Полная версия сайта - в горизонтальном положении

Статистика

Статистика, Бомбардири, SFCK PARIMATCH | WINTER 2022, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV. Офіційний сайт

# Гравець Команда І Г (Пн.) Ср.
1
Дмитро Лещенко
FOOTBALL MALL 7 13 1.86
2
Александр Луценко
LP-CRM 4 10 2.5
3
Володимир Скибенко
SHAKHTAR STAFF 4 9 2.25
4
Максим Нечай
AURORA TEAM 9 9 (1) 1
5
Константин Жигалюк
CROWN KYIV 2 8 4
6
Дмитро Бровко
DONBASS-2T-Avatas 3 8 2.67
7
Олександр Івахнюк
ATLETICO KYIV 5 8 (1) 1.6
8
Назар Приходько
AURORA TEAM 3 7 2.33
9
Сергей Савинский
ТЕЛЕГА ФК 4 7 1.75
10
Ярослав Доценко
ПАТРІОТ 4 7 1.75
11
Михаил Волобуев
ARMAGEDDON 4 7 1.75
12
Денис Іродовський
КМВ - Карпатські Мінеральні Води 4 7 1.75
13
Сергей Костушевич
AURORA TEAM 2 8 7 0.88
14
Василий Сотниченко
ECLIPSE 4 6 1.5
15
Валентин Лісовенко
ATLETICO KYIV 5 6 1.2
16
Вадим Цимбаленко
DEFEND CAR 6 6 1
17
Сергей Середа
КИЇВСЬКА МИТНИЦЯ 4 6 (1) 1.5
18
Сергей Лыба
TOPIAR 3 5 1.67
19
Максим Агарков
ROYAL CREDIT 3 5 1.67
20
Вадим Щирба
ФК КОЗАКИ 3 5 1.67
21
Павло Пархоменко
МФК ПРЯМИЙ 3 5 1.67
22
Ельдар Бодров
DONBASS-2T-Avatas 3 5 1.67
23
Вячеслав Капанистый
УКРГАЗВИДОБУВАННЯ 4 5 1.25
24
Богдан Зеленський
АГРОСЕМ 4 5 1.25
25
Богдан Бондаренко
МФК ПРЯМИЙ 4 5 1.25
26
Александр Калинин
МФК ПРЯМИЙ 4 5 1.25
27
Ігор Бондарчук
КМВ - Карпатські Мінеральні Води 4 5 1.25
28
АНТОН ГУСЄВ
VTORIS LEFT COAST 4 5 1.25
29
Денис Павленко
ПАТРІОТ 4 5 1.25
30
Михаил Белозуб
КИЇВСЬКА МИТНИЦЯ 5 5 1
31
Алексей Штанько
BROOKLYN 5 5 1
32
Александр Панасюк
КИЇВСЬКА МИТНИЦЯ 5 5 1
33
Олександр Стецюк
AURORA TEAM 5 5 1
34
Максим Сіроєдов
VEGA 1 4 4
35
Степан Кошка
AURORA TEAM 1 4 4
36
Роман Рубец
АФК МИРОТВОРЕЦЬ 2 4 2
37
Андрей Софинский
ECLIPSE 3 4 1.33
38
Антон Лошак
SFCK TEAM 3 4 1.33
39
Анатолий Педько
BLACK ALFA 4 4 1
40
Денис Гайден
КИЇВСЬКА МИТНИЦЯ 4 4 1
41
Василий Вижунов
АФК МИРОТВОРЕЦЬ 4 4 1
42
Дмитро Мельник
FC SAINTS (Святошино-Чайка) 4 4 1
43
Дмитро Тітовський
DEFEND CAR 4 4 1
44
Максим Дручків
DEFEND CAR 4 4 1
45
РОМАН ТИМЧИК
VTORIS LEFT COAST 4 4 1
46
Денис Евстигнеев
PARIMATCH 4 4 1
47
Олександр Бінєвський
ПАТРІОТ 5 4 0.8
48
Дмитро Влох
AURORA TEAM 2 5 4 0.8
49
Віталій Лимар
2SCHOOL 5 4 0.8
50
Сергей Огородник
АГРОСЕМ 6 4 0.67
51
Константин Лещенко
FOOTBALL MALL 6 4 0.67
52
Дмитрий Саркис
MATADOR 1 3 3
53
Дмитрий Комисарук
PLAYTIKA 2 3 1.5
54
Виталий Макарчук
ECLIPSE 2 3 1.5
55
Сергей Божок
TOPIAR 2 3 1.5
56
Роман Марцун
PARIMATCH 2 3 1.5
57
Владислав Шевченко
TOPIAR 2 3 1.5
58
Ігор Безпалюк
ФК СОКІЛ 2 3 1.5
59
Дмитрий Соколов
CROWN KYIV 2 3 1.5
60
Ігор Кострома
DONBASS-2T-Avatas 2 3 1.5
61
Руслан Горовий
AURORA TEAM 2 3 1.5
62
Александр Генш
FC GOLD 2 3 1.5
63
Александр Волошин
ФК КОЗАКИ 2 3 1.5
64
Кирило Дегтярьов
BROOKLYN 2 3 1.5
65
Евгений Ильченко
MATADOR 3 3 1
66
Артем Вербенко
LP-CRM 3 3 1
67
Денис Кравцов
BLACK ALFA 3 3 1
68
Андрій Гордійчук
ФК СОКІЛ 3 3 1
69
Андрей Лысюк
AURORA TEAM 2 3 3 1
70
Вячеслав Ковпоша
TOPIAR 3 3 1
71
Олександр Нечай
ФК СОКІЛ 3 3 1
72
Руслан Горовой
AURORA TEAM 2 3 3 1
73
Александр Стецюк
AURORA TEAM 2 3 3 1
74
Олександр Бугайов
ARMAGEDDON 3 3 1
75
МАКСИМ ВАЛЕЄВ
VTORIS LEFT COAST 3 3 1
76
Владислав Павлов
PARIMATCH 3 3 1
77
Владимир Кульматицкий
DONBASS-2T-Avatas 3 3 1
78
Антон Нетудыхата
UPTECH TEAM 4 3 0.75
79
Віталій Пятаєв
FC SAINTS (Святошино-Чайка) 4 3 0.75
80
Михайло Тесленко
АГРОСЕМ 4 3 0.75
81
Денис Игнатов
САЛТІВСЬКИЙ МК 4 3 0.75
82
Віталій Шевченко
ФК КОЗАКИ 4 3 0.75
83
Вадим Гребенюк
2SCHOOL 4 3 0.75
84
ДАНИІЛ АХМАДОВ
VTORIS LEFT COAST 4 3 0.75
85
ДМИТРО СИСОЄВ
VTORIS LEFT COAST 4 3 0.75
86
Андрей Павлик
FOOTBALL MALL 4 3 0.75
87
Александр Гавриленко
PLAYTIKA 5 3 0.6
88
Сергій Ананко
SFCK TEAM 5 3 0.6
89
Ростислав Скляр
PLAYTIKA 5 3 0.6
90
Роман Романов
ПАТРІОТ 5 3 0.6
91
Любомир Кузнєцов
SFCK TEAM 5 3 0.6
92
Анатолий Шуляк
2SCHOOL 5 3 0.6
93
Алексей Коваль
AURORA TEAM 2 5 3 0.6
94
Сергей Парасочка
AURORA TEAM 2 5 3 0.6
95
Ігор Корбут
АГРОСЕМ 6 3 0.5
96
Дмитро Старцев
DEFEND CAR 6 3 0.5
97
Артур Остапчук
AURORA TEAM 6 3 0.5
98
Микола Олексін
ТЕЛЕГА ФК 4 3 (2) 0.75
99
Евгений Гетьман
FC GOLD 1 2 2
100
Сергей Кривулько
PROLISOK 1 2 2
101
Роман Степанов
SHAKHTAR STAFF 1 2 2
102
Александр Кацан
BROOKLYN 2 2 1
103
Александр Майстренко
LP-CRM 2 2 1
104
Владислав Полторацький
AURORA TEAM 2 2 1
105
Олександр Адамович
САЛТІВСЬКИЙ МК 2 2 1
106
Семён Смирнов
CROWN KYIV 2 2 1
107
Андрiй Маринич
DONBASS-2T-Avatas 2 2 1
108
Игорь Штомпель
PROLISOK 2 2 1
109
Артем Швецов
BLACK ALFA 2 2 1
110
Олександр Яценко
PLAYTIKA 3 2 0.67
111
Петр Фабрика
EUROBIS 3 2 0.67
112
Александр Пшеничный
BROOKLYN 3 2 0.67
113
Александр Лизунов
TOPIAR 3 2 0.67
114
Артем Горгола
САЛТІВСЬКИЙ МК 3 2 0.67
115
Сергей Гердов
AURORA TEAM 3 2 0.67
116
Олександр Садовой
ФК СОКІЛ 3 2 0.67
117
Денис Маранс
DEFEND CAR 3 2 0.67
118
Роман Бендюк
LP-CRM 3 2 0.67
119
Виталий Лымар
ROYAL CREDIT 3 2 0.67
120
Артур Чорний
ТЕЛЕГА ФК 3 2 0.67
121
Олександр Шевченко
ФК КОЗАКИ 3 2 0.67
122
Ярослав Доценко
ФК СОКІЛ 3 2 0.67
123
Андрей Семенихин
ТЕЛЕГА ФК 3 2 0.67
124
Андрiй Клочко
DONBASS-2T-Avatas 3 2 0.67
125
Тарас Долинский
FOOTBALL MALL 3 2 0.67
126
Богдан Билько
UMG-INTECH 3 2 0.67
127
Никита Диминский
FC GOLD 3 2 0.67
128
Юрий Ищенко
PARIMATCH 4 2 0.5
129
Алексей Андрющенко
UPTECH TEAM 4 2 0.5
130
Игорь Верещак
ECLIPSE 4 2 0.5
131
Дмитрий Косенко
ECLIPSE 4 2 0.5
132
Владимир Лихацкий
UPTECH TEAM 4 2 0.5
133
Дмитрий Полищук
SHAKHTAR STAFF 4 2 0.5
134
Владислав Морозюк
САЛТІВСЬКИЙ МК 4 2 0.5
135
Олександр Глоба
ФК КОЗАКИ 4 2 0.5
136
Руслан Годунов
ФК КОЗАКИ 4 2 0.5
137
Андрей Соломийчук
ТЕЛЕГА ФК 4 2 0.5
138
Дмитро Гордич
PLAYTIKA 4 2 0.5
139
Євген Ляшкевич
AURORA TEAM 2 4 2 0.5
140
Олексій Шестопалов
AURORA TEAM 2 4 2 0.5
141
Микола Гук
UPTECH TEAM 4 2 0.5
142
Вiталiй Грушко
DONBASS-2T-Avatas 4 2 0.5
143
Денис Расюк
FC SAINTS (Святошино-Чайка) 4 2 0.5
144
Валерій Корнілов
PLAYTIKA 5 2 0.4
145
Алексей Моргушко
PROLISOK 5 2 0.4
146
Каха Пушкарьов
2SCHOOL 5 2 0.4
147
Андрій Богач
ATLETICO KYIV 5 2 0.4
148
Микола Кишман
PROLISOK 5 2 0.4
149
Сергій Кара
PROLISOK 5 2 0.4
150
Микола Касянчук
LP-CRM 5 2 0.4
151
Ігор Євтушенко
ПАТРІОТ 5 2 0.4
152
Денис Козлов
PARIMATCH 5 2 0.4
153
Дмитро Подорожній
DEFEND CAR 5 2 0.4
154
Андрей Попович
PLAYTIKA 6 2 0.33
155
Евгений Заугольный
FC GOLD 2 2 (1) 1
156
Алексей Новиков
BROOKLYN 3 2 (1) 0.67
157
Дмитро Мальцев
ATLETICO KYIV 5 2 (1) 0.4
158
Юрий Бобрик
MATADOR 1 1 1
159
Даниил Денисюк
ECLIPSE 1 1 1
160
Сергей Румпа
ECLIPSE 1 1 1
161
Александр Шаповалов
MATADOR 1 1 1
162
Андрій Семенюк
ASSISTANT GROUP 1 1 1
163
Радислав Сиворакша
ROYAL CREDIT 1 1 1
164
Аристарх Александровський
SFCK TEAM 1 1 1
165
Іван Блищак
BLACK ALFA 1 1 1
166
Андрій Мартиненко
CROWN KYIV 1 1 1
167
Ян Трофименко
LP-CRM 1 1 1
168
Максим Роза
CROWN KYIV 1 1 1
169
Андрей Мельник
PROLISOK 1 1 1
170
Володимир Олексюк
SHAKHTAR STAFF 1 1 1
171
Владислав Клокун
CROWN KYIV 1 1 1
172
Василий Воскобой
ТЕЛЕГА ФК 1 1 1
173
Юрий Рыбчинский
MATADOR 1 1 1
174
Андрей Бурдиян
SHAKHTAR STAFF 1 1 1
175
Максим Сторожук
EUROBIS 2 1 0.5
176
Иван Грабинский
BLACK ALFA 2 1 0.5
177
Богдан Топольський
UPTECH TEAM 2 1 0.5
178
Микола Сердюков
SFCK TEAM 2 1 0.5
179
Владислав Павленко
UPTECH TEAM 2 1 0.5
180
Ростислав Прищепа
ARMAGEDDON 2 1 0.5
181
Павел Меликаев
LP-CRM 2 1 0.5
182
Денис Либерчук
EUROBIS 2 1 0.5
183
Андрій Опольський
ПОБЕДА 2 1 0.5
184
Андрій Таймаров
ФК КОЗАКИ 2 1 0.5
185
Дмитро Проскура
FC SAINTS (Святошино-Чайка) 2 1 0.5
186
Олег Иванов
TOPIAR 2 1 0.5
187
Игорь Костенко
САЛТІВСЬКИЙ МК 2 1 0.5
188
Владимир Старцев
DEFEND CAR 2 1 0.5
189
Юрій Півень
FOOTBALL MALL 2 1 0.5
190
Гліб Поваляєв
ГРУПА ЗДОРОВ’Я 2 1 0.5
191
Андрій Нагнибедюк
ГРУПА ЗДОРОВ’Я 2 1 0.5
192
Андрій Олійник
ROYAL CREDIT 2 1 0.5
193
Вячеслав Шапченко
FC SAINTS (Святошино-Чайка) 2 1 0.5
194
Александр Олефир
EUROBIS 2 1 0.5
195
Александр Пузик
SFCK TEAM 3 1 0.33
196
Алексей Семенов
PARIMATCH 3 1 0.33
197
Антон Буров
ASSISTANT GROUP 3 1 0.33
198
Александр Коваль
ECLIPSE 3 1 0.33
199
Сергей Мельниченко
UMG-INTECH 3 1 0.33
200
Роман Помазанов
САЛТІВСЬКИЙ МК 3 1 0.33
201
Назар Остапьюк
ASSISTANT GROUP 3 1 0.33
202
Роман Ковальчук
ASSISTANT GROUP 3 1 0.33
203
Александр Кравченко
АФК МИРОТВОРЕЦЬ 3 1 0.33
204
Михайло Тищенко
ФК СОКІЛ 3 1 0.33
205
Леонід Кофанов
VEGA 3 1 0.33
206
Александр Орел
САЛТІВСЬКИЙ МК 3 1 0.33
207
Олександр Мальона
DEFEND CAR 3 1 0.33
208
Сергей Костин
BLACK ALFA 3 1 0.33
209
Юрий Захарченко
FC GOLD 3 1 0.33
210
Віктор Чечет
ПОБЕДА 3 1 0.33
211
Игорь Никонов
САЛТІВСЬКИЙ МК 3 1 0.33
212
Дмитро Мишак
ECLIPSE 3 1 0.33
213
Юрий Осауленко
ПОБЕДА 3 1 0.33
214
Олексій Литвиненко
PLAYTIKA 3 1 0.33
215
Дмитрий Миколаенко
LP-CRM 3 1 0.33
216
Александр Силка
КИЇВСЬКА МИТНИЦЯ 3 1 0.33
217
Женя Очеретяний
МФК ПРЯМИЙ 3 1 0.33
218
Юрій Середюк
МФК ПРЯМИЙ 3 1 0.33
219
Антон Григорьев
МФК ПРЯМИЙ 3 1 0.33
220
Андрій Вишинський
MATADOR 3 1 0.33
221
Владислав Рибальченко
DONBASS-2T-Avatas 3 1 0.33
222
Дмитро Зуй
FOOTBALL MALL 3 1 0.33
223
Иван Поляков
LP-CRM 3 1 0.33
224
Валерій Маляр
ARMAGEDDON 3 1 0.33
225
Олег Симовин
FC GOLD 3 1 0.33
226
Дмитро Дубина
КМВ - Карпатські Мінеральні Води 3 1 0.33
227
Ігор Желай
DEFEND CAR 3 1 0.33
228
Володимир Пивень
ФК КОЗАКИ 3 1 0.33
229
Андрій Клочко
SHAKHTAR STAFF 3 1 0.33
230
Дмитрий Влох
AURORA TEAM 4 1 0.25
231
Сергей Фарафонов
BLACK ALFA 4 1 0.25
232
Сергей Сидоркин
BROOKLYN 4 1 0.25
233
Никита Хижняк
UPTECH TEAM 4 1 0.25
234
Валентин Сафаргалин
LP-CRM 4 1 0.25
235
Дмитрий Коростов
UMG-INTECH 4 1 0.25
236
Максим Сусловец
UMG-INTECH 4 1 0.25
237
Сергей Клименко
АФК МИРОТВОРЕЦЬ 4 1 0.25
238
Виталий Колесников
АФК МИРОТВОРЕЦЬ 4 1 0.25
239
Виталий Олейник
ТЕЛЕГА ФК 4 1 0.25
240
Андрій Лисюк
AURORA TEAM 4 1 0.25
241
Олександр Копил
FC SAINTS (Святошино-Чайка) 4 1 0.25
242
Дмитрий Вишнівський
ПОБЕДА 4 1 0.25
243
Евгений Малиенко
PARIMATCH 4 1 0.25
244
Виктор Олексюк
2SCHOOL 4 1 0.25
245
Олександр Нога
2SCHOOL 4 1 0.25
246
Артем Рудий
ATLETICO KYIV 4 1 0.25
247
Артур Степанюк
АГРОСЕМ 4 1 0.25
248
Иван Лисак
PROLISOK 4 1 0.25
249
Олександр Москалюк
МФК ПРЯМИЙ 4 1 0.25
250
Денис Ткачук
ГРУПА ЗДОРОВ’Я 4 1 0.25
251
Иван Вижунов
АФК МИРОТВОРЕЦЬ 4 1 0.25
252
Виталий Строкань
UMG-INTECH 4 1 0.25
253
Никита Калинин
ПОБЕДА 4 1 0.25
254
Богдан Голуб
КМВ - Карпатські Мінеральні Води 4 1 0.25
255
ВАДИМ КРИВОШИЯ
VTORIS LEFT COAST 4 1 0.25
256
ЮРІЙ ПЕТЕЛЬКО
VTORIS LEFT COAST 4 1 0.25
257
Михаил Лобанов
КИЇВСЬКА МИТНИЦЯ 5 1 0.2
258
Віталій Трухан
FC SAINTS (Святошино-Чайка) 5 1 0.2
259
Владимир Кухарский
LP-CRM 5 1 0.2
260
Олександр Котляр
ATLETICO KYIV 5 1 0.2
261
ОЛЕКСАНДР МУРТАЗАЛІЄВ
VTORIS LEFT COAST 5 1 0.2
262
ДАВИД ГАДЕЛІЯ
VTORIS LEFT COAST 5 1 0.2
263
Евгений Литовченко
SHAKHTAR STAFF 5 1 0.2
264
Антон Тихомиров
SHAKHTAR STAFF 5 1 0.2
265
Вадим Сулима
PLAYTIKA 6 1 0.17
266
Максим Возний
АГРОСЕМ 6 1 0.17
267
Артём Бурба
АГРОСЕМ 6 1 0.17
268
Андрій Кислиця
ATLETICO KYIV 6 1 0.17
269
Віктор Лашевич
ATLETICO KYIV 9 1 0.11
270
Руслан Катаранчук
SHAKHTAR STAFF 14 1 0.07