ЧЕМПІОНСЬКА ЗЛИВА БФ ЮРІЯ ВАСИЛИШЕНА, ДЕБЮТНІ ПЕРЕМОГИ MARKET MASTER, КРИВБАС МЕДІА Й UPTECH TEAM , Вашій увазі підсумки туру!, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV. Офіційний сайт

27.06.2023

ЧЕМПІОНСЬКА ЗЛИВА БФ ЮРІЯ ВАСИЛИШЕНА, ДЕБЮТНІ ПЕРЕМОГИ MARKET MASTER, КРИВБАС МЕДІА Й UPTECH TEAM

27.06.2023

SUPERLEAGUE

WINDROSE - MARKET MASTER 4:7

І знову збір на гру в WINDROSE залишає бажати кращого… На поєдинок проти MARKET MASTER, котрий також іще не набирав очок, колектив приїхав лише з двома замінами, у той час як у суперника було аж 11 футболістів у заявці… Це й вирішило долю протистояння. Хоча номінальним господарям варто віддати належне: у другому таймі за рахунку 2:5 їм вдалося повернути справжню інтригу, скоротивши відставання до мінімуму. Проте «помаранчево-чорні» свого не відпустили. На останній хвилині Євгеній Саківський та Ярослав Аксьонов зацементували перемогу для MARKET MASTER. Кожен із них оформив по дублю, приєднавшись до Андрія Жадана, котрий ще раніше також відзначився двома голами в цій зустрічі. Таким чином команда Євгена Старовойтова все-таки здобула свою дебютну звитягу й піднялася з останньої сходинки в турнірній таблиці, а WINDROSE відтепер залишається єдиним колективом в елітному дивізіоні, який ще не спромігся набрати бодай один заліковий бал.

Протокол и события матча WINDROSE 4 : 7 MARKET MASTER, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

АГРОМАТ - YOUNG BUSINESS CLUB 5:1

YOUNG BUSINESS CLUB уже привчив нас, що здатен боротися на рівних зі справжніми грандами нашого турніру. Тим більшим виявилося розчарування за підсумками протистояння з АГРОМАТОМ… Цього разу підопічні Євгена Задорожного нічого не змогли протиставити іменитому супернику, що за сценарієм гри та фінальним результатом нагадало дебютний поєдинок YBC в SUPERLEAGUE проти AURORA TEAM. Лише наприкінці основного часу вже за рахунку 5:0 номінальні гості зусиллями Валентина Матвєйчука зуміли забити хоча би гол престижу. А от АГРОМАТ, не докладаючи надзусиль, на класі здобув свою чергову перемогу, що дозволило колективу набрати дев‘ять пунктів і наздогнати TOZO та SKY UP у турнірній таблиці.

Протокол и события матча АГРОМАТ 5 : 1 YOUNG BUSINESS CLUB, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

НОВА ПОШТА - AURORA TEAM 0:2

Центральний поєдинок туру справді подарував нам неймовірно напружену дуель двох маститих колективів SFCK. Команда Руслана Ніфталієва без Юрія Щериці в складі тверезо оцінила свої можливості й віддала ініціативу супернику, намагаючись ловити його на швидких контратаках. Довгий час ця стратегія приносила результат: футболісти AURORA TEAM значно більше контролювали м‘яч, проте не витискали надто багато моментів біля чужих володінь. І коли вже здавалося, що матч завершиться рідкісною на нашому турнірі «сухою» нічиєю, Руслан Горовий таки знайшов свій момент і скористався банальною секундною розконцентрацією опонентів. Сталося це аж на 35 хвилині, після чого НОВА ПОШТА кинулася рятувати цей поєдинок, проте пропустила вдруге вже на останніх миттєвостях зустрічі - гол на рахунку Юрія Сагайдачного. 0:2 - і колектив Руслана Ніфталієва, провівши гідний матч, вперше в цьому сезоні залишає поле на щиті, а AURORA TEAM на жилах здобуває вже п‘яту перемогу поспіль в рамках елітного дивізіону.

Протокол и события матча НОВА ПОШТА 0 : 2 AURORA TEAM, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

KAPELOU - ФК АРМІЯ 9:2

Після поразки від ВЕСЁЛЫХ РЕБЯТ у минулому турі футболісти KAPELOU понад усе жадали реабілітуватися. Представники ФК АРМІЯ останнім часом набрали хорошу форму, але так і не змогли нічого протиставити супервмотиваному супернику. Команда Романа Галицького просто розтрощила бідолашного опонента з рахунком 9:2, довівши, що невдача тижневої давнини не має нічого спільного з чемпіонськими амбіціями колективу. Олександр Яновський, Михайло Сидорко та Олександр Власов забили по два м‘ячі, Олександр Гавриленко оформив дубль із асистів. Таким чином KAPELOU не лише повернувся на переможні рейки, а й залишився серед когорти претендентів на чемпіонство в дивізіоні GOLD.

Протокол и события матча KAPELOU 9 : 2 АРМІЯ ФК, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

ПАТРІОТ - КРИВБАС МЕДІА 1:2

Минулий вікенд виявився надзвичайно багатим на дебютні перемоги: MARKET MASTER в SUPERLEAGUE, UPTECH TEAM у дивізіоні URBAN і КРИВБАС МЕДІА в «золотій» лізі. Усі ці колективи об‘єднує той факт, що навіть із нулем очок у таблиці вони неодноразово в нинішній кампанії демонстрували якісний футбол, проте удача постійно відверталася від них у потрібний момент. І врешті-решт їхня темна смуга перервалася саме останніх вихідних! КРИВБАС МЕДІА порадував своїх уболівальників і прекрасною грою, і фінальним результатом. За підсумками першого тайму номінальні гості володіли комфортним гандикапом завдяки дублю Романа Лопатіна. По перерві ПАТРІОТ зумів один гол відіграти зусиллями Ігоря Євтушенка, проте «червоні» доволі впевнено втримали переможний рахунок. Дана вікторія дозволила КРИВБАС МЕДІА здобути свої перші залікові бали в цьому сезоні й підняла колектив з останньої сходинки в табелі про ранги.

Протокол и события матча ПАТРІОТ 1 : 2 КРИВБАС МЕДІА, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

DIRECT - ВЕСЁЛЫЕ РЕБЯТА 2:3

Схожа доля в звітному турі спіткала й DIRECT… Як і ПАТРІОТ у протистоянні з КРИВБАС МЕДІА, «чорні» в другому таймі не склали зброю при несприятливому рахунку на табло, а продовжили гнути свою лінію й ледь не оформили повноцінний камбек. До омріяної нічиєї залишалося лише рукою подати… Однак про все по порядку. ВЕСЁЛЫЕ РЕБЯТА, як і тиждень тому проти KAPELOU, показали взірцеву гру другим номером, провівши дві разючі контратаки ще до перерви: в обох випадках партнерам асистував Богдан Ветушко. А коли на 37 хвилині голкіпер ВЕСЁЛЫХ РЕБЯТ Максим Максименко поцілив у порожню рамку суперників ударом від своїх воріт, а рахунок став 0:3, здалося, що на цьому можна ставити крапку… Проте DIRECT і справді не здався й завдяки успішному розіграшу п‘ятого польового спромігся скоротити відставання до мінімуму. Однак дотиснути виснаженого візаві «чорним» так і не вдалося… 2:3 - і ВЕСЁЛЫЕ РЕБЯТА здобули третю звитягу поспіль, яка піднесла колектив Костянтина Пивоварова на одноосібну першу сходинку в турнірній таблиці «золотого» дивізіону.

Протокол и события матча DIRECT 2 : 3 ВЕСЁЛЫЕ РЕБЯТА, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

FC SAINTS - ONLYFANS TEAM 2:3

Перед звітним протистоянням гравці FC SAINTS та ONLYFANS TEAM прекрасно розуміли, що ще одна втрата залікових балів може де-факто викреслити той чи інший колектив зі списку реальних претендентів на медалі. Не дивно, що й поєдинок видався запеклим та безкомпромісним. Номінальні гості розпочали активніше, що й дозволило їм завоювати перевагу в два м‘ячі ще в першому таймі - відзначилися Дмитро Щебетенко та Ярослав Пугач. Надалі весь сценарій двобою зводився до одного: «святі» намагалися наздогнати, скорочуючи гандикап до мінімуму, а Пархомчук та компанія повертали собі перевагу в два голи. Востаннє наблизитися впритул до свого опонента представникам FC SAINTS вдалося під завісу зустрічі, коли на 39 хвилині Юрій Бритвін відправив м‘яч у сітку воріт суперника з передачі Сергія Міщука. Однак той мізер, який залишався до фінального свистка, футболісти ONLYFANS TEAM ліквідували дуже грамотно, намагаючись майже не розставатись із м‘ячем, і в підсумку втримали переможний результат 3:2, що й дозволило колективу Олексія Пархомчука піднятися на одноосібну «бронзову» сходинку в табелі про ранги.

Протокол и события матча FC SAINTS 2 : 3 OnlyFans Team, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

ФК ВИШГОРОД - ENERGY CLUB 0:6

На поєдинок проти лідера першості ФК ВИШГОРОД приїхав у складі надзвичайно далекому від оптимального. Безперечно сподіватися на позитивний підсумок протистояння з ENERGY CLUB, котрий до того не втратив жодного залікового пункту, без багатьох провідних виконавців було вкрай важко… Зрештою дива так і не сталося. Колектив Євгена Задорожного з перших хвилин заволодів ініціативою, а швидкий гол Олександра Дубового вже на четвертій хвилині суттєво спростив завдання. Врешті-решт ENERGY CLUB так і не зустрів належного опору з боку знекровленого кадровими втратами суперника й здобув розгромну вікторію з рахунком 6:0. Це дозволило зберегти семиочкову перевагу над найближчим переслідувачем й продовжити переможну серію до восьми поєдинків! А от ФК ВИШГОРОД зазнав уже другої поразки поспіль й опустився на шосту позицію в турнірній таблиці… Проте впадати в відчай команді Вадима Гребенюка не варто: відставання від ONLYFANS TEAM складає лише три бали, до того ж, «чорно-жовті» ще мають гру в запасі, а в очному протистоянні взагалі переграли свого конкурента.

Протокол и события матча ФК Вишгород 0 : 6 ENERGY CLUB, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

МФК ПРЯМИЙ - АГРОМАТ-2 1:12

Це напевно саме той рідкісний випадок, коли МФК ПРЯМИЙ так і не зміг дати справжній бій фавориту. В анонсі до звітного протистояння ми представляли колектив Віктора Медведя, як «грозу авторитетів». Що ж, не буває правил без винятків, правильно? АГРОМАТ-2 легко й невимушено розібрався з непростим опонентом, ще в першому таймі відзначившись чотирма «сухими» м‘ячами. А по перерві, коли в гравців МФК ПРЯМИЙ не залишалося іншого виходу, окрім ризикувати, їх безжально покарали за помилки. У фінальну десятихвилинку ігрового часу номінальні господарі просто посипалися, пропустивши за цей відтинок аж сім голів. У складі АГРОМАТА-2 Михайло Денисов й Антон Рогозянський оформили хет-трики, а сама команда завдяки цій нищівній вікторії зберегла відставання в три бали від ONLYFANS TEAM, маючи при цьому ще гру в запасі. Цілком можливо, що саме очне протистояння з командою Олексія Пархомчука, яке відбудеться незабаром, стане вирішальним у розподілі місць на п‘єдесталі пошани в лізі SILVER.

Протокол и события матча МФК ПРЯМИЙ 1 : 12 АГРОМАТ-2, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

DTEK - LUCKERS 4:0

В анонсі до звітного протистояння ми передбачали, що DTEK з огляду на свою форму в останніх матчах може вважатися мінімальним фаворитом проти LUCKERS. Проте ми й гадки не мали, що колектив Олега Шабанова настільки впевнено здолає свого опонента! Тим паче, всуху! Та ще й без свого найкращого бомбардира Ярослава Калини! Проте сталося саме так. Номінальні господарі забили по два голи в кожному з таймів, а бомбардирські лаври за відсутності Калини примірив на себе Михайло Корогод, котрий оформив хет-трик. Врешті-решт ця поразка залишила LUCKERS за межами чільної трійки, у той час як DTEK тихою сапою вже наблизився на відстань чотирьох пунктів від ONLYFANS TEAM, котрий посідає «бронзову» сходинку в лізі SILVER. І при цьому ще зберігає гру в запасі…

Протокол и события матча DTEK 4 : 0 LUCKERS, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

CHEVROLET - МИКІЛЬСЬКА СЛОБІДКА-2 0:4

Без особливих труднощів МИКІЛЬСЬКА СЛОБІДКА-2 втримала за собою другу сходинку в таблиці після чергового туру в дивізіоні SILVER. Останнього вікенду колектив Владислава Рибальченка здобув уже третю перемогу поспіль. До речі, і підсумковий рахунок, і сценарій гри став повним відображенням одного з попередніх поєдинків цього туру в «срібній» лізі за участю DTEK та LUCKERS. Так, у ворота CHEVROLET номінальні гості відправили м‘яч двічі в кожному з таймів, Валерій Дяченко відзначився дублем, а Валерій Сухов і Владислав Рибальченко забили по голу. А от господарі так і не змогли створити фавориту бодай якихось проблем і зазнали вже четвертої невдачі поспіль.

Протокол и события матча CHEVROLET 0 : 4 МИКІЛЬСЬКА СЛОБІДКА-2, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

• субота
  • 14:25

UKRAINE UNITED - FC ATLANT 2:9

Серйозні кадрові проблеми в звітному турі спіткали не лише ФК ВИШГОРОД… UKRAINE UNITED приїхав на поєдинок із FC ATLANT узагалі без замін, а ворота змушений був захищати Артем Фомічов - польовий гравець за своїм амплуа. Саме це й визначило характер цього матчу. Допоки ще залишалися сили «синьо-чорні» намагалися на рівних змагатися зі своїм візаві, проте в другому таймі становище команди Тараса Собченка виявилося зовсім кепським… Єдині проблиски надії, які щоправда були зовсім тьмяними, стосувалися забитих м‘ячів Олексія Пшона - на екваторі першого тайму йому вдалося зрівняти рахунок, а на старті другої половини скоротити відставання до двох м‘ячів. Загалом же FC ATLANT блискуче скористався кадровими втратами суперника й без проблем здобув нищівну вікторію з рахунком 9:2. Олександр Пономаренко, Олександр Пивовар та Ігор Штомпель оформили по дублю, а Карен Аракелян записав до свого активу гол + асист.

Протокол и события матча UKRAINE UNITED 2 : 9 FC ATLANT , SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

ФК СВЯТОШ - КМВ 1:3

Усе, що відбувалося на полі в протистоянні ФК СВЯТОШ та КМВ, можна описати одним словом - «битва»… До того ж, настільки сувора, неначебто на кону стояв чемпіонський титул. Море емоцій, сутичок та провокацій з обох боків… Загалом поєдинок нагадував порохову бочку, яка от-от вибухне, достатньо було лише найменшої іскри. І врешті-решт апогеєм цього «видовища» стала масова бійка, яка призвела до чотирьох вилучень на дві команди. Сподіваємося, винних буде покарано максимально жорстко, адже подібні епізоди точно не прикрашають футбол. Сама гра з огляду на те, що відбувалося на останній хвилині зустрічі, відійшла, на жаль, на другий, а то й на третій план… Хоча футбольні перипетії розвивалися доволі цікаво. Гравці КМВ чудово ловили свого суперника на контратаках, що й відобразилося в фінальному результаті. «Синьо-білі» здобули перемогу з рахунком 3:1, завдяки чому похоронили реальні шанси ФК СВЯТОШ на завоювання медалей у своєму дебютному сезоні на SFCK.

Протокол и события матча FC Святош 1 : 3 КМВ - Карпатські Мінеральні Води, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

• неділя
  • 11:50

БФ ЮРІЯ ВАСИЛИШЕНА - АЛЬФА 2:0

Звітний тур у дивізіоні BRONZE виявився досить малорезультативним. У трьох із чотирьох матчів ігрового дня було забито не більше двох голів за гру! І провина за таку мінімальну видовищність лежить на зливі, яка майже безперервно тривала в столиці України в другій половині дня в неділю. За таких погодніх умов на слизькому полі дуже важко демонструвати по-справжньому якісний та комбінаційний футбол… Дуже прикро, адже від чемпіонського матчу за участю БФ ЮРІЯ ВАСИЛИШЕНА й АЛЬФИ ми точно могли чекати більшого… Саме на цей поєдинок припав справжній апогей опадів, а тому футболістам довелося більше боротися з погодою та слизьким газоном. А долю протистояння вирішили окремі епізоди. Уже на другій хвилині Владислав Човча вивів уперед БФ ЮРІЯ ВАСИЛИШЕНА. Під завісу першого тайму Лещенко подвоїв перевагу «зелених». На такому полі це стало дійсно суттєвою перевагою, адже руйнувати за подібних погодніх умов значно простіше, аніж створювати. Зрештою Коваль та компанія так і не змогли бодай щось вигадати й хоча би скоротити своє відставання в рахунку. Як наслідок, БФ ЮРІЯ ВАСИЛИШЕНА здобуває вкрай важливу вікторію, яка підносить колектив на вершину турнірної таблиці. Відтепер у «зелених» бал переваги над АЛЬФОЮ при одній грі в запасі.

Протокол и события матча БФ ЮРІЯ ВАСИЛИШЕНА 2 : 0 АЛЬФА, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

FRIENDS TEAM - SELUX 1:1

Найбільш миролюбна команда SFCK знову в ділі! У звітному турі SELUX розписав уже п‘яту «мирову» в восьми матчах цього сезону! Цього разу постраждав колектив FRIENDS TEAM, якому три залікові пункти були потрібні, наче повітря, задля продовження боротьби за медалі чемпіонату. Команда Олександра Андрєєва вела в рахунку протягом 29 із 40 хвилин ігрового часу. Та цього виявилося замало… У дебюті матчу Сергій Симоненко вивів уперед фаворитів, проте наростити свою перевагу номінальним господарям ніяк не вдавалося. І саме це й стало фатальним для FRIENDS TEAM. SELUX терпляче чекав шансу й за п‘ять хвилин до фінального свистка Олександр Левчук став рятівником для своєї команди. До речі, уже не вперше в нинішній кампанії! Фінальний результат аж ніяк не задовольнив колектив Олександра Андрєєва: FRIENDS TEAM вдруге поспіль грає внічию й лишень наздоганяє за очками FC VINCIT, котрий завдяки перемозі в очній дуелі зберігає за собою третю сходинку в табелі про ранги дивізіону BRONZE.

Протокол и события матча FRIENDS TEAM 1 : 1 SELUX, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

AVANTI - FC SOFIA 1:1

Щотижня ми можемо спостерігати за прогресом новачка нашого турніру AVANTI. Так, колектив ще жодного разу не перемагав на SFCK, проте в другому турі поспіль «сіро-чорні» спромоглися не програти! А це й справді шалений успіх! Тим паче, попередні нічиї були зафіксовані в протистояннях із ФК БІЛГОРОД та КМВ - командами з нижньої половини таблиці, у той час як минулого вікенду гравці AVANTI спромоглися відібрати очки в FC SOFIA - колективу, який ще донедавна претендував на нагороди. Неабияке досягнення для «сіро-чорних», яке доводить, що клуб знаходиться на правильному шляху! Перший тайм номінальним господарям вдалося навіть виграти завдяки єдиному голу Романа Сочки. Однак уже на початку другої половини зустрічі Віталій Коваленко відновив паритет. Здалося, що ми знову станемо свідками класичного сюжету, у якому фаворити дотискають андердогів після невдалої стартової двадцятихвилинки. Та не так сталося, як гадалося! Голкіпер AVANTI Денис Ружицький продовжив творити дива на останньому рубежі й зберіг рівний рахунок на табло. Браво! Таким чином «сіро-чорні» здобувають свій третій бал у дебютному сезоні на SFCK, у той час як представники FC SOFIA так і не змогли скористатися несподіваною невдачею ФК СВЯТОШ й піднятися до топ-5 у табелі про ранги «бронзового» дивізіону.

Протокол и события матча AVANTI 1 : 1 FC SOFIA, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

GETMAN KYIV - FAVBET TEAM 6:4

Найбільш результативний та видовищний поєдинок у дивізіоні URBAN минулих вихідних був зіграний саме за участю GETMAN KYIV та FAVBET TEAM. Десять голів на дві команди та майже три камбеки від номінальних гостей по ходу протистояння - це було дійсно круто! FAVBET TEAM відігрувався з 0:1, з 1:3 після першого тайму та майже закамбечив з 3:5, скоротивши гандикап до мінімуму на 38 хвилині. А головними провідниками такого сталевого характеру стали Артем Бородін та Роман Мамчур - перший оформив хет-трик, а другий йому тричі асистував. Однак не їм судилося стати головними героями того дня… Підопічні Ігоря Криворучка, попри серйозний опір з боку андердога, все-таки завоювали вже п‘яту вікторію поспіль! А Сергій Довгаль за системою гол+пас навіть перевершив «солодку парочку» з FAVBET TEAM - у нього один гол та три асисти.

Протокол и события матча GETMAN KYIV 6 : 4 FAVBET TEAM, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

ASSISTANT GROUP - TEAM KYIV 8:0

Що сталося з TEAM KYIV? Так, в останніх двох турах колектив зустрічався з двома претендентами на медалі - AFC WHITE CITY та ASSISTANT GROUP. Проте 18 пропущених м‘ячів при всього лишень одному забитому за ці два поєдинки - це вже явно перебір… А от «біло-чорні» в звітному матчі покуражилися на славу! А особливо це стосується Сергія Свириденка, котрий оформив хет-трик. 8:0 - і ASSISTANT GROUP продовжує свою погоню за медалями дивізіону URBAN. Попереду в команди вирішальні дуелі з прямими конкурентами - TEMP UNITED й AFC WHITE CITY.

Протокол и события матча ASSISTANT GROUP 8 : 0 Team Kyiv, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

PHOENIX+ - OL1MP 2:4

Навіть без Володимира Паскаленка «олімпійцям» вдалося здобути чергову звитягу й залишитися в верхній частині табелю про ранги. Після першого тайму здавалося, що в «синіх» взагалі не повинно виникнути якихось проблем із колективом Миколи Сороки - голи Андрія Сергієнка, Владислава Паскаленка та Сергія Жигульського подарували більш ніж впевнений гандикап у рахунку. Проте PHOENIX+, наче виправдовуючи назву команди, постав із попелу по перерві й зумів впритул наблизитися до свого візаві завдяки забитим м‘ячам Дмитра Ніякого та Назара Іваненка. До завершення поєдинку залишалося ще близько семи хвилин, проте на цьому в номінальних господарів закінчилося пальне… Данило Балацький, котрий у першому таймі двічі асистував партнерам, і сам завдав результативного удару на 36 хвилині й підсумував звитягу OL1MP з рахунком 4:2.

Протокол и события матча PHOENIX 2 : 4 OL1MP, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

AFC ATLETICO KYIV-2 - AFC WHITE CITY 4:2

У неділю в дивізіоні URBAN нас чекав центральний поєдинок туру за участю двох претендентів на нагороди - AFC ATLETICO KYIV-2 й AFC WHITE CITY. Як показала сама гра, підопічні Олександра Кульші банально перебувають в кращій формі. І навіть швидкий пропущений м‘яч від капітана суперників Артура Маліни жодним чином не вплинув на настрій «жовто-чорних». AFC ATLETICO KYIV-2 ще до перерви зумів тричі відповісти: дубль на рахунку граючого тренера колективу Олександра Кульші, ще один гол оформив Ігор Степанюк. А в другому таймі номінальні господарі так і не дали засумніватися в справедливості своєї підсумкової звитяги. Зрештою четверта вікторія поспіль вивела «жовто-чорних» на одноосібну другу позицію, а нинішня форма команди дозволяє сподіватися на позитивний результат боротьби за медалі. І як же прикро, що дуель із BROOKLYN уже зіграна… Якби AFC ATLETICO KYIV-2 ще довелося помірятися силами з лідером першості, то можливо ми би ще вірили, що чемпіонська інтрига в цьому дивізіоні жива…

Протокол и события матча AFC ATLETICO KYIV 2 4 : 2 WHITE CITY AFC (Білогородська громада), SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

UPTECH TEAM - UFS OLD BOYS 5:3

Дочекалися! UPTECH TEAM нарешті переміг! Вперше після свого повернення на терени SFCK! Ще в першому таймі команда Олексія Андрющенка заволоділа впевненою перевагою в три м‘ячі, а сам капітан «чорних» оформив дубль. У UFS OLD BOYS взагалі не клеїлася гра, що стало логічним продовженням п‘ятиматчевої безвиграшної серії колективу. І лише за рахунку 5:1, коли до завершення протистояння залишалося всього десять хвилин, «сині» пішли ва-банк і випустили п‘ятого польового. У попередніх поєдинках подібний ризик з боку UFS OLD BOYS себе зовсім не виправдовував і це більше нагадувало якусь агонію, а не спробу камбеку. Та цього разу «сині» змогли досить швидко відіграти два з чотирьох голів свого відставання - 5:3! Але повноцінного камбеку не сталося… Можливо завадила злива, яка розпочалася в самісінькому ендшпілі матчу… UPTECH TEAM вистояв і здобув таки дебютну звитягу після семи поразок поспіль у нинішній кампанії!

Протокол и события матча UPTECH TEAM 5 : 3 UFS OLD BOYS, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV