCK PM|ЗИМА 21/22 | C" #1035423]

Група D LP-CRM – UMG-INTECH / 15 січня, 10:30 VTORIS LEFT – КОЗАКИ / 15 січня , 11:30

[WidgetTable="SFCK PM|ЗИМА 21/22 | D" #1035424]

Таблиця

# Команда І В Н П Мз - Мп О Форма
1 UMG-INTECH 0 0 0 0 0 - 0 0
2 LP-CRM 0 0 0 0 0 - 0 0
3 ФК КОЗАКИ 0 0 0 0 0 - 0 0
4 VTORIS LEFT COAST 0 0 0 0 0 - 0 0

BRONZE та URBAN

Правила проведення кваліфікації тут нічим не відрізняються від тих, що діють в двох вищих дивізіонах. Також маємо 16 команд, розподілених на чотири квартети, які будуть боротися за потрапляння в дивізіон BRONZE. Ті ж, кому не вдасться стати кращими, відправляться в URBAN.

Розклад туру та групи:

Група E PROLISOK – BROOKLYN / 16 січня, 10:50 АГРОСЕМ – FC SHAKHTAR / 16 січня, 16:10

[WidgetTable="SFCK PM|ЗИМА 21/22 | E" #1035425]

Таблиця

# Команда І В Н П Мз - Мп О Форма
1 BROOKLYN 0 0 0 0 0 - 0 0
2 АГРОСЕМ 0 0 0 0 0 - 0 0
3 FC PROLISOK 0 0 0 0 0 - 0 0
4 SHAKHTAR 0 0 0 0 0 - 0 0
# Команда Форма
1 BROOKLYN
2 АГРОСЕМ
3 FC PROLISOK
4 SHAKHTAR

Група F МИРОТВОРЕЦЬ – САЛТІВСЬКИЙ МК / 16 січня, 13:30

[WidgetTable="SFCK PM|ЗИМА 21/22 | F" #1035426]

Група G

[WidgetTable="SFCK PM|ЗИМА 21/22 | G" #1035427]

Таблиця

# Команда І В Н П Мз - Мп О Форма
1 TOPIAR 0 0 0 0 0 - 0 0
2 ФК СОКІЛ 0 0 0 0 0 - 0 0
3 ROYAL CREDIT 0 0 0 0 0 - 0 0
4 Победа 0 0 0 0 0 - 0 0

Група H ATLETICO KYIV – SAINTS / 16 січня, 11:45 КИЇВСЬКА МИТНИЦЯ – INTENSFIT / 16 січня , 14:30

CHALLENGE

Даний дивізіон був зіставлений за результатами минулих сезонів і в нього були включені десять колективів, які розіграють чемпіонство за стандартною круговою системою. В першому турі приймуть участь шість колективів.

FC GOLD – BLACK ALFA / 15 січня, 9:30 KMB – PLAYTIKA / 16 січня , 10:00 UPTECH TEAM – UKRSIBBANK|АРМАГЕДОН / 16 січня , 12:40