Полная версия сайта - в горизонтальном положении

Статистика

Статистика, Бомбардири, "ДОБРОГО ВЕЧОРА, МИ З SFCK" | ЛІТНІЙ СЕЗОН З ФУТЗАЛУ НА ТРАВІ 2022| 5X5, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV. Офіційний сайт

# Гравець Команда І Г (Пн.) Ср.
1
Валентин Цвелых
ЄВРОТЕХНОБУД 2 8 4
2
Ренат Мирошников
БИЗНЕС ОИЛ ГРУПП 2 7 3.5
3
Александр Луценко
LP-CRM 2 6 3
4
Кирило Дегтярьов
BROOKLYN 2 6 3
5
Максим Кошевой
БИЗНЕС ОИЛ ГРУПП 1 5 5
6
Дмитро Лещенко
SHAKHTAR STAFF 3 5 1.67
7
Андрей Павлик
УКРГАЗВИДОБУВАННЯ 1 4 4
8
Андрей Мельник
FC DONBASS 2 4 2
9
Дмитрий Янчук
TEENFEST 2 4 2
10
Руслан Ніфталієв
НОВА ПОШТА 2 4 2
11
Сергій Лісовенко
НОВА ПОШТА 3 4 1.33
12
Сергей Лыба
TOPIAR 1 3 3
13
Сергій Дерій
ТИТАН 1 3 3
14
Сергій Федірець
WHITE CITY AFC 1 3 3
15
Євген Ященко
АФК ХУНТА 1 3 3
16
Александр Габро
РІПА І КО 2 3 1.5
17
Дмитро Тітовський
АФК ХУНТА 2 3 1.5
18
Александр Майстренко
LP-CRM 2 3 1.5
19
Вадим Гребенюк
2SCHOOL 2 3 1.5
20
Ярослав Шуляковский
РІПА І КО 2 3 1.5
21
Денис Павленко
ПАТРІОТ 2 3 1.5
22
Антон Балашов
АГРОМАТ 2 3 1.5
23
Богдан Подгайный
PRIME 3 3 1
24
Андрій Лисенко
ТИТАН 3 3 1
25
Сергей Карпутев
НОВА ПОШТА 3 3 1
26
Борис Волков
BUSINESS CLUB 1 2 2
27
Артем Вербенко
LP-CRM 1 2 2
28
Денис Сандецкий
ВЕСЕЛЫЕ РЕБЯТА 1 2 2
29
Александр Калинин
МФК ПРЯМИЙ 1 2 2
30
Константин Жигалюк
FC CROWN KYIV 1 2 2
31
Денис Валковый
LP-CRM 1 2 2
32
Антон Вацюк
TOPIAR 1 2 2
33
Юрій Печьонкін
PRIME 1 2 2
34
Ярослав Шимдыр
АТАМАН 1 2 2
35
Руслан Савенко
АГРОМАТ 1 2 2
36
Ігор Ігнатенко
КОЗАКИ UNITED 1 2 2
37
Дмитро Семиділко
КОЗАКИ UNITED 1 2 2
38
Константин Лебедь
БИЗНЕС ОИЛ ГРУПП 2 2 1
39
Алексей Штанько
BROOKLYN 2 2 1
40
Михаил Коваленко
БИЗНЕС ОИЛ ГРУПП 2 2 1
41
Евгений Сакивский
FC DONBASS 2 2 1
42
Ярослав Доценко
ПАТРІОТ 2 2 1
43
Роман Романов
ПАТРІОТ 2 2 1
44
Юрий Гринчук
БИЗНЕС ОИЛ ГРУПП 2 2 1
45
Дмитро Плахотнюк
ASSISTANT GROUP 2 2 1
46
Андрiй Клочко
FC DONBASS 2 2 1
47
ДМИТРО ЮРЕЧКО
FAKEAGENT 2 2 1
48
Віталій Лимар
2SCHOOL 2 2 1
49
Константин Приставка
FC CROWN KYIV 2 2 1
50
Олег Орлач
TEENFEST 2 2 1
51
Андрей Щербина
TEENFEST 2 2 1
52
Даня Носик
TEENFEST 2 2 1
53
Олександр Осадчий
OL1MP 2 2 1
54
Олексій Барабаш
АГРОМАТ 2 2 1
55
Артем Івасьов
АГРОМАТ 2 2 1
56
Иван Ружинский
ASSISTANT GROUP 3 2 0.67
57
Вячеслав Капанистый
УКРГАЗВИДОБУВАННЯ 1 1 1
58
Игорь Киричок
ТЕРРИКОН 1 1 1
59
Максим Сторожук
EUROBIS 1 1 1
60
Сергій Титаренко
FC VEGA 1 1 1
61
Александр Галуша
BROOKLYN 1 1 1
62
Олександр Мельник
FC VEGA 1 1 1
63
Антон Шекавчук
BROOKLYN 1 1 1
64
Ярослав Заворотный
FC DONBASS 1 1 1
65
Юрій Коломоєць
LP-CRM 1 1 1
66
Игорь Лагойда
PRIME 1 1 1
67
Сергей Заверюха
FC DUZAIN FASAD 1 1 1
68
Александр Орел
АТАМАН 1 1 1
69
Віталій Подгорецький
ASSISTANT GROUP 1 1 1
70
Олександр Пуха
АФК ХУНТА 1 1 1
71
Максим Чеберяк
FC DONBASS 1 1 1
72
Александр Онищенко
PRIME 1 1 1
73
Никита Шклярук
ВЕСЕЛЫЕ РЕБЯТА 1 1 1
74
Максим Лисняк
GOLAZO 1 1 1
75
Андрій Потапов
НОВА ПОШТА 1 1 1
76
Артур Маліна
WHITE CITY AFC 1 1 1
77
Андрей Жук
FC DUZAIN FASAD 1 1 1
78
Олександр Москалюк
МФК ПРЯМИЙ 1 1 1
79
Дмитрий Прокопчук
LP-CRM 1 1 1
80
Валерій Маляр
ASSISTANT GROUP 1 1 1
81
Гага Кікнадзе
МФК ПРЯМИЙ 1 1 1
82
Олексій Свідерський
GOLAZO 1 1 1
83
Антон Шеронов
НОВА ПОШТА 1 1 1
84
Володимир Рибцов
PRIME 1 1 1
85
Роман Яременко
PRIME 1 1 1
86
Євген Ірхін
АФК ХУНТА 1 1 1
87
Максим Вакулюк
OL1MP 1 1 1
88
Дмитрий Филонов
ТЕРРИКОН 1 1 1
89
Аристарх Александровский
SHAKHTAR STAFF 1 1 1
90
Іван Ігнатенко
TEENFEST 1 1 1
91
Дмитро Удовиченко
WHITE CITY AFC 1 1 1
92
Олексій Химочко
ТИТАН 1 1 1
93
Віталій Єршов
ТИТАН 1 1 1
94
Юрій Мельник
АГРОМАТ 1 1 1
95
Дмитрий Шматько
FC DUZAIN FASAD 1 1 1
96
Алексей Шилов
FC DUZAIN FASAD 1 1 1
97
Сергій Журба
БИЗНЕС ОИЛ ГРУПП 1 1 1
98
Сергій Жигульський
OL1MP 1 1 1
99
Роман Мосійчук
PRIME 1 1 1
100
Тарас Гнатюк
КОЗАКИ UNITED 1 1 1
101
Олег Зварич
BUSINESS CLUB 1 1 1
102
Денис Осіпов
BUSINESS CLUB 1 1 1
103
Юрій Щериця
НОВА ПОШТА 1 1 1
104
Ігор Жилай
АФК ХУНТА 1 1 1
105
Владимир Капустин
ЄВРОТЕХНОБУД 2 1 0.5
106
Алексей Семенов
BROOKLYN 2 1 0.5
107
Алексей Моргушко
АТАМАН 2 1 0.5
108
Антон Струк
PRIME 2 1 0.5
109
Александр Вереша
BROOKLYN 2 1 0.5
110
Дмитрий Косенко
ECLIPSE 2 1 0.5
111
Виталий Макарчук
ECLIPSE 2 1 0.5
112
Сергей Юрченко
АТАМАН 2 1 0.5
113
Юрий Горюк
БИЗНЕС ОИЛ ГРУПП 2 1 0.5
114
Даниил Торкин
БИЗНЕС ОИЛ ГРУПП 2 1 0.5
115
Сергей Федун
АФК ХУНТА 2 1 0.5
116
Андрій Семенюк
ASSISTANT GROUP 2 1 0.5
117
Віталій Сав'як
LP-CRM 2 1 0.5
118
Назар Остапьюк
ASSISTANT GROUP 2 1 0.5
119
Сергей Погорелов
LP-CRM 2 1 0.5
120
Денис Ковш
ASSISTANT GROUP 2 1 0.5
121
Максим Соцкий
АФК ХУНТА 2 1 0.5
122
Александр Голодников
ФК СОКІЛ 2 1 0.5
123
Павел Кос
GOLAZO 2 1 0.5
124
Андрей Некрасов
ЄВРОТЕХНОБУД 2 1 0.5
125
Дмитро Старцев
АФК ХУНТА 2 1 0.5
126
Николай Бородуля
FC CROWN KYIV 2 1 0.5
127
Игорь Никонов
РІПА І КО 2 1 0.5
128
Виктор Олексюк
2SCHOOL 2 1 0.5
129
Віктор Медвідь
МФК ПРЯМИЙ 2 1 0.5
130
Федір Лисенко
МФК ПРЯМИЙ 2 1 0.5
131
Вiталiй Грушко
FC DONBASS 2 1 0.5
132
Владислав Рибальченко
FC DONBASS 2 1 0.5
133
Дмитро Зуй
УКРГАЗВИДОБУВАННЯ 2 1 0.5
134
Андрій Євсєєнко
FC CROWN KYIV 2 1 0.5
135
Ігор Бондарчук
КМВ - Карпатські Мінеральні Води 2 1 0.5
136
Богдан Голуб
КМВ - Карпатські Мінеральні Води 2 1 0.5
137
Богдан Петрик
КМВ - Карпатські Мінеральні Води 2 1 0.5
138
Любомир Микитин
ПАТРІОТ 2 1 0.5
139
Владислав Клокун
FC CROWN KYIV 2 1 0.5
140
Олександр Маєтний
ECLIPSE 2 1 0.5
141
Дмитро Казимір
FAKEAGENT 2 1 0.5
142
Олександр Марчук
OL1MP 2 1 0.5
143
Павло Чуркін
OL1MP 2 1 0.5
144
Андрій Пунько
АГРОМАТ 2 1 0.5
145
Віктор Пантелейчук
АГРОМАТ 2 1 0.5
146
Ігор Корнейко
АГРОМАТ 2 1 0.5
147
Олександр Чернишин
АГРОМАТ 2 1 0.5
148
Олександр Волинець
АГРОМАТ 2 1 0.5
149
Володимир Руденко
АГРОМАТ 2 1 0.5
150
Антон Буров
ASSISTANT GROUP 3 1 0.33
151
Игорь Сулим
PRIME 3 1 0.33
152
Евгений Яблонько
FC DONBASS 1 1 (1) 1
153
Олександр Скопич
FC VEGA 2 1 (1) 0.5