ЄТБ ЗА КРОК ВІД ЗОЛОТА, БРОНЗОВИЙ УСПІХ АГРОМАТА-2, ТИТУЛ БФ ВАСИЛИШЕНА, СРІБНИЙ ВІДБЛИСК ATLETICO , Вашій увазі підсумки туру!, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV. Офіційний сайт

ЄТБ ЗА КРОК ВІД ЗОЛОТА, БРОНЗОВИЙ УСПІХ АГРОМАТА-2, ТИТУЛ БФ ВАСИЛИШЕНА, СРІБНИЙ ВІДБЛИСК ATLETICO

19.07.2023

SUPERLEAGUE

АГРОМАТ - КОЗАКИ UNITED 11:0

Ще перед початком звітного протистояння можна було передбачити, що матч проти АГРОМАТА, який втратив дорогоцінні бали в попередньому турі, не віщує нічого доброго для КОЗАКІВ UNITED, які й самі проводять далеко не найкращий сезон… Зрештою всі очікування втілилися в життя. Підопічні Ільдара Макаєва вимістили всю свою злість на бідолашному супернику, відправивши в його ворота аж одинадцять «сухих» м‘ячів. Іван Гребенюк оформив 4+1 за системою гол+пас, Павло Концеба - 2+3, а Андрій Полещук - 1+3. Особливої уваги заслуговує третій гол АГРОМАТА на 9 хвилині, коли Андрій Полещук віддав просто геніальний гольовий пас п‘ятою на Івана Гребенюка. У підсумку номінальні господарі доволі очікувано здобувають нищівну звитягу й підбираються на відстань двох балів від лідерів, зігравши щоправда на один матч більше за своїх прямих конкурентів у боротьбі за чемпіонство.

Протокол и события матча АГРОМАТ 11 : 0 КОЗАКИ UNITED, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

AURORA TEAM - МИКІЛЬСЬКА СЛОБІДКА 7:2

Наскільки би не був потужним та іменитим опонент, МИКІЛЬСЬКА СЛОБІДКА кожному давала бій. Однак протиставити що-небудь AURORA TEAM, команда Владислава Рибальченка так і не змогла… Лише коли справу фактично вже було зроблено, підопічні Євгена Задорожного пропустили кілька голів престижу. На той момент три чверті ігрового часу були позаду, а рахунок був 5:0 на користь фаворитів протистояння. Найрезультативнішими гравцями в даному двобої стали Арсеній Гурєєв та Владислав Моспан, вони оформили 2+1 та 1+2 за системою гол+пас відповідно. Ба більше, навіть голкіпер AURORA TEAM записав два забиті м‘ячі до свого активу. Усе-таки нечасто побачиш на нашому турнірі подібні бомбардирські подвиги воротарів! Зрештою колектив Євгена Задорожного здобув уже шосту звитягу поспіль у рамках SUPERLEAGUE і наздогнав TOZO на вершині турнірної таблиці.

Протокол и события матча AURORA TEAM 7 : 2 МИКІЛЬСЬКА СЛОБІДКА, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

• 16 липня 2023
  • неділя
  • 17:10

SKY UP - НОВА ПОШТА 3:4

Який же божевільний перший тайм нам подарували SKY UP та НОВА ПОШТА! До перерви в цьому матчі було майже все: і з точки зору видовищності, і в контексті неймовірної драматургії! У складі «помаранчево-чорних» ударну стартову двадцятихвилинку видав Микита Тищенко, котрий віддав три результативні передачі: двічі асистував на Дениса Сніцаренко й одного разу на Миколу Кібіша. Завдяки їхнім подвигам номінальні господарі кілька разів виривалися вперед по ходу першої половини - 1:0 та 3:1. Та в НОВОЇ ПОШТИ були свої герої! Своїм хет-триком відповів Андрій Пашко, а під завісу тайму блискуче проявив себе і Юрій Щериця, який нарешті повернувся до складу колективу Руслана Ніфталієва. Саме він забив на 19 хвилині, як виявилося потім, переможний гол! Надзвичайним зусиллям волі номінальні гості перевернули все з ніг на голову саме в заключну п‘ятихвилинку першого тайму! Після такої надрезультативної стартової половини ми цілком могли розраховувати на продовження гольового дійства. Однак реальність виявилася дещо інакшою. Другий тайм подарував значно більш закриту й обережну гру. Перш за все, з боку НОВОЇ ПОШТИ, яка врешті-решт таки зуміла втримати мінімальний гандикап, попри всі відчайдушні спроби SKY UP. Фінальний свисток зафіксував омріяну звитягу команди Руслана Ніфталієва, яка дозволила суттєво покращити шанси на медалі елітного дивізіону. А от «помаранчево-чорні» після звітного двобою опустилися аж на п‘яту сходинку в табелі про ранги…

Протокол и события матча SKYUP 3 : 4 НОВА ПОШТА, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

ЄВРОТЕХНОБУД - PRIME 3:2

Ще один шалений за драматургією поєдинок у звітному турі на SFCK подарували головні претенденти на титул у дивізіоні GOLD! Це й не дивно, усе-таки за своєю суттю звітний матч був і справді чемпіонським! Якщо порівнювати протистояння ЄВРОТЕХНОБУД та PRIME з божевільною дуеллю SKY UP та НОВОЇ ПОШТИ, можна провести цікаву паралель. Окрім надзвичайної турнірної ваги, ці поєдинки об‘єднує ще й відсутність забитих м‘ячів в одному з таймів. Якщо в центральному матчі туру в SUPERLEAGUE колективи видали надрезультативну першу половину, після чого ми так і не стали свідками подальшої гольової феєрії по перерві, то в чемпіонському двобої в «золотому» дивізіоні команди приберегли все найцікавіше саме на другий тайм. Саме на старті другої двадцятихвилинки футболісти ЄТБ оформили вирішальний гандикап - Валентин Цвілих та Іван Кузнєцов записали до свого активу по одному голу та асисту. Тим не менш, PRIME навіть і не думав здаватися! Команда Максима Каплунова змушена була ризикувати, іти ва-банк і ледь не наздогнала суперника перед самісіньким завершенням поєдинку. Однак фотофінішу для визначення переможця гонки так і не знадобилося… Колектив Максима Каплунова зумів лише впритул наблизитися до опонента завдяки автоголу Олександра Чорнобривця та забитому м‘ячу Олександра Хоровця. У підсумку ЄТБ здобув надважливу вікторію в чемпіонському протистоянні й тепер колективу достатньо всього лишень не програти аутсайдеру першості ПАТРІОТУ в заключному поєдинку сезону.

Протокол и события матча ЄВРОТЕХНОБУД 3 : 2 PRIME, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

ВЕСЁЛЫЕ РЕБЯТА - УКРГАЗВИДОБУВАННЯ 7:6

Недільне протистояння двох претендентів на медалі видалося навіть ще більш результативним. 13 голів на двох організували ВЕСЁЛЫЕ РЕБЯТА та УКРГАЗВИДОБУВАННЯ! У складі номінальних гостей, як завжди, виділялися двоє - Дмитро Лещенко та Максим Загородній. Саме вони створили найбільше проблем обороні «чорних» й оформили по хет-трику. Проте навіть подібних бомбардирських подвигів виявилося замало. Протягом усього протистояння не покидало враження, що ВЕСЁЛЫЕ РЕБЯТА мають дещо краще вибудовану командну гру й менше залежні від окремих індивідуальностей. Зрештою наприкінці зустрічі, поступаючись 3:6 та 4:7 по ходу другого тайму, футболісти УКРГАЗВИДОБУВАННЯ ледь не врятувалися, скоротивши відставання до мінімуму. До речі, не перший подібний випадок у нинішньому сезоні, коли ВЕСЁЛЫЕ РЕБЯТА, впевнено ведучи в рахунку, дозволяють супернику наблизитися до себе впритул і створюють самі собі додаткові нерви… Проте для команди Костянтина Пивоварова все обійшлося, «чорні» втримали переможний результат і залишаються серед головних претендентів на медалі в дивізіоні GOLD.

Протокол и события матча ВЕСЁЛЫЕ РЕБЯТА 7 : 6 УКРГАЗВИДОБУВАННЯ, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

PRIME - DIRECT 3:2

Обидва поєдинки, які PRIME провів минулих вихідних, завершилися з ідентичним рахунком 3:2. Але наскільки ж різні емоції подарували ці результати команді Максима Каплунова! Після поразки від ЄВРОТЕХНОБУД та втрати реальних перспектив у боротьбі за чемпіонський титул за день до того були побоювання, що «біло-чорні» не зможуть зібратися на наступний поєдинок передусім у психологічному плані. Проте Каплунов та компанія не мали проблем із налаштуванням на гру. Ба більше, по ходу зустрічі їм довелося демонструвати характер після першого пропущеного м‘яча від Владислава Слободенюка! І PRIME вкотре довів, що з морально-вольовими якостями в колективу завжди був повний порядок! Завдяки дублю Богдана Підгайного «біло-чорні» переламали хід протистояння й здобули вольову звитягу. А разом із тим і продовжили боротьбу за нагороди чемпіонату. А от DIRECT, знову продемонструвавши доволі якісну гру, залишився ні з чим і не зумів завершити сезон на мажорній для себе ноті.

Протокол и события матча PRIME 3 : 2 DIRECT, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

FC SAINTS - LUCKERS 12:2

Звітний поєдинок глобально вже не мав серйозного турнірного значення для обох колективів. Можливо саме цим і пояснюється жахливий збір LUCKERS - команда приїхала на гру взагалі без замін. Тому немає нічого дивного, що в другому таймі «червоно-чорні» просто розвалилися… А от у кого мотивацій було хоч відбавляй - це в Ярослава Сопленка, якого продовжує претендувати на нагороду найкращому бомбардиру дивізіону SILVER! Саме в цьому матчі один із лідерів FC SAINTS створив максимальні передумови для завоювання цього призу. Йому вдалося забити аж вісім (!) голів. Тепер його перевага над найближчими переслідувачами складає аж сім м‘ячів. З огляду на це можна зробити висновок, що вже ніхто вочевидь не зможе завадити Ярославу Сопленку стати найкращими голеадором «срібного» дивізіону.

Протокол и события матча FC SAINTS 12 : 2 LUCKERS, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

ONLYFANS TEAM - АГРОМАТ-2 1:4

«Бронзовий» поєдинок у лізі SILVER виявився доволі неочікуваним. Передусім з точки зору змісту самої гри. Так, гравці ONLYFANS TEAM провели, м‘яко кажучи, зовсім не видатний матч. І це при тому, що склад на гру був максимально близьким до ідеального за ступенем боєздатності. Тим ціннішою є вікторія АГРОМАТА-2! Номінальні гості продемонстрували надзвичайно якісний футбол, близький до ідеального. З першої й до останньої хвилини саме «білі» контролювали перебіг подій на полі. Антон Рогозянський та Сергій Сурман оформили по голу й асисту. Зрештою ця звитяга дозволила АГРОМАТУ-2 наздогнати ONLYFANS TEAM за очками в турнірній таблиці й водночас обійти конкурента завдяки даному результату в особистій зустрічі. До завершення кампанії залишається ще один поєдинок. Навіть на срібні нагороди в АГРОМАТУ-2 ще залишаються шанси, хоч і доволі примарні…

Протокол и события матча OnlyFans Team 1 : 4 АГРОМАТ-2, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

БФ ЮРІЯ ВАСИЛИШЕНА - SELUX 4:1

БФ ЮРІЯ ВАСИЛИШЕНА - чемпіон дивізіону BRONZE! Тепер уже офіційно! Після завоювання золотих медалей ліги URBAN у попередньому сезоні «зелені» здобувають другий титул поспіль! Останній формальний крок команда Юрія Василишена зробила в протистоянні з непоступливим SELUX. Ще до середини першого тайму номінальні господарі отримали комфортний гандикап у три м‘ячі завдяки голам Єгора Галкіна, Руслана Войтенка й Владислава Човчі. Подібну впевнену перевагу в рахунку «зелені» зберегли до фінального свистка, відсвяткувавши підсумкову звитягу з рахунком 4:1.

Протокол и события матча БФ ЮРІЯ ВАСИЛИШЕНА 4 : 1 SELUX, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

FC VINCIT - КМВ 4:8

Як це часто буває, матчі, позбавлені будь-якого серйозного турнірного значення, виявляються надзвичайно результативними. FC VINCIT та КМВ подарували нам справжню гольову феєрію, забивши на двох аж 12 голів! Попри свій статус андердога в цій парі, саме «синьо-білі» постійно виривалися вперед, а «червоно-чорні» наздоганяли суперника. Тим не менш, за іронією долі саме наприкінці зустрічі, коли гравці FC VINCIT спробували ризикнути й перебудувалися на гру в п‘ять польових, КМВ вдалося остаточно схилити шальки терезів на власну користь, забивши кілька м‘ячів уже в порожні ворота після помилок опонента. Зрештою команда Ігоря Бондарчука фінішує на доволі високій шостій підсумковій позиції в табелі про ранги, а «червоно-чорні» залишаються на четвертій сходинці. Єдина приємна подія для колективу Євгена Ляшкевича - це хет-трик Ярослава Панова, який зняв усі запитання щодо результату бомбардирських перегонів у дивізіоні BRONZE.

Протокол и события матча VINCIT FC 4 : 8 КМВ - Карпатські Мінеральні Води, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

ASSISTANT GROUP - AFC WHITE CITY 7:3

Один із ключових поєдинків у боротьбі за п‘єдестал пошани в дивізіоні URBAN подарував і справді шалені емоції. Обидва колективи прекрасно розуміли, що лише перемога в останньому турі може зберегти хоча би теоретичні шанси на завоювання медалей. Саме тому команди розпочали дуже активно, а ухил в атаку був помітний неозброєним оком. Уже в стартові п‘ять хвилин AFC WHITE CITY здобув перевагу в два м‘ячі завдяки голам Олександра Чередніченка та Артура Маліни. Проте щастя виявилося зовсім тривким: на екваторі першого тайму на табло горіли цифри 2:2. Загалом же стартова половина зустрічі розгорталася за одним і тим самим сценарієм: номінальні гості виривалися вперед, а «біло-чорні» наздоганяли. Зрештою на перерву команди пішли за рівного рахунку 3:3. А от у другому таймі ми стали свідками кардинальних метаморфоз. Фактично саме довжина лави для запасних стала ключовим фактором у цьому надпринциповому протистоянні. По перерві в команди Артура Маліни, яка мала лише одну заміну, банально забракло сил. ASSISTANT GROUP скористався цим на повну, забивши чотири «сухі» м‘ячі в другій половині зустрічі. А під завісу поєдинку в «блакитно-білих» уже просто опустилися руки… Врешті-решт хет-трики Андрія Семенюка та Анатолія Міненка дозволили номінальним господарям відсвяткувати вольову звитягу. Після цього залишалося сподіватися на втрату очок з боку AFC ATLETICO KYIV-2 та TEMP UNITED. Забігаючи наперед, зазначимо, що на наступний день підопічні Олександра Кульші впевнено виграли свій поєдинок. Тобто тепер представникам ASSISTANT GROUP необхідно вірити в те, що TEMP UNITED не зможе здолати UFS OLD BOYS... Лише в такому випадку «біло-чорні» збережуть свою позицію на п‘єдесталі пошани дивізіону URBAN.

Протокол и события матча ASSISTANT GROUP 7 : 3 WHITE CITY AFC (Білогородська громада), SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

BROOKLYN - GETMAN KYIV 4:4

Серед усіх претендентів на медалі в лізі URBAN перед останнім туром GETMAN KYIV знаходився в найгіршому становищі. Потрібно було обігрувати чинного чемпіона дивізіону BROOKLYN, а після перемоги ASSISTANT GROUP необхідно було ще й вірити, що AFC ATLETICO KYIV-2 та TEMP UNITED неодмінно програють свої матчі… Малоймовірний сценарій… «Без надії сподіваюся», - так писала ще Леся Українка. Однак приблизно за дві хвилини до завершення протистояння з BROOKLYN ситуація виглядала для команди Ігоря Криворучка взагалі катастрофічно - GETMAN KYIV поступався 1:4. Проте далі трапилося справжнє диво! Буквально за одну хвилину номінальні гості спромоглися відновити паритет - 4:4. Артем Албул, Владислав Лактін та Володимир Мотовий стали героями цього дивовижного камбеку. У колективу Ігоря Криворучка залишалася ще ціла хвилина чистого часу. Проте вирвати таку потрібну вікторію й завдати команді Олексія Штанька дебютної поразки в нинішньому сезоні все ж не вдалося. Зрештою GETMAN KYIV залишився без медалей, перервав свою феноменальну переможну серію й узагалі фінішував лише на п‘ятій позиції, однак завоював серця чималої кількості пересічних уболівальників. За такий виступ у другій половині кампанії колективу Ігоря Криворучка точно не повинно бути соромно!

Протокол и события матча BROOKLYN 4 : 4 GETMAN KYIV, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

OL1MP - ФК БІЛГОРОД-2 8:5

Звітний поєдинок, попри відсутність якоїсь серйозної турнірної ваги, зберігав дві повноцінні інтриги: чи вдасться ФК БІЛГОРОД-2 у цьому матчі розжитися першими заліковими балами в сезоні, а також чи зуміє форвард «олімпійців» Володимир Паскаленко вийти в лідери бомбардирських перегонів. Щодо першого питання, то номінальні гості й справді були близькими навіть до дебютної перемоги в сезоні. Настільки, як ніколи раніше! Ще на 36 хвилині протистояння друга команда ФК БІЛГОРОД вела 5:4! Однак футболісти OL1MP не бажали поступатися в останньому матчі сезону й спромоглися вирвати вольову звитягу в самісінькому ендшпілі з рахунком 8:5! Героям такого фінішного спурту став якраз Володимир Паскаленко, котрий три з чотирьох голів у звітному двобої провів саме в заключний період часу. Зрештою покер проти ФК БІЛГОРОД-2 таки дозволив лідеру «олімпійців» піднятися на вершину голеадорського рейтингу в дивізіоні URBAN - його перевага над Артемом Балагурою та Кирилом Дегтярьовим складає два й три голи відповідно. Саме на них і варто акцентувати свою увагу, оскільки якраз TEMP UNITED та BROOKLYN ще повинні зіграти по одному поєдинку до завершення кампанії.

Протокол и события матча OL1MP 8 : 5 ФК Білгород 2, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

TEAM KYIV - PHOENIX+ 3:4

Наприкінці сезону всі колективи з нижньої частини табелю про ранги переслідують єдину ціль - завершити кампанію на мажорній ноті й спробувати фінішувати якомога вище в таблиці. З огляду на це протистояння TEAM KYIV та PHOENIX+ виявилося й справді бойовим та напруженим. Фактично долю матчу вирішив ледь не одноосібно Леонід Мирко. Команда Миколи Сороки продовжує перебувати на етапі кадрового переформатування, а нові обличчя з‘являються ледь не в кожному поєдинку. От і Леонід Мирко в дебютному для себе поєдинку на SFCK оформив хет-трик ще в першому таймі! Тим не менш, TEAM KYIV теж варто віддати належне, адже колектив майже всю другу половину провисів на воротах суперника й створив достатньо, щоб не поступитися в заключному для себе матчі сезону. Однак усе, на що спромоглися номінальні господарі - це скоротити відставання до мінімуму й подарувати всім уболівальникам неймовірну напругу на заключних миттєвостях протистояння. Врешті-решт PHOENIX+ втримав переможний результат і перервав чотириматчеву безвиграшну серію. А попереду в Сороки та компанії ще поєдинки проти UPTECH TEAM та ФК БІЛГОРОД-2, які знаходяться навіть нижче в табелі про ранги. Чудовий шанс, щоби на фініші кампанії закріпитися в середині турнірної таблиці й дещо скрасити загалом не надто успішні виступи у цьому сезоні на SFCK.

Протокол и события матча Team Kyiv 3 : 4 PHOENIX , SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

AFC ATLETICO KYIV-2 - UPTECH TEAM 4:0

У заключному турі доля срібних нагород ліги URBAN повністю знаходилася в руках AFC ATLETICO KYIV-2. До звітного протистояння була прикута чимала увага, зокрема, з боку представників ASSISTANT GROUP, які сподівалися на сенсацію з боку UPTECH TEAM. Тим не менш, дива не трапилося. Підопічні по грі й по фінальному результату дуже впевнено розібралися з опонентом, забивши по два м‘ячі в кожному з таймів. Дубль Валентина Лісовенка, голи Іллі Якимова та Андрія Кислиці фактично навіть не дозволили вболівальникам «жовто-чорних» надто хвилюватися з приводу підсумкової звитяги. 4:0 - і AFC ATLETICO KYIV-2, провівши прекрасний сезон, здобуває заслужене «срібло» дивізіону URBAN! А гравцям ASSISTANT GROUP відтепер потрібно всім серцем вболівати за UFS OLD BOYS у майбутньому протистоянні з TEMP UNITED…

Протокол и события матча AFC ATLETICO KYIV 2 4 : 0 UPTECH TEAM, SFCK SPRING 2023 / Весняний турнір Street Football Challenge Kyiv 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV