Полная версия сайта - в горизонтальном положении

Статистика

Статистика, Бомбардири, FAVBET SFCK `2021, FAVBET | STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV. Офіційний сайт

# Гравець Команда І Г (Пн.) Ср.
1
Андрей Семенихин
ТЕЛЕГА ФК 3 5 1.67
2
Сергей Сидоркин
BROOKLYN 2 4 2
3
Сергей Юрченко
CHEVROLET 2 4 2
4
Виталий Колесников
АФК МИРОТВОРЕЦЬ 2 4 2
5
Андрей Мельник
ONECALL 2 4 2
6
Яков Розов
ДИРЕКТ 1 3 3
7
Андрей Богач
AFC Atletico Kyiv 1 3 3
8
Ігор Осташевський
УРАГАН 1 3 3
9
Артем Горгола
САЛТІВСЬКИЙ МК 2 3 1.5
10
Алим Султан
ONECALL - 2 2 3 1.5
11
Віталий Лимар
ROYAL CREDIT 2 3 1.5
12
Вадим Гребенюк
2school 2 3 1.5
13
Руслан Алмазов
ОЩАДБАНК 2 3 1.5
14
Владислав Слободенюк
ДИРЕКТ 3 3 1
15
Любомир Кузнецов
SFCK TEAM 3 3 1
16
Вадим Дерий
ДИРЕКТ 3 3 1
17
Роман Помазанов
САЛТІВСЬКИЙ МК 4 3 0.75
18
Ярослав Фабрика
EUROBIS 1 2 2
19
Владислав Рибальченко
МАТАДОР РУСАНОВКА 1 2 2
20
Александр Вереша
BROOKLYN 1 2 2
21
Александр Бородань
FULL HOUSE UTD 1 2 2
22
Виталий Жеребцов
АФК ХУНТА 1 2 2
23
Радислав Сиворакша
ROYAL CREDIT 1 2 2
24
Денис Гайден
BIOS 1 2 2
25
Максим Лисняк
KAPELOU 1 2 2
26
Олександр Нога
2school 1 2 2
27
Дмитрий Белик
Bayadera Group 1 2 2
28
Ігор Безпалюк
ФК Сокіл 1 2 2
29
Роман Бакум
SKYUP 1 2 2
30
Захар Кириченко
EUROBIS 2 2 1
31
Алексей Штанько
BROOKLYN 2 2 1
32
Гіві Кардава
GETMAN KYIV 2 2 1
33
Сергей Резник
ТЕЛЕГА ФК 2 2 1
34
Вячеслав Ферук
COOKER 2 2 1
35
Александр Габро
COOKER 2 2 1
36
Евгений Малик
BIG BOARD 2 2 1
37
Богдан Подгайный
GETMAN KYIV 2 2 1
38
Дмитрий Скробач
SFCK TEAM 2 2 1
39
Дмитрий Стрельченко
ONECALL 2 2 1
40
Владислав Горянський
ФК Сокіл 2 2 1
41
Сергей Цилицинский
GETMAN KYIV 2 2 1
42
Алексей Матвеев
FC DUZAIN FASAD 2 2 1
43
Герман Красовский
ONECALL - 2 2 2 1
44
Андрій Шевченко
MATADOR 2 2 1
45
Антон Шевченко
САЛТІВСЬКИЙ МК 2 2 1
46
Виктор Олексюк
2school 2 2 1
47
Дмитро Парубок
2school 2 2 1
48
Андрей Кислица
AFC Atletico Kyiv 2 2 1
49
Денис Гриценко
AFC Atletico Kyiv 2 2 1
50
Сергей Зайцев
AFC Atletico Kyiv 2 2 1
51
Тарас Швець
УРАГАН 2 2 1
52
Игорь Киян
ONECALL 2 2 1
53
Артем Рудий
FC Prolisok 2 2 1
54
Сергій Кара
FC Prolisok 2 2 1
55
Роман Рубаник
ТЕЛЕГА ФК 3 2 0.67
56
Антон Лошак
ONECALL - 2 4 2 0.5
57
Сергей Середа
КИЇВСЬКА МИТНИЦЯ 1 1 1
58
Роман Манян
BIOS 1 1 1
59
Дмитрий Комисарук
PLAYTIKA 1 1 1
60
Анатолий Жихарев
AURORA TEAM 1 1 1
61
Максим Зайцев
UPTECH TEAM 1 1 1
62
Юрій Грабовенко
ASSISTANT GROUP 1 1 1
63
Никита Хижняк
UPTECH TEAM 1 1 1
64
Антон Никитов
RWS BANK 1 1 1
65
Николай Мацюк
FC VEGA 1 1 1
66
Александр Мельник
FC VEGA 1 1 1
67
Александр Яновский
KAPELOU 1 1 1
68
Владислав Новиков
FC "PHENIX" 1 1 1
69
Сергей Федорченко
CRO UNITED 1 1 1
70
Валерий Маляр
BIOS 1 1 1
71
Александр Луценко
LP-CRM 1 1 1
72
Дмитрий Коростов
UMG 1 1 1
73
Сергей Феклистов
UMG 1 1 1
74
Виталий Швалюк
COOKER 1 1 1
75
Андрей Назаров
УРАГАН 1 1 1
76
Назар Остапьюк
ASSISTANT GROUP 1 1 1
77
Роман Ковальчук
ASSISTANT GROUP 1 1 1
78
Александр Кравченко
АФК МИРОТВОРЕЦЬ 1 1 1
79
Василий Вижунов
АФК МИРОТВОРЕЦЬ 1 1 1
80
Вячеслав Курчий
EUROBIS 1 1 1
81
Евгений Вашетин
CRO UNITED 1 1 1
82
Євген Красун
ASSISTANT GROUP 1 1 1
83
Дмитрий Романица
Bayadera Group 1 1 1
84
Артём Лысюк
BINOTEL 1 1 1
85
Дмитро Чайка
UTR 1 1 1
86
Александр Уруцкий
SKYUP 1 1 1
87
Роман Бендюк
LP-CRM 1 1 1
88
Ярослав Телятник
UTR 1 1 1
89
Максим Сироедов
FC VEGA 1 1 1
90
Виталий Лымар
OILER 1 1 1
91
Александр Чалый
BINOTEL 1 1 1
92
То Дмитрий
ЛЕГИОН 1 1 1
93
Юрій Захарченко
ЛЕГИОН 1 1 1
94
Евгений Самийлык
OILER 1 1 1
95
Александр Шинкарюк
OILER 1 1 1
96
Денис Либерчук
EUROBIS 1 1 1
97
Анастасия Терех
МАТАДОР РУСАНОВКА 1 1 1
98
Дмитро Плахотнюк
ASSISTANT GROUP 1 1 1
99
Валентин Дмитренко
MATADOR 1 1 1
100
Василий Сотниченко
ECLIPSE 1 1 1
101
Сергей Гвоздь
Bayadera Group 1 1 1
102
Юрій Березюк
УРАГАН 1 1 1
103
Богдан Полюхович
УРАГАН 1 1 1
104
Сергей Воскресенский
OILER 1 1 1
105
Вадим Базаров
RED FOXES 1 1 1
106
Ярослав Хмельовский
CRO UNITED 1 1 1
107
Иван Лукач
BIOS 1 1 1
108
Николай Лисовский
EUROBIS 2 1 0.5
109
Петр Фабрика
EUROBIS 2 1 0.5
110
Олег Матвеев
ONECALL - 2 2 1 0.5
111
Андрей Бурба
ТЕЛЕГА ФК 2 1 0.5
112
Дмитрий Косенко
ECLIPSE 2 1 0.5
113
Сергей Божок
TOPIAR 2 1 0.5
114
Владислав Таран
OILER 2 1 0.5
115
Богдан Абрамов
COOKER 2 1 0.5
116
Николай Гупало
ONECALL - 2 2 1 0.5
117
Дмитрий Аленин
BIG BOARD 2 1 0.5
118
Пётр Старовойтов
BIG BOARD 2 1 0.5
119
Артём Шукатка
BIG BOARD 2 1 0.5
120
Максим Шевчук
АФК МИРОТВОРЕЦЬ 2 1 0.5
121
Сергей Клименко
АФК МИРОТВОРЕЦЬ 2 1 0.5
122
Олександр Садовой
ФК Сокіл 2 1 0.5
123
Илья Бородань
FULL HOUSE UTD 2 1 0.5
124
Александр Орел
САЛТІВСЬКИЙ МК 2 1 0.5
125
Віталій Товт
FC DUZAIN FASAD 2 1 0.5
126
Олексій Коссе
ФК Сокіл 2 1 0.5
127
Сергей Лыба
TOPIAR 2 1 0.5
128
Станіслав Жеріков
MFC TERRATEK 2 1 0.5
129
Константин Добровольский
TOPIAR 2 1 0.5
130
Дмитро Тітовський
UTR 2 1 0.5
131
Алексей Поштар
ONECALL 2 1 0.5
132
Андрей Науменко
ONECALL 2 1 0.5
133
Денис Игнатов
САЛТІВСЬКИЙ МК 2 1 0.5
134
Максим Бунчук
САЛТІВСЬКИЙ МК 2 1 0.5
135
Дмитрий Данильченко
BIG BOARD 2 1 0.5
136
Олександр Мальона
UTR 2 1 0.5
137
Максим Шевчук
FULL HOUSE UTD 2 1 0.5
138
Артем Назаренко
МФК ЮНІОН 2 1 0.5
139
Віталій Шаповалов
FULL HOUSE UTD 2 1 0.5
140
Денис Щебликін
MATADOR 2 1 0.5
141
Радислав Сиворакша
ФК Сокіл 2 1 0.5
142
Олександр Адамович
САЛТІВСЬКИЙ МК 2 1 0.5
143
Андрей Соломийчук
ТЕЛЕГА ФК 2 1 0.5
144
Назар Кузик
GETMAN KYIV 2 1 0.5
145
Станіслав Михалев
ОЩАДБАНК 2 1 0.5
146
Иван Кужель
2school 2 1 0.5
147
Каха Пушкарьов
2school 2 1 0.5
148
Сергей Фареник
AFC Atletico Kyiv 2 1 0.5
149
Александр Котляр
AFC Atletico Kyiv 2 1 0.5
150
Іван Шемелинець
УРАГАН 2 1 0.5
151
Алексей Миколенко
МФК ЮНІОН 2 1 0.5
152
Иван Березин
ДИРЕКТ 2 1 0.5
153
Артур Коваль
ТЕЛЕГА ФК 3 1 0.33
154
Кирилл Митяев
FC DUZAIN FASAD 3 1 0.33
155
Александр Русин
KAPELOU 3 1 0.33
156
Арсен Тоток
ДИРЕКТ 3 1 0.33
157
Артём Осадчук
ДИРЕКТ 3 1 0.33
158
Руслан Катаранчук
SFCK TEAM 3 1 0.33
159
Аристарх Александровский
SFCK TEAM 3 1 0.33