ІДЕАЛЬНЕ ЧЕМПІОНСТВО AURORA TEAM, ФІНІШНА ПРЯМА СЕЗОНУ ВЕСНА-ЛІТО 2023, Вашій увазі підсумки туру!, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV. Офіційний сайт

02.08.2023

ІДЕАЛЬНЕ ЧЕМПІОНСТВО AURORA TEAM, ФІНІШНА ПРЯМА СЕЗОНУ ВЕСНА-ЛІТО 2023

02.08.2023

SUPERLEAGUE

TOZO - AURORA TEAM 0:4

У «золотому» матчі SUPERLEAGUE, як і передбачалося, ми стали свідками футболу найвищої якості! Навіть попри відсутність голів у першому таймі, напруга й справді відчувалася. Повітря було наче наелектризоване! До перерви гравці TOZO, котрих перед початком заключного туру влаштовувала лише власна перемога над головним конкурентом, діяли гостріше. Кілька разів голкіпер AURORA TEAM Андрій Лисюк по-справжньому виручив свою команду. Після надактивних дебютних хвилин у виконанні «чорних» підопічні Євгена Задорожного взяли м‘яч під свій контроль. Проте моменти час від часу все одно виникали біля володінь номінальних гостей. Так чи інакше, після перерви характер гри суттєво змінився. Найбільш імовірно на це вплинув швидкий гол Ростислава Семенченка вже на третій хвилині другого тайму. Надалі, відчувши додаткову впевненість, «біло-сині» вже не дали засумніватися в своїй перевазі, довівши гандикап у рахунку до чотирьох м‘ячів протягом фінальної чверті гри. Орест Боргун, Андрій Лисюк та Арсеній Гурєєв забили по голу в даний відтинок часу. Цікаво, що ледь не всі результативні удари народилися після перехоплень, відборів на своїй половині поля та подальших блискавичних контратак. Підсумковий сигнал про завершення гри зафіксував впевнену звитягу AURORA TEAM з рахунком 4:0. Команда Євгена Задорожного виграла абсолютно всі матчі сезону без жодних винятків! У заслуженості такого чемпіонського титулу напевно ні в кого не виникне навіть тіні сумніву!

Протокол и события матча TOZO 0 : 4 AURORA TEAM, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

YOUNG BUSINESS CLUB - MARKET MASTER 4:5

А от інша команда елітного дивізіону, яку очолює Євген Задорожний, у заключний ігровий день не зуміла перемогти. Так, у футболістів YOUNG BUSINESS CLUB не було надто серйозної мотивації перед останнім туром. За певних обставин «чорні» могли би фінішувати лише на четвертій сходинці в табелі про ранги. Проте капітан MARKET MASTER Євген Старовойтов знову міг розраховувати ледь не на максимально бойовий склад. Щоправда переважна більшість іменитих виконавців приєдналася до «помаранчево-чорних» або по ходу першого тайму, або на старті другої половини зустрічі. Саме по перерві номінальним гостям і вдалося схилити шальки терезів на свою користь. Голи Ярослава Аксьонова та Сергія Степаненка зрештою принесли колективу Євгена Старовойтова третю перемогу в сезоні.

Протокол и события матча YOUNG BUSINESS CLUB 4 : 5 MARKET MASTER, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

KAPELOU - PRIME 5:2

За підсумками заключного ігрового дня PRIME міг фінішувати в таблиці дивізіону GOLD як на другій, так і на шостій сходинці. Проте ключове значення мав саме перший поєдинок проти KAPELOU. Саме він повинен був дати відповідь на питання, чи зуміє команда Максима Каплунова завершити кампанію на п‘єдесталі пошани. Зрештою взяти реванш у підопічних Романа Галицького за поразку в рамках відбору так і не вдалося… Вирішальною стала остання п’ятихвилинка першого тайму. До того часу ми спостерігали доволі рівну гру. Проте на 15 хвилині Олексій Омельченко забив двічі за надзвичайно короткий інтервал. Під завісу першого тайму Назар Шмагель збільшив перевагу KAPELOU до трьох м‘ячів. У другій половині PRIME змушений був ризикувати. Кілька разів Каплунов та компанія скорочували відставання в рахунку, однак колектив Романа Галицького щоразу гасив цей запал власними забитими м‘ячами. У підсумку KAPELOU втримав переможний результат і позбавив нас будь-якої інтриги перед заключним поєдинком сезону в лізі GOLD. ВЕСЁЛЫЕ РЕБЯТА взяли срібло, команда Романа Галицького стала бронзовим призером, а PRIME зрештою залишився без медалей.

Протокол и события матча KAPELOU 5 : 2 PRIME, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

PRIME - ПАТРІОТ 6:5

Минулої суботи багато поєдинків останнього туру були позбавлені серйозної турнірної інтриги. Однак дуже приємно, що команди, попри відсутність якоїсь вагомої мотивації, все одно продемонстрували цікавий та видовищний футбол. І в даному контексті варто знову віддати належне ПАТРІОТУ! За десять хвилин до завершення зустрічі, коли на табло горіли цифри 5:2 на користь PRIME, «жовто-чорні» зуміли відродити інтригу й подарувати нам шалену кінцівку. Так чи інакше, здаватися без бою точно не в дусі гравців ПАТРІОТА! Номінальні гості ледь не оформили повноцінний камбек, а головним провідником потужних морально-вольових якостей колективу став Ярослав Доценко - на його рахунку 3+1 за системою гол+пас. Проте в лавах номінальних господарів знайшовся свій бомбардир: Владислав Шмирко теж записав хет-трик до власного активу. Загалом же в той день за два матчі футболіст PRIME забив аж п‘ять голів. На превеликий жаль колективу Максима Каплунова, цього вистачило лише для однієї перемоги та четвертої підсумкової позиції в табелі про ранги дивізіону GOLD.

Протокол и события матча PRIME 6 : 5 ПАТРІОТ, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

ФК ВИШГОРОД - МИКІЛЬСЬКА СЛОБІДКА-2 1:4

Результат гри за участю ФК ВИШГОРОД та МИКІЛЬСЬКОЇ СЛОБІДКИ-2, на жаль, був визначений заздалегідь - як тільки стало відомо, що «чорно-жовті» приїхали на заключний поєдинок сезону взагалі без замін, до того ж, без багатьох своїх ключових виконавців. «Блакитно-білі» сповна скористалися обставинами й завоювали таку потрібну звитягу. Владислав Рибальченко та Олександр Єременко оформили по дублю, а МИКІЛЬСЬКА СЛОБІДКА-2 перемогла з рахунком 4:1. Такого результату цілком вистачило для завоювання срібних медалей у дивізіоні SILVER.

Протокол и события матча ФК Вишгород 1 : 4 МИКІЛЬСЬКА СЛОБІДКА-2, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

LUCKERS - МФК ПРЯМИЙ 3:4

У звітному протистоянні LUCKERS та МФК ПРЯМИЙ боролися винятково за власний престиж. І ця дуель виявилася й справді надзвичайно запеклою! Навіть попри повну відсутність замін у цьому матчі, «червоно-чорні» дали гідний бій опоненту, тричі відігруючись по ходу поєдинку. Проте наприкінці другого тайму, приблизно за хвилину до фінального свистка Медвідь та компанія таки вирвали вікторію з рахунком 4:3. Федір Лисенко віддав три асисти, Василь Начаров оформив дубль, зокрема, саме на його рахунку переможний гол, а голкіпер та капітан МФК ПРЯМИЙ Віктор Медвідь записав до свого активу 1+1. Завдяки даній звитязі «білі» змогли піднятися на восьму сходинку в таблиці. А от футболісти LUCKERS завершують кампанію четвертою поразкою поспіль й осідають на передостанній одинадцятій позиції в «срібному» дивізіоні.

Протокол и события матча LUCKERS 3 : 4 МФК ПРЯМИЙ, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

ENERGY CLUB - FC SAINTS 7:3

Перед початком звітного протистояння було зрозуміло, що ENERGY CLUB та FC SAINTS вже нікуди не зрушать з першої та п’ятої позицій в таблиці відповідно. Але обидва колективи переслідували свої цілі. І забігаючи наперед, відзначимо, що команди досягли бажаного. Номінальні господарі прагнули завершити сезон без єдиної поразки й зрештою здобули впевнену перемогу з рахунком 7:3. Євген Задорожний, котрий в останніх матчах виконував функції граючого тренера, оформив 3+1 за системою гол+пас. А от «святі» зробили все можливе, щоб їхній бомбардир Ярослав Сопленко здобув відповідну індивідуальну нагороду в лізі SILVER. Дубль у звітному поєдинку дозволив гравцю FC SAINTS довести лік власних забитих м‘ячів до двадцяти, що остаточно гарантувало йому приз найкращого голеадора «срібного» дивізіону.

Протокол и события матча ENERGY CLUB 7 : 3 FC SAINTS, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

PHOENIX+ - ФК БІЛГОРОД-2 6:4

Схоже, ФК БІЛГОРОД-2 так і не судилося здобути хоча би якісь залікові бали в нинішньому розіграші дивізіону URBAN… Але скільки ж разів у цій кампанії «сині» були близькими до очок… У заключному поєдинку сезону представники ФК БІЛГОРОД-2 і зрівнювали рахунок по ходу зустрічі, і наближалися впритул до свого опонента на останніх хвилинах. Проте все марно… А от PHOENIX+, здається, під завісу кампанії віднайшов свою гру! Колектив Миколи Сороки здобув другу перемогу в заключних трьох поєдинках і фінішував на восьмій сходинці в табелі про ранги.

Протокол и события матча PHOENIX 6 : 4 ФК Білгород 2, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

FAVBET TEAM - UPTECH TEAM 3:5

Ще один колектив, котрий набрав чудову форму лише під завісу сезону - це UPTECH TEAM. Чотири перемоги в заключних п‘яти турах - феноменальний показник для команди, котра зазнала семи поразок поспіль на старті кампанії! «Чорні» досить впевнено перемогли FAVBET TEAM за результатами першого тайму завдяки голам Олександра Стегури й Олексія Андрющенка. Проте «біло-сині» прагнули нарешті перервати тривалу безвиграшну серію, яка безперечно затягнулася надто довго. І вже на старті другої половини номінальні господарі ліквідували своє відставання в рахунку. Надалі спостерігалася цікава ситуація: як тільки FAVBET TEAM відновлював паритет, команда пропускала ледь не в наступній же атаці й знову змушена була відігруватися. Зрештою в самісінькому ендшпілі цієї дуелі Сергій Солобаєв та Антон Нетудихата все-таки дозволили UPTECH TEAM завершити сезон на мажорній ноті. Водночас представники FAVBET TEAM так і не зуміли перервати свою безвиграшну серію, яка на фініші кампанії розтягнулася до дев‘яти матчів. Маємо надію, що обидві команди в наступному розіграші стануть лише сильнішими!

Протокол и события матча FAVBET TEAM 3 : 5 UPTECH TEAM, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV