Полная версия сайта - в горизонтальном положении

Статистика

Статистика, Бомбардири, WINTER CHAMPIONSHIP SFCK 2020/2021, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV. Офіційний сайт

# Гравець Команда І Г (Пн.) Ср.
1
Виталий Лымар
ЛЕГИОН 23 36 (1) 1.57
2
Александр Луценко
LP-CRM 2 19 28 1.47
3
Владислав Таран
ЛЕГИОН 32 26 0.81
4
Дмитро Лещенко
УКРГАЗВИДОБУВАННЯ 12 24 2
5
Александр Ус
DEVELOPEX 20 23 1.15
6
Анатолий Жихарев
AURORA TEAM 24 22 0.92
7
Арсен Тоток
ДИРЕКТ 11 18 1.64
8
Владислав Усик
YOUNG BOYS 12 18 1.5
9
Владислав Рибальченко
MFC ALTERRA 31 18 0.58
10
Владислав Слободенюк
ДИРЕКТ 13 17 1.31
11
Дмитрий Стрельченко
DEVELOPEX 13 17 1.31
12
Аристарх Александровський
FC Vega 13 17 1.31
13
Роман Помазанов
САЛТІВСЬКИЙ МК 11 16 1.45
14
Юрий Моргушка
ФК СТАЛЬ 9 15 1.67
15
Олег Цапенко
АГРОСЕМ 9 15 1.67
16
Евгений Дацко
SECUR 11 15 1.36
17
Михаил Сидорко
KAPELOU 11 15 1.36
18
Вячеслав Капанистый
УКРГАЗВИДОБУВАННЯ 12 15 1.25
19
Евгений Коновалов
RWS BANK 8 14 1.75
20
Сергей Лыба
TOPIAR 10 14 1.4
21
Алексей Поштар
ONECALL 12 14 1.17
22
Анатолий Жихарев
МАТАДОР РУСАНОВКА 9 13 1.44
23
Александр Майстренко
LP-CRM 10 13 1.3
24
Виталий Макарчук
ECLIPSE 9 12 1.33
25
Владислав Науменко
ЛЕГИОН 11 12 1.09
26
Юрій Бритвін
ФК SAINTS 11 12 1.09
27
Александр Голодников
TOPIAR 18 12 0.67
28
Евгений Шульга
DEVELOPEX 23 12 0.52
29
Петр Фабрика
EUROBIS 12 12 (1) 1
30
Игорь Кулешин
ХУРМА 10 11 1.1
31
Андрей Володько
FC CROWN KYIV 10 11 1.1
32
Алексей Штанько
BROOKLYN 13 11 0.85
33
Нуцу Поп
JOOBLE 13 11 0.85
34
Виталий Дацюк
MFC ALTERRA 18 11 0.61
35
Антон Буров
ASSISTANT GROUP 23 11 0.48
36
Вадим Скиценко
МАТАДОР РУСАНОВКА 25 11 0.44
37
Михайло Тесленко
АГРОСЕМ 8 10 1.25
38
Владислав Запісецький
АГРОСЕМ 8 10 1.25
39
Вадим Гребенюк
MATADOR 8 10 1.25
40
Віталій Пятаєв
ФК SAINTS 9 10 1.11
41
Игорь Киричок
ТЕРРИКОН 10 10 1
42
Александр Шаповалов
BIOS 11 10 0.91
43
Дмитрий Сысоев
НИКОС 11 10 0.91
44
Ярослав Фабрика
EUROBIS 12 10 0.83
45
Сергей Савинский
KMA 12 10 0.83
46
Ильдар Эмирсалиев
JOOBLE 12 10 0.83
47
Олександр Мальона
UTR 12 10 0.83
48
Вадим Цимбаленко
UTR 13 10 0.77
49
Андрей Томчук
ТЕЛЕГА ФК 6 9 1.5
50
Максим Стеценко
UMG-INTECH 8 9 1.13
51
Владислав Сьомка
RLC LOGISTIC 8 9 1.13
52
Артем Вербенко
LP-CRM 2 9 9 1
53
Артур Чорний
ТЕЛЕГА ФК 9 9 1
54
Роман Андрущенко
GETMAN KYIV 9 9 1
55
Михайло Бегус
GETMAN KYIV 9 9 1
56
Василий Вижунов
FC CROWN KYIV 11 9 0.82
57
Никита Диминский
MFC FLEX 11 9 0.82
58
Алексей Андрющенко
UPTECH TEAM 12 9 0.75
59
Володимир Баталін
MATADOR 12 9 0.75
60
Артур Коваль
ТЕЛЕГА ФК 13 9 0.69
61
Олександр Русін
FC Vega 14 9 0.64
62
Макар Бугай
EUROBIS 4 8 2
63
Віктор Мазур
АФК ХУНТА 6 8 1.33
64
Александр Яновский
KAPELOU 8 8 1
65
Олександр Пуха
АФК ХУНТА 8 8 1
66
Ігор Тесленко
MFC ALTERRA 9 8 0.89
67
Любомир Кузнєцов
АГРОСЕМ 10 8 0.8
68
Артем Бублик
AUTO ENERGY 10 8 0.8
69
Ігор Тимончук
JOOBLE 10 8 0.8
70
Александр Пшеничный
BROOKLYN 12 8 0.67
71
Андрей Заболотный
RWS BANK 12 8 0.67
72
Михайло Тищенко
ФК СОКІЛ 12 8 0.67
73
Сергій Циліцинський
GETMAN KYIV 12 8 0.67
74
Андрей Киряков
BINOTEL 13 8 0.62
75
Радислав Сиворакша
ФК СОКІЛ 10 8 (1) 0.8
76
Андрей Волошенко
BINOTEL 11 8 (1) 0.73
77
Игорь Полищук
RWS BANK 11 8 (1) 0.73
78
Вячеслав Гаврыш
НИКОС 3 7 2.33
79
Василий Почтарь
ВЕСЕЛЫЕ РЕБЯТА 4 7 1.75
80
Віктор Чечет
ПОБЕДА 5 7 1.4
81
Виталий Швалюк
САЛТІВСЬКИЙ МК 6 7 1.17
82
Андрей Мельник
ONECALL 6 7 1.17
83
Богдан Приходько
АГРОСЕМ 6 7 1.17
84
Дмитрий Вишнівський
ПОБЕДА 7 7 1
85
Дмитрий Заика
ТЕРРИКОН 8 7 0.88
86
Роман Жмакін
RLC LOGISTIC 8 7 0.88
87
Александр Лизунов
TOPIAR 9 7 0.78
88
Виталий Грушко
MFC ALTERRA 9 7 0.78
89
Сергей Румпа
ECLIPSE 10 7 0.7
90
Денис Мытник
DEVELOPEX 11 7 0.64
91
Артем Горгола
САЛТІВСЬКИЙ МК 11 7 0.64
92
Ярослав Телятник
UTR 11 7 0.64
93
Евген Чайка
AURORA TEAM 11 7 0.64
94
Максим Дручків
UTR 11 7 0.64
95
Владимир Гудз
ФК СТАЛЬ 12 7 0.58
96
Сергей Клименко
FC CROWN KYIV 12 7 0.58
97
Андрій Гордійчук
ФК СОКІЛ 12 7 0.58
98
Евгений Чайка
МАТАДОР РУСАНОВКА 12 7 0.58
99
Анатолий Педько
BLACK ALFA 13 7 0.54
100
Юрій Скопич
FC Vega 13 7 0.54
101
Сергій Ананко
FC Vega 15 7 0.47
102
Віталій Бондзік
AUTO ENERGY 11 7 (1) 0.64
103
Сергей Фарафонов
BLACK ALFA 9 7 (2) 0.78
104
Тимофій Пащенко
AUTO ENERGY 5 6 1.2
105
Игорь Сарнавский
LP-CRM 2 6 6 1
106
Олександр Крусян
JOOBLE 6 6 1
107
Дмитрий Любименко
ФК ВРЕМЯ ГАЗА 6 6 1
108
Андрій Таймаров
ФК КОЗАКИ 6 6 1
109
Максим Воронков
ХУРМА 7 6 0.86
110
Анатолій Воронкін
KMA 7 6 0.86
111
Олександр Шевченко
ФК КОЗАКИ 7 6 0.86
112
Тимур Хайрутдинов
EUROBIS 8 6 0.75
113
Сергей Мельниченко
UMG-INTECH 8 6 0.75
114
Виталий Кужелюк
ХУРМА 8 6 0.75
115
Виталий Жеребцов
АФК ХУНТА 9 6 0.67
116
Олександр Шестерньов
AUTO ENERGY 9 6 0.67
117
Назар Остапьюк
ASSISTANT GROUP 10 6 0.6
118
Микола Олексін
KMA 11 6 0.55
119
Евгений Макаров
КИЇВСЬКА МИТНИЦЯ 11 6 0.55
120
Андрій Шевченко
MATADOR 11 6 0.55
121
Дмитрий Косенко
ECLIPSE 12 6 0.5
122
Артём Осадчук
ДИРЕКТ 13 6 0.46
123
Александр Суходольский
FC CROWN KYIV 14 6 0.43
124
Максим Сторожук
EUROBIS 6 6 (1) 1
125
Юрий Осауленко
ПОБЕДА 2 5 2.5
126
Гиорги Дарахвелидзе
CENTRAL YARD 3 5 1.67
127
Богдан Бессонов
CENTRAL YARD 4 5 1.25
128
Дмитрий Скляр
MFC FLEX 4 5 1.25
129
Сергей Сидоркин
BROOKLYN 5 5 1
130
Денис Гайден
КИЇВСЬКА МИТНИЦЯ 5 5 1
131
Максим Коробка
ВЕСЕЛЫЕ РЕБЯТА 6 5 0.83
132
Евгений Федотов
АФК ХУНТА 6 5 0.83
133
Ярослав Пуха
АФК ХУНТА 6 5 0.83
134
Вадим Щирба
ФК КОЗАКИ 6 5 0.83
135
Андрей Соломийчук
ТЕЛЕГА ФК 6 5 0.83
136
Алексей Рубан
ABM CLOUD 7 5 0.71
137
Александр Коваль
ECLIPSE 7 5 0.71
138
Максим Вітюк
KMA 7 5 0.71
139
Иван Гузо
ДИРЕКТ 7 5 0.71
140
Виталий Белойван
AVATAR 8 5 0.63
141
Евгений Волынец
BLACK ALFA 8 5 0.63
142
Богдан Трофименко
ABM CLOUD 8 5 0.63
143
Вадим Кужелюк
ХУРМА 8 5 0.63
144
Денис Щебликін
MATADOR 8 5 0.63
145
Андрей Турчак
ТЕРРИКОН 9 5 0.56
146
Олексій Трофимов
ФК SAINTS 9 5 0.56
147
Владислав Мирошниченко
НІКОФЛЕКС 10 5 0.5
148
Александр Марченко
SECUR 10 5 0.5
149
Александр Орел
САЛТІВСЬКИЙ МК 10 5 0.5
150
Роман Мамчур
MFC FLEX 10 5 0.5
151
Владимир Гудз
YOUNG BOYS 10 5 0.5
152
Олександр Мирец
ЛЕГИОН 10 5 0.5
153
Андрій Шаманський
AUTO ENERGY 10 5 0.5
154
Андрей Павлик
УКРГАЗВИДОБУВАННЯ 10 5 0.5
155
Дмитро Василюк
SOFTSERVE 11 5 0.45
156
Илья Бородань
FULL HOUSE UTD 11 5 0.45
157
Максим Сіроєдов
FC Vega 11 5 0.45
158
Олександр Андрусенко
KMA 11 5 0.45
159
Егор Масюк
НІКОФЛЕКС 12 5 0.42
160
Андрей Вовк
SECUR 12 5 0.42
161
Антон Нетудыхата
UPTECH TEAM 12 5 0.42
162
Игорь Порох
LP-CRM 2 12 5 0.42
163
Антон Амплеев
FC CROWN KYIV 12 5 0.42
164
Игорь Воловйов
BROOKLYN 9 5 (1) 0.56
165
Алуач Ахмед
НИКОС 1 4 4
166
Василий Довгалец
ПОБЕДА 2 4 2
167
Антон Семененко
UPTECH TEAM 3 4 1.33
168
Ростислав Литвинчук
MATADOR 3 4 1.33
169
Иван Цисар
CENTRAL YARD 4 4 1
170
Александр Кондратюк
ВЕСЕЛЫЕ РЕБЯТА 4 4 1
171
Денис Гайден
BIOS 4 4 1
172
Вадим Бондаренко
НИКОС 4 4 1
173
Паван Кхабар
AURORA TEAM 5 4 0.8
174
Николай Гупало
ONECALL 5 4 0.8
175
Дмитро Скробач
SFCK TEAM 5 4 0.8
176
Любомир Кузнєцов
SFCK TEAM 5 4 0.8
177
Анастасия Терех
МАТАДОР РУСАНОВКА 5 4 0.8
178
Владимир Мельник
BINOTEL 6 4 0.67
179
Дмитрий Котельников
ФК СТАЛЬ 6 4 0.67
180
Владимир Лихацкий
UPTECH TEAM 6 4 0.67
181
Максим Муха
ВЕСЕЛЫЕ РЕБЯТА 6 4 0.67
182
Олег Мозговой
ВЕСЕЛЫЕ РЕБЯТА 6 4 0.67
183
Віталій Шевченко
ФК КОЗАКИ 6 4 0.67
184
Дмитрий Ниякий
МАТАДОР РУСАНОВКА 6 4 0.67
185
Андрей Красножон
OILER 6 4 0.67
186
Евгеній Кравцов
FC Vega 7 4 0.57
187
Ярослав Самусь
BINOTEL 7 4 0.57
188
Юрій Грінчук
AURORA TEAM 7 4 0.57
189
Іван Блищак
МАТАДОР РУСАНОВКА 7 4 0.57
190
Олексій Алексєєв
ПОБЕДА 7 4 0.57
191
Богдан Підгайний
GETMAN KYIV 8 4 0.5
192
Герман Красовский
ONECALL 8 4 0.5
193
Олександр Падун
RLC LOGISTIC 8 4 0.5
194
Вадим Дерий
ДИРЕКТ 8 4 0.5
195
Александр Пузик
ТЕРРИКОН 9 4 0.44
196
Павло Кабиш
ASSISTANT GROUP 9 4 0.44
197
Олександр Скопич
FC Vega 9 4 0.44
198
Максим Козяр
ФК СТАЛЬ 9 4 0.44
199
Валерий Маляр
BIOS 9 4 0.44
200
Микола Генцар
ФК СОКІЛ 9 4 0.44
201
Андрей Шаповаленко
МФК ЮНІОН 9 4 0.44
202
Артём Шаповалов
НИКОС 9 4 0.44
203
Артём Герасимов
НИКОС 9 4 0.44
204
Михаил Лобанов
ТЕРРИКОН 10 4 0.4
205
Богдан Олексюк
PLAYTIKA 10 4 0.4
206
Влас Приймак
ABM CLOUD 10 4 0.4
207
Дмитрий Сыч
ONECALL 10 4 0.4
208
Роман Бендюк
LP-CRM 10 4 0.4
209
Артем Назаренко
МФК ЮНІОН 10 4 0.4
210
Юрій Грабовенко
ASSISTANT GROUP 11 4 0.36
211
Евгений Петренко
RWS BANK 11 4 0.36
212
Олександр Дітковський
ЛЕГИОН 11 4 0.36
213
Андрей Клочко
AURORA TEAM 11 4 0.36
214
Сергей Сима
FULL HOUSE UTD 11 4 0.36
215
Юрій Чухрій
ФК SAINTS 11 4 0.36
216
Шакро Мачаваріані
KMA 11 4 0.36
217
Андрій Сурков
FC CROWN KYIV 11 4 0.36
218
Максим Грачов
AUTO ENERGY 11 4 0.36
219
Иван Самчук
BLACK ALFA 11 4 0.36
220
Костянтин Лещенко
УКРГАЗВИДОБУВАННЯ 11 4 0.36
221
Александр Вереша
BROOKLYN 12 4 0.33
222
Максим Сусловец
UMG-INTECH 12 4 0.33
223
Дмитрий Сальников
YOUNG BOYS 12 4 0.33
224
Дмитро Соколов
AUTO ENERGY 12 4 0.33
225
Артур Чоня
YOUNG BOYS 13 4 0.31
226
Артём Фишелев
ABM CLOUD 13 4 0.31
227
Игорь Коваленко
ABM CLOUD 13 4 0.31
228
Игорь Терещенко
OILER 14 4 0.29
229
Олександр Мельник
FC Vega 14 4 0.29
230
Богдан Коршунов
DEVELOPEX 15 4 0.27
231
Даниїл Торкін
AURORA TEAM 18 4 0.22
232
Павел Меликаев
LP-CRM 2 22 4 0.18
233
Сергій Титаренко
FC Vega 5 4 (1) 0.8
234
Емін Алієв
AUTO ENERGY 2 3 1.5
235
Сергей Прусак
BIOS 3 3 1
236
Сергей Кучерук
ВЕСЕЛЫЕ РЕБЯТА 3 3 1
237
Олександр Мирець
FULL HOUSE UTD 3 3 1
238
Володимир Давиденко
RLC LOGISTIC 3 3 1
239
Олександр Гайденко
GETMAN KYIV 3 3 1
240
В'ячеслав Прудніков
SFCK TEAM 3 3 1
241
Павел Шама
BLACK ALFA 3 3 1
242
Ян Солодилов
TOPIAR 4 3 0.75
243
Станислав Николайчук
ВЕСЕЛЫЕ РЕБЯТА 4 3 0.75
244
Максим Демчук
TOPIAR 4 3 0.75
245
Владислав Радченко
ЛЕГИОН 5 3 0.6
246
Максим Антоновский
BIOS 5 3 0.6
247
Євген Колеснік
MFC ALTERRA 5 3 0.6
248
Владислав Іванко
MFC ALTERRA 5 3 0.6
249
Сергей Барабаш
BIOS 5 3 0.6
250
Роман Рязанов
RED FOXES 5 3 0.6
251
Володимир Дробенко
ПОБЕДА 5 3 0.6
252
Дмитро Плахотнюк
ASSISTANT GROUP 5 3 0.6
253
Роман Зражевский
DEVELOPEX 6 3 0.5
254
Алексей Волошко
AVATAR 6 3 0.5
255
Ростислав Скляр
PLAYTIKA 6 3 0.5
256
Олег Ковальчук
НІКОФЛЕКС 6 3 0.5
257
Александр Полишко
КИЇВСЬКА МИТНИЦЯ 6 3 0.5
258
Максим Ріпа
AVATAR 6 3 0.5
259
Богдан Коломиец
AVATAR 6 3 0.5
260
Євгеній Вишнівський
ПОБЕДА 6 3 0.5
261
Володимир Петров
ФК КОЗАКИ 6 3 0.5
262
Руслан Годунов
ФК КОЗАКИ 6 3 0.5
263
Дмитрий Дуленко
НІКОФЛЕКС 7 3 0.43
264
Владислав Любин
SECUR 7 3 0.43
265
Андрей Кагамлык
ТЕЛЕГА ФК 7 3 0.43
266
Родион Пастух
ABM CLOUD 7 3 0.43
267
Дмитро Гавриш
RLC LOGISTIC 7 3 0.43
268
Кирилл Митяев
KAPELOU 8 3 0.38
269
Сергей Божок
TOPIAR 8 3 0.38
270
Петр Зарецкий
САЛТІВСЬКИЙ МК 8 3 0.38
271
Юрій Фетько
JOOBLE 8 3 0.38
272
Евгений Косенко
OILER 8 3 0.38
273
Владислав Горянський
ФК СОКІЛ 9 3 0.33
274
Максим Соцкий
АФК ХУНТА 9 3 0.33
275
Дмитрий Бондарь
YOUNG BOYS 9 3 0.33
276
Максим Марченко
YOUNG BOYS 9 3 0.33
277
Богдан Зеленський
АГРОСЕМ 9 3 0.33
278
Владимир Храмов
САЛТІВСЬКИЙ МК 9 3 0.33
279
Сергей Клепиков
RWS BANK 9 3 0.33
280
Ану Бижу
JOOBLE 9 3 0.33
281
Дмитро Стрельченко
НІКОФЛЕКС 9 3 0.33
282
Евгений Самийлык
OILER 9 3 0.33
283
Алексей Гавалешко
ABM CLOUD 9 3 0.33
284
Иван Курчий
EUROBIS 10 3 0.3
285
Александр Селихов
ХУРМА 10 3 0.3
286
Евгений Богатырев
ФК СТАЛЬ 10 3 0.3
287
Александр Семенченко
BLACK ALFA 11 3 0.27
288
Роман Ковальчук
ABM CLOUD 11 3 0.27
289
Артур Чоня
ФК СТАЛЬ 11 3 0.27
290
Юрій Коломоєць
LP-CRM 11 3 0.27
291
Дмитро Мельник
ФК SAINTS 11 3 0.27
292
Артём Лысюк
BINOTEL 11 3 0.27
293
Олександр Колесник
ЛЕГИОН 11 3 0.27
294
Александр Черныш
МФК ЮНІОН 11 3 0.27
295
Максим Шевчук
FULL HOUSE UTD 11 3 0.27
296
Дмитро Старцев
UTR 11 3 0.27
297
Александр Войтюк
FC CROWN KYIV 11 3 0.27
298
Андрей Бурба
ТЕЛЕГА ФК 12 3 0.25
299
Андрій Сіренко
FC Vega 12 3 0.25
300
Виталий Олейник
ТЕЛЕГА ФК 12 3 0.25
301
Денис Либерчук
EUROBIS 12 3 0.25
302
Андрей Попович
PLAYTIKA 13 3 0.23
303
Віталій Ковалик
BINOTEL 13 3 0.23
304
Сергей Погорелов
LP-CRM 14 3 0.21
305
Владислав Мазур
YOUNG BOYS 14 3 0.21
306
Александр Очеретяный
ЛЕГИОН 24 3 0.13
307
Олексій Коссе
ФК СОКІЛ 9 3 (1) 0.33
308
Сергій Зубарев
АФК ХУНТА 1 2 2
309
Артем Щербань
CENTRAL YARD 1 2 2
310
Владимир Каминский
ХУРМА 1 2 2
311
Ілля Дяченко
AUTO ENERGY 1 2 2
312
Олександр Слободинюк
RLC LOGISTIC 1 2 2
313
Олександр Яценко
PLAYTIKA 2 2 1
314
Виталий Мармызов
НИКОС 2 2 1
315
Михаил Белозуб
ТЕРРИКОН 2 2 1
316
Александр Войтюк
GETMAN KYIV 2 2 1
317
Юрий Захарченко
SFCK TEAM 2 2 1
318
Руслан Алзамов
RWS BANK 2 2 1
319
Алексей Звонов
OILER 2 2 1
320
Михаил Герасимчук
АЛЬЯНС 2 2 1
321
Владислав Козлов
SFCK TEAM 2 2 1
322
Олександр Щербаха
ФК КОЗАКИ 2 2 1
323
Павел Кравчак
ТЕРРИКОН 3 2 0.67
324
Алим Султан
ONECALL 3 2 0.67
325
Натан Пономарёв
МАТАДОР РУСАНОВКА 3 2 0.67
326
Олег Крук
МФК ЮНІОН 3 2 0.67
327
Денис Карпенко
ДИРЕКТ 3 2 0.67
328
Александр Пуха
НІКОФЛЕКС 3 2 0.67
329
Андрій Опольський
ПОБЕДА 3 2 0.67
330
Артём Жила
АФК ХУНТА 3 2 0.67
331
Артур Белоконев
BLACK ALFA 3 2 0.67
332
Виталий Савяк
LP-CRM 2 3 2 0.67
333
Олег Химич
RWS BANK 3 2 0.67
334
Дмитрий Ильящук
CENTRAL YARD 4 2 0.5
335
Дмитрий Лыков
AVATAR 4 2 0.5
336
Евгений Грай
EUROBIS 4 2 0.5
337
Андрей Чубко
UPTECH TEAM 4 2 0.5
338
Владислав Мирошниченко
MFC FLEX 4 2 0.5
339
Олександр Лахненко
BROOKLYN 4 2 0.5
340
Константин Пивоваров
ВЕСЕЛЫЕ РЕБЯТА 4 2 0.5
341
Василий Сотниченко
ECLIPSE 4 2 0.5
342
Поул Нельсон
НИКОС 4 2 0.5
343
Олександр Драга
GETMAN KYIV 4 2 0.5
344
Ярослав Глазько
УКРГАЗВИДОБУВАННЯ 4 2 0.5
345
Михаил Щербатюк
DEVELOPEX 5 2 0.4
346
Олександр Титаренко
SFCK TEAM 5 2 0.4
347
Антон Кавуненко
САЛТІВСЬКИЙ МК 5 2 0.4
348
Олексій Мізін
KMA 5 2 0.4
349
Дмитрий Куликовский
RWS BANK 5 2 0.4
350
Олександр Адамович
RED FOXES 5 2 0.4
351
Павло Місан
KAPELOU 5 2 0.4
352
Анатолій Кріпак
ФК КОЗАКИ 5 2 0.4
353
Олександр Чубок
ФК КОЗАКИ 5 2 0.4
354
Михаил Терещенко
ФК ВРЕМЯ ГАЗА 5 2 0.4
355
Андрей Таланов
MFC ALTERRA 6 2 0.33
356
Максим Колесник
GETMAN KYIV 6 2 0.33
357
Даниил Денисюк
ECLIPSE 6 2 0.33
358
Андрій Шепотін
ФК СОКІЛ 6 2 0.33
359
Владислав Павленко
UPTECH TEAM 6 2 0.33
360
Яков Розов
ДИРЕКТ 6 2 0.33
361
Константин Добровольский
TOPIAR 6 2 0.33
362
Георгий Иванченко
ВЕСЕЛЫЕ РЕБЯТА 6 2 0.33
363
Максим Гулеватий
ASSISTANT GROUP 6 2 0.33
364
Антон Белоусов
ФК ВРЕМЯ ГАЗА 6 2 0.33
365
Александр Гавриленко
PLAYTIKA 7 2 0.29
366
Антон Корзун
BINOTEL 7 2 0.29
367
Виталий Дихтяр
ФК СТАЛЬ 7 2 0.29
368
Александр Яценко
MFC FLEX 7 2 0.29
369
Юрий Шаповаленко
МФК ЮНІОН 7 2 0.29
370
Алексей Сахно
LP-CRM 7 2 0.29
371
Роман Бродский
ТЕРРИКОН 7 2 0.29
372
Александр Войтюк
UMG-INTECH 7 2 0.29
373
Володимир Рябіченко
MATADOR 7 2 0.29
374
Дмитрий Ганкевич
ДИРЕКТ 7 2 0.29
375
Олександр Глоба
ФК КОЗАКИ 7 2 0.29
376
Александр Гавриленко
KAPELOU 8 2 0.25
377
Дмитрий Земляной
BLACK ALFA 8 2 0.25
378
Ігор Федорченко
ФК SAINTS 8 2 0.25
379
Євген Матюшко
UTR 8 2 0.25
380
Єгор Масюк
MFC ALTERRA 8 2 0.25
381
Костянтин Ященко
НІКОФЛЕКС 8 2 0.25
382
Дмитрий Полищук
ONECALL 8 2 0.25
383
Евгений Слободянюк
МФК ЮНІОН 8 2 0.25
384
Александр Шинкарюк
OILER 8 2 0.25
385
Роман Десяцкий
САЛТІВСЬКИЙ МК 8 2 0.25
386
Сергей Ковтун
ТЕРРИКОН 9 2 0.22
387
Александр Панасюк
КИЇВСЬКА МИТНИЦЯ 9 2 0.22
388
Ярослав Бабец
ТЕЛЕГА ФК 9 2 0.22
389
Николай Кишман
AVATAR 9 2 0.22
390
Николай Вологдин
BIOS 9 2 0.22
391
Денис Ковш
BIOS 9 2 0.22
392
Виталий Киндерес
ONECALL 9 2 0.22
393
Константин Мороз
AVATAR 9 2 0.22
394
Артём Бурба
АГРОСЕМ 9 2 0.22
395
Максим Юнаш
НИКОС 9 2 0.22
396
То Дмитрий
ЛЕГИОН 9 2 0.22
397
Александр Ильченко
МФК ЮНІОН 9 2 0.22
398
Віталій Шаповалов
FULL HOUSE UTD 9 2 0.22
399
Андрей Максюта
НІКОФЛЕКС 10 2 0.2
400
Максим Коновал
ХУРМА 10 2 0.2
401
Андрей Федонюк
DEVELOPEX 10 2 0.2
402
Дмитрий Коростов
UMG-INTECH 10 2 0.2
403
Вячеслав Курчий
EUROBIS 10 2 0.2
404
Николай Микитюк
BINOTEL 10 2 0.2
405
Олег Матвеев
ONECALL 11 2 0.18
406
Игорь Ситников
ФК СТАЛЬ 11 2 0.18
407
Максим Маленчук
FULL HOUSE UTD 11 2 0.18
408
Леонід Кофанов
FC Vega 11 2 0.18
409
Сергій Діхтяр
АГРОСЕМ 11 2 0.18
410
Сергей Солохин
JOOBLE 11 2 0.18
411
Юрий Пипко
UMG-INTECH 11 2 0.18
412
Владислав Барильченко
KMA 11 2 0.18
413
Виталий Павлюк
BINOTEL 12 2 0.17
414
Никита Хижняк
UPTECH TEAM 12 2 0.17
415
В'ячеслав Терлецький
АФК ХУНТА 12 2 0.17
416
Сергій Храбан
FULL HOUSE UTD 12 2 0.17
417
Дмитро Чайка
UTR 12 2 0.17
418
Томаш Семенов
JOOBLE 12 2 0.17
419
Евгений Кихтенко
OILER 12 2 0.17
420
Вадим Сулима
PLAYTIKA 13 2 0.15
421
Михайло Коваленко
FC Vega 13 2 0.15
422
Андрій Бабич
FC Vega 14 2 0.14
423
Олександр Цвілій
FC Vega 14 2 0.14
424
Валентин Сафаргалин
LP-CRM 2 15 2 0.13
425
Гарик Мурадян
LP-CRM 2 16 2 0.13
426
Алі Гайдячук
ASSISTANT GROUP 7 2 (1) 0.29
427
Віктор Льодін
AUTO ENERGY 13 2 (1) 0.15
428
Ярослав Окрамович
АФК ХУНТА 1 1 1
429
Виталий Сперкач
НІКОФЛЕКС 1 1 1
430
Артём Антоненко
НИКОС 1 1 1
431
Леонид Россыльный
BIOS 1 1 1
432
Давид Фигуроа Куентас
BIOS 1 1 1
433
Игорь Сидоренко
BRO 1 1 1
434
Тарас Калініченко
SECUR 1 1 1
435
Михайло Кобизський
GETMAN KYIV 1 1 1
436
Ирина Василюк
ФК СТАЛЬ 1 1 1
437
Алексей Куценко
MFC FLEX 1 1 1
438
Андрій Дроган
АФК ХУНТА 1 1 1
439
Павел Крупина
RWS BANK 1 1 1
440
Владислав Бондзик
МФК ЮНІОН 1 1 1
441
Виктор Костюченко
BRO 1 1 1
442
Сергей Иващенко
АЛЬЯНС 1 1 1
443
Андрей Остафийчук
АЛЬЯНС 1 1 1
444
Дмитрий Литвиненко
BIOS 1 1 1
445
Александр Тищенко
KMA 1 1 1
446
Евгений Цалик
УКРГАЗВИДОБУВАННЯ 2 1 0.5
447
Кирилл Матвеев
ТЕРРИКОН 2 1 0.5
448
Максим Герман
BRO 2 1 0.5
449
Антон Никитов
RWS BANK 2 1 0.5
450
Анатолий Таран
BINOTEL 2 1 0.5
451
Дмитрий Лавриненко
АЛЬЯНС 2 1 0.5
452
Рауф Альбозаїді
GETMAN KYIV 2 1 0.5
453
Дмитро Іщенко
ФК СОКІЛ 2 1 0.5
454
Богдан Підгайний
FC CROWN KYIV 2 1 0.5
455
Євген Шендрик
MFC ALTERRA 2 1 0.5
456
Андрій Чепа
KMA 2 1 0.5
457
Владислав Полторацький
AURORA TEAM 2 1 0.5
458
Максим Каминін
AUTO ENERGY 2 1 0.5
459
Дмитро Чалий
RED FOXES 2 1 0.5
460
Георгій Калачов
RLC LOGISTIC 2 1 0.5
461
Артур Штереверя
КИЇВСЬКА МИТНИЦЯ 2 1 0.5
462
Антон Старанчук
АЛЬЯНС 2 1 0.5
463
Олександр Шульга
ПОБЕДА 2 1 0.5
464
Антон Шевченко
САЛТІВСЬКИЙ МК 2 1 0.5
465
Дмитрий Болтовский
BIOS 2 1 0.5
466
Святослав Самойлов
НИКОС 2 1 0.5
467
Дмитрий Шеремета
SECUR 2 1 0.5
468
Игорь Записочный
SECUR 3 1 0.33
469
Виктор Глущенко
ХУРМА 3 1 0.33
470
Артем Тоток
ДИРЕКТ 3 1 0.33
471
Богдан Андрієнко
ASSISTANT GROUP 3 1 0.33
472
Максим Орлов
MFC FLEX 3 1 0.33
473
Валентин Бондарук
UPTECH TEAM 3 1 0.33
474
Владимир Дмитришин
MFC FLEX 3 1 0.33
475
Андрей Никитин
LP-CRM 2 3 1 0.33
476
Александр Бессонов
ВЕСЕЛЫЕ РЕБЯТА 3 1 0.33
477
Дмитрий Ниякий
НИКОС 3 1 0.33
478
Егор Искров
МАТАДОР РУСАНОВКА 3 1 0.33
479
Владислав Шевченко
TOPIAR 3 1 0.33
480
Микола Мацюк
ЛЕГИОН 3 1 0.33
481
Иван Дроздов
УКРГАЗВИДОБУВАННЯ 3 1 0.33
482
Максим Литовченко
RED FOXES 3 1 0.33
483
Богдан Обжелян
RED FOXES 3 1 0.33
484
Павел Ириоглу
АЛЬЯНС 3 1 0.33
485
Никита Антонов
ECLIPSE 3 1 0.33
486
Андрій Загайний
KMA 3 1 0.33
487
Дмитрий Балтовский
BIOS 3 1 0.33
488
Сергей Середа
ТЕРРИКОН 4 1 0.25
489
Евгений Калиниченко
ТЕЛЕГА ФК 4 1 0.25
490
Валентин Власюк
ONECALL 4 1 0.25
491
Гіві Кардава
GETMAN KYIV 4 1 0.25
492
Дмитрий Хрипун
ХУРМА 4 1 0.25
493
Эльдар Шульга
ТЕРРИКОН 4 1 0.25
494
Мишель Савастру
UPTECH TEAM 4 1 0.25
495
Максим Касап
GETMAN KYIV 4 1 0.25
496
Владислав Клокун
GETMAN KYIV 4 1 0.25
497
Сергей Чуднивец
GETMAN KYIV 4 1 0.25
498
Александр Чалый
BINOTEL 4 1 0.25
499
Иван Рошко
MFC FLEX 4 1 0.25
500
Роман Буга
JOOBLE 4 1 0.25
501
Кирило Митрофанов
ПОБЕДА 4 1 0.25
502
Ярослав Костецкий
МАТАДОР РУСАНОВКА 4 1 0.25
503
Станислав Лосев
AVATAR 4 1 0.25
504
Егор Степаненко
AURORA TEAM 5 1 0.2
505
Дмитрий Космаков
PLAYTIKA 5 1 0.2
506
Андрей Евдокимов
SECUR 5 1 0.2
507
Андрей Середа
ABM CLOUD 5 1 0.2
508
Олег Войтенко
RWS BANK 5 1 0.2
509
Тарас Лапчинский
KAPELOU 5 1 0.2
510
Сергей Гердов
AURORA TEAM 5 1 0.2
511
Александр Бородань
FULL HOUSE UTD 5 1 0.2
512
Никита Василенко
MFC FLEX 5 1 0.2
513
Руслан Катаранчук
SFCK TEAM 5 1 0.2
514
Юрій Марчук
АФК ХУНТА 5 1 0.2
515
Сергей Кара
AVATAR 5 1 0.2
516
Олексій Деркач
FC CROWN KYIV 5 1 0.2
517
Вячеслав Шаталов
MATADOR 5 1 0.2
518
Юрий Яремко
LP-CRM 5 1 0.2
519
Руслан Сергієнко
KMA 5 1 0.2
520
Максим Терещенко
RED FOXES 5 1 0.2
521
Олексій Святокум
RED FOXES 5 1 0.2
522
Артем Хорошок
ПОБЕДА 5 1 0.2
523
Валентин Дмитренко
MATADOR 5 1 0.2
524
Роман Манян
BIOS 6 1 0.17
525
Ростислав Шевченко
SECUR 6 1 0.17
526
Алексей Полозок
TOPIAR 6 1 0.17
527
Олександр Панченко
ЛЕГИОН 6 1 0.17
528
Евгений Скуратов
TOPIAR 6 1 0.17
529
Олег Рибальченко
SOFTSERVE 6 1 0.17
530
Сытый Юрий
AVATAR 6 1 0.17
531
Дмитро Терещенко
ФК SAINTS 6 1 0.17
532
Євген Задорожній
AURORA TEAM 6 1 0.17
533
Александр Пасичник
ONECALL 6 1 0.17
534
Анастасія Терех
MFC ALTERRA 6 1 0.17
535
Тарас Мисів
UTR 6 1 0.17
536
Володимир Іванов
MATADOR 6 1 0.17
537
Андрій Лисюк
AURORA TEAM 6 1 0.17
538
Станіслав Карпенко
ФК SAINTS 6 1 0.17
539
Сергій Канн
RED FOXES 6 1 0.17
540
Олексій Свинарьов
RLC LOGISTIC 6 1 0.17
541
Владислав Никитюк
ФК ВРЕМЯ ГАЗА 6 1 0.17
542
Олександр Дорошко
KAPELOU 6 1 0.17
543
Микола Комар
МФК ЮНІОН 6 1 0.17
544
Данил Кузнецов
ЛЕГИОН 6 1 0.17
545
Дмитрий Комисарук
PLAYTIKA 7 1 0.14
546
Максим Орлов
НІКОФЛЕКС 7 1 0.14
547
Денис Денисенко
BINOTEL 7 1 0.14
548
Владимир Гобов
DEVELOPEX 7 1 0.14
549
Сергей Федун
АФК ХУНТА 7 1 0.14
550
Віталій Трухан
ФК SAINTS 7 1 0.14
551
Антон Черицев
САЛТІВСЬКИЙ МК 7 1 0.14
552
Александр Кравченко
FC CROWN KYIV 7 1 0.14
553
Владимир Кухарский
LP-CRM 2 7 1 0.14
554
Дмитрий Коропецкий
ФК ВРЕМЯ ГАЗА 7 1 0.14
555
Захар Кириченко
EUROBIS 8 1 0.13
556
Олег Ковтун
КИЇВСЬКА МИТНИЦЯ 8 1 0.13
557
Игорь Верещак
ECLIPSE 8 1 0.13
558
Андрій Семенюк
ASSISTANT GROUP 8 1 0.13
559
Роман Кулаков
PLAYTIKA 8 1 0.13
560
Валентин Венгер
PLAYTIKA 8 1 0.13
561
Максим Калашник
UPTECH TEAM 8 1 0.13
562
Володимир Вдовика
FULL HOUSE UTD 8 1 0.13
563
Дмитро Тітовський
UTR 8 1 0.13
564
Володимир Вівчарський
FULL HOUSE UTD 8 1 0.13
565
= =
FC CROWN KYIV 8 1 0.13
566
Артем Дєвін
FC Vega 8 1 0.13
567
Артём Андрейченко
МФК ЮНІОН 8 1 0.13
568
Андрій Біскупський
FULL HOUSE UTD 8 1 0.13
569
Северин Пархоменко
SOFTSERVE 8 1 0.13
570
Родион Дубров
FC CROWN KYIV 8 1 0.13
571
Максим Байсарович
EUROBIS 9 1 0.11
572
Александр Галуша
BROOKLYN 9 1 0.11
573
Сергей Резник
ТЕЛЕГА ФК 9 1 0.11
574
Микола Мацюк
FC Vega 9 1 0.11
575
Игорь Гергель
MFC FLEX 9 1 0.11
576
Ярослав Олейник
YOUNG BOYS 9 1 0.11
577
Андрій Павелко
АГРОСЕМ 9 1 0.11
578
Андрей Ластовец
BINOTEL 9 1 0.11
579
Евгений Струтинский
МФК ЮНІОН 9 1 0.11
580
Владислав Лищук
ТЕРРИКОН 9 1 0.11
581
Ярослав Котенко
SOFTSERVE 9 1 0.11
582
Виталий Кибец
МАТАДОР РУСАНОВКА 9 1 0.11
583
Михаил Белозуб
КИЇВСЬКА МИТНИЦЯ 10 1 0.1
584
Богдан Топольський
UPTECH TEAM 10 1 0.1
585
Валерій Корнілов
PLAYTIKA 10 1 0.1
586
Максим Возний
АГРОСЕМ 10 1 0.1
587
Максим Бунчук
САЛТІВСЬКИЙ МК 10 1 0.1
588
Олександр Люшенко
КИЇВСЬКА МИТНИЦЯ 10 1 0.1
589
Сергей Лукьяненко
LP-CRM 10 1 0.1
590
Богдан Золотаревич
НИКОС 10 1 0.1
591
Олександр Шеремет
SOFTSERVE 11 1 0.09
592
Алексей Романов
BLACK ALFA 11 1 0.09
593
Денис Маранс
UTR 11 1 0.09
594
Антон Семёнов
ECLIPSE 11 1 0.09
595
Сергей Солобаев
UPTECH TEAM 12 1 0.08
596
Иван Пальшин
AVATAR 12 1 0.08
597
Олександр Садовой
ФК СОКІЛ 12 1 0.08
598
Сергій Бужор
ONECALL 12 1 0.08
599
Денис Лещенко
ЛЕГИОН 13 1 0.08
600
Богдан Биндюженко
МФК ЮНІОН 13 1 0.08
601
Ігор Гергель
ЛЕГИОН 13 1 0.08
602
Богдан Ткач
OILER 13 1 0.08
603
Александр Масан
OILER 13 1 0.08
604
Богдан Сытник
ТЕЛЕГА ФК 14 1 0.07
605
Степан Романченко
MATADOR 14 1 0.07
606
Сергей Слонь
LP-CRM 2 16 1 0.06
607
Олександр Копил
ФК SAINTS 10 1 (1) 0.1