Полная версия сайта - в горизонтальном положении

Статистика

Статистика, Бомбардири, ІНТЕРГАЛ-БУД CUP, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV. Офіційний сайт

# Гравець Команда І Г (Пн.) Ср.
1
Даніїл Торкін
BWT - "АКАДЕМ КВАРТАЛ" 6 10 1.67
2
Констянтин Лебідь
BWT - "АКАДЕМ КВАРТАЛ" 5 8 1.6
3
Антон Лошак
TIGERS - ЖК "ЯСКРАВИЙ" 6 8 1.33
4
Виталий Грушко
TIGERS - ЖК "ЯСКРАВИЙ" 3 7 2.33
5
Олександр Заріцький
DRAGONS - ЖК "ЯСКРАВИЙ" 3 7 2.33
6
Олександр Дудар
TIGERS - ЖК "ЯСКРАВИЙ" 4 7 1.75
7
Михайло Коваленко
BWT - "АКАДЕМ КВАРТАЛ" 4 7 1.75
8
Андрій Барановський
TIGERS - ЖК "ЯСКРАВИЙ" 3 6 2
9
Виталий Дацюк
ЖК "ТРАДИЦІЯ" 3 6 2
10
Владислав Погосов
TIGERS - ЖК "ЯСКРАВИЙ" 6 6 1
11
Дмитрий Лавриненко
TIGERS - ЖК "ЯСКРАВИЙ" 6 6 1
12
Лев Сироткін
ЖК "МАЛАХІТ" 3 5 1.67
13
Олексій Мироненко
ЖК "МАЛАХІТ" 2 4 2
14
Артем Пустовіт
ЖК "ВІДРАДНИЙ" 3 4 1.33
15
Рибальченко Владислав
ЖК "ТРАДИЦІЯ" 6 4 0.67
16
Євген Шендрик
TIGERS - ЖК "ЯСКРАВИЙ" 1 3 3
17
Олег Кацапенко
БЦ М8 2 3 1.5
18
Ярослав Николайзен
АЛЬПИНА "АКАДЕМ КВАРТАЛ" 3 3 1
19
Сергій Трофімчук
ЖК "ВІДРАДНИЙ" 3 3 1
20
Роман Пикож
ЖК "ТРАДИЦІЯ" 3 3 1
21
Денис Майборода
АЛЬПИНА "АКАДЕМ КВАРТАЛ" 3 3 1
22
Олександр Гапонюк
ЖК "МАЛАХІТ" 3 3 1
23
Валерій Крамаренко
FC SPIRIT - ЖК "ЯСКРАВИЙ" 3 3 1
24
Олександр Мальований
BWT - "АКАДЕМ КВАРТАЛ" 4 3 0.75
25
Вадим Валлиулин
ЖК "ТРАДИЦІЯ" 5 3 0.6
26
Олександр Хауляк
ЖК "CИРЕЦЬКІ САДИ" 1 2 2
27
Олександр Курдус
БЦ М8 1 2 2
28
Чужма Артем
ЖК "ТРАДИЦІЯ" 1 2 2
29
Валерий Дацюк
АРСЕНАЛ ГАТНЕ 2 2 1
30
Сергій Соловей
ФК "ОЗЕРНИЙ ГАЙ" 2 2 1
31
Іван Кошевий
BWT - "АКАДЕМ КВАРТАЛ" 2 2 1
32
Богдан Таргонській
ЖК "ДЕМІЇВКА" 2 2 1
33
Ярушевський Олександр
ЖК "ТРАДИЦІЯ" 2 2 1
34
Богдан Лещенко
SUBMARINE - "НИВКИ ПАРК" 2 2 1
35
Терех Анастасія
ЖК "ТРАДИЦІЯ" 3 2 0.67
36
Ярослав Костецкий
ЖК "ТРАДИЦІЯ" 3 2 0.67
37
Олексій Сухарьов
FC SPIRIT - ЖК "ЯСКРАВИЙ" 3 2 0.67
38
Павел Козлов
АРСЕНАЛ ГАТНЕ 3 2 0.67
39
Андрей Попов
АРСЕНАЛ ГАТНЕ 3 2 0.67
40
Евгений Слободянюк
DRAGONS - ЖК "ЯСКРАВИЙ" 3 2 0.67
41
Ігор Домбровський
ФК "ОЗЕРНИЙ ГАЙ" 3 2 0.67
42
Євген Соломко
DRAGONS - ЖК "ЯСКРАВИЙ" 4 2 0.5
43
Віктор Теплий
DRAGONS - ЖК "ЯСКРАВИЙ" 4 2 0.5
44
Сергій Хижий
DRAGONS - ЖК "ЯСКРАВИЙ" 4 2 0.5
45
Дмитро Тимошенко
ЖК "МАЛАХІТ" 4 2 0.5
46
Олександр Паламаренко
ЖК "МАЛАХІТ" 4 2 0.5
47
Іван Саакян
ЖК "МАЛАХІТ" 4 2 0.5
48
Дмитро Чех
TIGERS - ЖК "ЯСКРАВИЙ" 5 2 0.4
49
Алексей Герасимчук
TIGERS - ЖК "ЯСКРАВИЙ" 5 2 0.4
50
Валерий Дяченко
ЖК "ТРАДИЦІЯ" 1 1 1
51
Филипп Исмакаев
DRAGONS - ЖК "ЯСКРАВИЙ" 1 1 1
52
Денис Акімов
BWT - "АКАДЕМ КВАРТАЛ" 1 1 1
53
Георгій Миндру
ЖК "ВІДРАДНИЙ" 1 1 1
54
Олександр Плахтій
ЖК "ЛІДЕР" 1 1 1
55
Артем Мельник
ЖК "ЛІДЕР" 1 1 1
56
Кайссар Ель-Нажжар
FC SPIRIT - ЖК "ЯСКРАВИЙ" 1 1 1
57
Павло Нагорний
ЖК "ВІДРАДНИЙ" 1 1 1
58
Артем Фоменко
A-DISTRICT "АКАДЕМ КВАРТАЛ" 1 1 1
59
Сергій Петренко
БЦ М8 1 1 1
60
Андрій Григорович
A-DISTRICT "АКАДЕМ КВАРТАЛ" 1 1 1
61
Максим Абрамов
БЦ М8 2 1 0.5
62
Олексій Петров
БЦ М8 2 1 0.5
63
Александр Пономаренко
ЖК "CИРЕЦЬКІ САДИ" 2 1 0.5
64
Олексій Федорович
ЖК "ДЕМІЇВКА" 2 1 0.5
65
Абдуллах Бадр
SUBMARINE - "НИВКИ ПАРК" 2 1 0.5
66
Артур Хутов
ЖК "ДЕМІЇВКА" 2 1 0.5
67
Ігорь Желай
FC SPIRIT - ЖК "ЯСКРАВИЙ" 2 1 0.5
68
Павло Кашпер
FC SPIRIT - ЖК "ЯСКРАВИЙ" 2 1 0.5
69
Ярослав Бондаренко
ФК "ОЗЕРНИЙ ГАЙ" 2 1 0.5
70
Александр Мукшименко
АЛЬПИНА "АКАДЕМ КВАРТАЛ" 2 1 0.5
71
Олег Корнійчук
FC SPIRIT - ЖК "ЯСКРАВИЙ" 2 1 0.5
72
Артем Лужановський
ФК "ОЗЕРНИЙ ГАЙ" 2 1 0.5
73
Роман Биланожко
ЖК "CИРЕЦЬКІ САДИ" 2 1 0.5
74
Юрій Орлиця
ФК "ОЗЕРНИЙ ГАЙ" 2 1 0.5
75
Максим Блащук
БЦ М8 3 1 0.33
76
Максим Дідевич
ФК "ОЗЕРНИЙ ГАЙ" 3 1 0.33
77
Ігор Масловський
A-DISTRICT "АКАДЕМ КВАРТАЛ" 3 1 0.33
78
Максим Рабцун
A-DISTRICT "АКАДЕМ КВАРТАЛ" 3 1 0.33
79
Василь Тихонюк
БЦ М8 3 1 0.33
80
Олександр Черниш
DRAGONS - ЖК "ЯСКРАВИЙ" 3 1 0.33
81
Роман Башаев
DRAGONS - ЖК "ЯСКРАВИЙ" 3 1 0.33
82
Виталий Евдокимов
АЛЬПИНА "АКАДЕМ КВАРТАЛ" 3 1 0.33
83
Андрей Шестак
АРСЕНАЛ ГАТНЕ 3 1 0.33
84
Єгор Рябов
BWT - "АКАДЕМ КВАРТАЛ" 6 1 0.17
85
Іван Дума
BWT - "АКАДЕМ КВАРТАЛ" 6 1 0.17
86
Богдан Біндюженко
TIGERS - ЖК "ЯСКРАВИЙ" 6 1 0.17