НЕСТРИМНИЙ КРИВБАС МЕДІА, ФАТАЛЬНІ ОСІЧКИ PM UNITED І FAVBET TEAM ТА ІНШЕ: ПІДСУМКИ ТУРУ SFCK , Вашій увазі підсумки туру!, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV. Офіційний сайт

НЕСТРИМНИЙ КРИВБАС МЕДІА, ФАТАЛЬНІ ОСІЧКИ PM UNITED І FAVBET TEAM ТА ІНШЕ: ПІДСУМКИ ТУРУ SFCK

08.03.2023

GOLD DIVISION

LP-CRM - ФК ВИШГОРОД 5:2

Пригадуєте, коли Роберт Левандовський, ще виступаючи за мюнхенську «Баварію» оформив пента-трик за 9 хвилин і потрапив до Книги рекордів Гіннеса? У нашому турнірі теж з‘явився схожий герой! Артем Вербенко все-таки забив п‘ять голів не за такий короткий проміжок часу, проте його бомбардирське досягнення все одно вражає. На його рахунку абсолютно всі результативні удари, яких завдав LP-CRM у протистоянні з ФК ВИШГОРОД. І цього виявилося цілком достатньо для того, щоб здобути другу перемогу в сезоні.

Протокол и события матча LP-CRM 5 : 2 ФК Вишгород, SFCK FAVBET| WINTER 2022/23, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

ASSISTANT GROUP - FC VINCIT 4:4

Про характер FC VINCIT уже можна складати легенди! Далеко не одиничним у нинішній кампанії є випадок, коли «червоно-чорні» змушені відігруватися по ходу зустрічей і їм це виявляється цілком під силу. Цього разу в неймовірно гарячому протистоянні з ASSISTANT GROUP, де окрім усього іншого було ще й по одному вилученню в складі кожної з команд, FC VINCIT вдалося відігратися з 2:4 буквально за півтори хвилини до фінального свистка! Шалений камбек! Ця подія дещо затьмарила той факт, що в складі «біло-чорних» у звітному матчі Дмитро Плахотнюк, котрий виступав на позиції голкіпера, оформив покер (!). У підсумку для ASSISTANT GROUP цього виявилося недостатньо для перемоги, але не відзначити цього було би ще тим злочином…

Протокол и события матча ASSISTANT GROUP 4 : 4 VINCIT FC, SFCK FAVBET| WINTER 2022/23, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

ФК СОКІЛ - TEENFEST 2:0

ФК СОКІЛ першим серед усіх колективів дивізіону SILVER завершував зимовий сезон. І команді вдалося наостанок грюкнути дверима, здобувши ще одну вікторію та закріпившись на п‘ятій сходинці. А головним антигероєм зустрічі став представник TEENFEST Ілля Салогуб. У першому таймі саме він відзначився автоголом, а після перерви його обрізка на позиції останнього захисника призвела до того, що Олександр Нечай елегантно реалізував вихід віч-на-віч.

Протокол и события матча ФК СОКІЛ 2 : 0 TEENFEST, SFCK FAVBET| WINTER 2022/23, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

КРИВБАС МЕДІА - PM UNITED 3:2

Центральний матч туру й ключовий поєдинок сезону для КРИВБАС МЕДІА та PM UNITED видався на славу! Неймовірна інтрига в цьому протистоянні трималася до останнього секунди. Пристрасті вирували, а емоції виплескувалися через край. З огляду на турнірне становище обидві команди потребували лише перемога, а нічия не могла влаштувати нікого. Зрештою долю протистояння на 38 хвилині вирішив Микола Гаркавченко, котрий оформив хет-трик та приніс вкрай важливу перемогу КРИВБАС МЕДІА. Таким чином PM UNITED знову віддає долю чемпіонського титулу в руки YOUNG BUSINESS CLUB, а КРИВБАС МЕДІА підіймається на одноосібну другу позицію за один поєдинок до завершення кампанії.

Протокол и события матча КРИВБАС МЕДІА 3 : 2 PM UNITED, SFCK FAVBET| WINTER 2022/23, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

АТАМАН - EUROBIS 4:4

EUROBIS минулого ігрового вікенду теж завершував турнірну дистанцію SFCK. Проте на відміну від ФК СОКІЛ, колективу не вдалося наостанок відсвяткувати ще одну перемогу. Хоча EUROBIS і був до цього максимально близьким… У протистоянні з АТАМАНОМ номінальні гості вели 3:1 за підсумками першого тайму. Проте по перерві не втримали досить комфортний гандикап і дозволили опоненту вирвати нічию з рахунком 4:4.

Протокол и события матча АТАМАН 4 : 4 EUROBIS, SFCK FAVBET| WINTER 2022/23, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

ENERGY CLUB - ФК БІЛГОРОД 8:3

ENERGY CLUB продовжує відчайдушну боротьбу за медалі чемпіонату. Втрачати залікові бали аж ніяк не входило в плани команди. Хоча старт протистояння з ФК БІЛГОРОД, який знаходиться на останній позиції в табелі про ранги, змусив дещо понервувати фаворитів. Саме номінальні гості відкрили рахунок і певний час зберігали свою перевагу, проте ще в першому таймі ENERGY CLUB розставив усе на свої місця. У підсумку «жовто-чорні» перемагають з розгромним рахунком 8:3, а рівно половину голів у цій зустрічі записав до свого активу Євген Задорожний.

Протокол и события матча ENERGY CLUB 8 : 3 ФК БІЛГОРОД, SFCK FAVBET| WINTER 2022/23, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

КМВ - ХУНТА 3:2

Колектив Ігоря Бондарчука опинився в не надто вигідному становищі, адже «біло-блакитні» раніше з-поміж інших конкурентів завершують нинішній сезон. Саме тому в заключному матчі проти ХУНТИ необхідно було перемагати кров із носа, після чого для представників КМВ наступає не надто приємний період очікування, коли вже нічого не залежить від них самих. Зрештою зі своїм завданням-мінімум команда впоралася, здобувши вольову вікторію в напруженій дуелі з ХУНТОЮ. А найпомітнішими на полі в той день були Кирило Терновий, котрий записав на свій рахунок 1+1 за системою гол+пас, а також Денис Іродовський, який оформив дубль.

Протокол и события матча КМВ - Карпатські Мінеральні Води 3 : 2 АФК ХУНТА, SFCK FAVBET| WINTER 2022/23, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

• субота
  • 10:25

CHEVROLET - DTEK 5:3

Не відстає від своїх конкурентів і CHEVROLET! У команди навіть є реальний шанс виграти чемпіонський титул за умови, що лідер FC ATLANT втратить бали хоча би раз до завершення сезону. Однак уже DTEK міг стати серйозною перешкодою для реалізації подібних амбіцій «блакитно-чорних», адже по ходу першого тайму CHEVROLET горів 0:2. Тим не менш, номінальним господарям таки вдалося вирвати вкрай важливу вольову перемогу в заключну десятихвилинку ігрового часу. 5:3 - і CHEVROLET підбирається до лідерів на відстань одного балу.

Протокол и события матча CHEVROLET 5 : 3 DTEK, SFCK FAVBET| WINTER 2022/23, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

• субота
  • 11:20

OL1MP - МФК ПРЯМИЙ 2:3

Обидві команди вже не претендують на високі місця в дивізіоні BRONZE. Ніщо не заважало OL1MP та МФК ПРЯМИЙ продемонструвати свою найкращу гру та зарубитися безпосередньо на футбольному полі. І ми дійсно стали свідками надзвичайно інтригуючого протистояння, котре тримало в напрузі до останнього. Героєм зустрічі став гравець МФК ПРЯМИЙ Олександр Калінін, який долучився до всіх голів своєї команди й оформив 2+1 за системою гол+пас. Це й дозволило номінальним гостям перервати свою безвиграшну серію та відсвяткувати другу перемогу а сезоні.

Протокол и события матча OL1MP 2 : 3 МФК ПРЯМИЙ, SFCK FAVBET| WINTER 2022/23, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

SALES AR - STIMUL 1:3

У своїх попередніх поєдинках на нашому турнірі SALES AR та STIMUL пропустили повну торбу голів від FC SAINTS, що безумовно створювало бажання реабілітуватися. З перших же секунд очного протистояння це почало вдаватися саме STIMUL: Юрій Павлик відзначився просто божевільним дальнім ударом! Отримавши таке емоційне піднесення, номінальні гості вже не відпустили перемогу. Спершу їм вдалося подвоїти свою перевагу перед самісінькою перервою, а в другому таймі STIMUL впевнено довів справу до заслуженої вікторії з рахунком 3:1.

Протокол и события матча SalesAR 1 : 3 STIMUL, SFCK FAVBET| WINTER 2022/23, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

FAVBET TEAM - UFS OLD BOYS 2:4

А яку ж божевільну сенсацію подарували нам футболісти UFS OLD BOYS! Ще нещодавній одноосібний лідер дивізіону URBAN зазнав своєї другої поразки в сезоні. І саме ця осічка може коштувати FAVBET TEAM чемпіонського титулу… З перших же миттєвостей усе почало складатися явно не за сценарієм фаворита зустрічі: уже на другій хвилині Максим Коцепуд вивів UFS уперед. По перерві номінальним господарям вдалося конвертувати свій шалений тиск у забитий м‘яч. Проте як тільки почало здаватися, що FAVBET TEAM дотисне свого суперника й переломить хід зустрічі, номінальні гості ще раз здивували! Після такого психологічного нокдауну «біло-сині» вже не оговталися. У підсумку - 2:4. І тепер на фініші сезону в дивізіоні URBAN з‘являється новий фаворит у боротьбі за чемпіонський титул…

Протокол и события матча FAVBET TEAM 2 : 4 UFS OLD BOYS, SFCK FAVBET| WINTER 2022/23, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

БФ ЮРІЯ ВАСИЛИШИНА - MFC FLEX 3:2

Так, саме БФ ЮРІЯ ВАСИЛИШИНА після поразки FAVBET TEAM стає головним претендентом на титул. Хоча MFC FLEX теж створив величезні проблеми в протистоянні з фаворитом… Однак на відміну від свого головного конкурента, «зелені» зуміли здобути вольову звитягу, поступаючись по ходу зустрічі. Зрештою БФ ЮРІЯ ВАСИЛИШИНА перемагає з найпопулярнішим рахунком у звітному турі SFCK, адже рівно третина всіх поєдинків завершувалися саме з таким результатом - 3:2. Тепер усе, що необхідно колективу Юрія Василишина - виграти в усіх матчах до завершення сезону. І тоді «золоті» нагороди вже нікуди не втечуть від колективу.

Протокол и события матча БФ ЮРІЯ ВАСИЛИШЕНА 3 : 2 MFC FLEX, SFCK FAVBET| WINTER 2022/23, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV