Полная версия сайта - в горизонтальном положении

Статистика

Статистика, Бомбардири, SFCK SPRING CUP 2021, FAVBET | STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV. Офіційний сайт

# Гравець Команда І Г (Пн.) Ср.
1
Дмитро Саркіс
КЛРС 4 6 1.5
2
Александр Ус
DEVELOPEX 5 5 1
3
Андрей Красножон
OILER 2 4 2
4
Володимир Дробенко
Победа 2 4 2
5
Роман Помазанов
САЛТІВСЬКИЙ МК 3 4 1.33
6
Евгений Шульга
DEVELOPEX 5 4 0.8
7
Олексій Штанько
КЛРС 2 3 1.5
8
В'ячеслав Бареєв
КЛРС 2 3 1.5
9
Александр Майстренко
LP-CRM 2 3 1.5
10
Дмитро Лещенко
УКРГАЗВИДОБУВАННЯ 2 3 1.5
11
Егор Морозов
ДИРЕКТ 2 3 1.5
12
Евгений Самийлык
OILER 3 3 1
13
Александр Голодников
UMG 3 3 1
14
Александр Луценко
LP-CRM 3 3 1
15
Артем Вербенко
LP-CRM 3 3 1
16
Вячеслав Гераскевич
AURORA TEAM 4 3 0.75
17
Денис Мытник
DEVELOPEX 4 3 0.75
18
Дмитрий Стрельченко
DEVELOPEX 5 3 0.6
19
Євген Ільченко
КЛРС 1 2 2
20
Александр Бородань
FULL HOUSE UTD 1 2 2
21
Сергій Курдас
КЛРС 1 2 2
22
Вадим Гребенюк
2school 1 2 2
23
Сергей Цыбенко
PLAYTIKA 1 2 2
24
Евгений Листопадский
DEVELOPEX 1 2 2
25
Михаил Щербатюк
DEVELOPEX 1 2 2
26
Александр Гавриленко
KAPELOU 1 2 2
27
Виталий Швалюк
САЛТІВСЬКИЙ МК 2 2 1
28
Игорь Кобзар
UMG 2 2 1
29
Виталий Лымар
OILER 2 2 1
30
Илья Бородань
FULL HOUSE UTD 2 2 1
31
Максим Сусловец
UMG 3 2 0.67
32
Яков Розов
ДИРЕКТ 3 2 0.67
33
Владислав Таран
OILER 3 2 0.67
34
Сергей Ананко
SFCK TEAM 3 2 0.67
35
Арсен Тоток
ДИРЕКТ 3 2 0.67
36
Виктор Готовский
DEVELOPEX 4 2 0.5
37
Евген Чайка
AURORA TEAM 5 2 0.4
38
Андрій Лисюк
AURORA TEAM 5 2 0.4
39
Святослав Жук
ОЩАДБАНК 1 1 1
40
Олександр Нога
2school 1 1 1
41
Юрий Осауленко
Победа 1 1 1
42
Рауф Альбозаиди
GETMAN KYIV 1 1 1
43
Антон Семененко
UPTECH TEAM 1 1 1
44
Александр Степаненко
GETMAN KYIV 1 1 1
45
Павел Ефимец
FULL HOUSE UTD 1 1 1
46
Тимофей Попов
МАТАДОР РУСАНОВКА 1 1 1
47
Андрій Хомич
FULL HOUSE UTD 2 1 0.5
48
Юрій Фещенко
ОЩАДБАНК 2 1 0.5
49
Олег Хіміч
ОЩАДБАНК 2 1 0.5
50
Ярослав Глазько
УКРГАЗВИДОБУВАННЯ 2 1 0.5
51
Вячеслав Прудников
SFCK TEAM 2 1 0.5
52
Андрей Попович
PLAYTIKA 2 1 0.5
53
Владислав Слободенюк
ДИРЕКТ 2 1 0.5
54
Віктор Чечет
Победа 2 1 0.5
55
Александр Воснок
UMG 2 1 0.5
56
Руслан Писарский
GETMAN KYIV 2 1 0.5
57
Роман Андрущенко
GETMAN KYIV 2 1 0.5
58
Вячеслав Капанистый
УКРГАЗВИДОБУВАННЯ 2 1 0.5
59
Сергей Мельниченко
UMG 2 1 0.5
60
Ростислав Скляр
PLAYTIKA 2 1 0.5
61
Дмитро Сторожук
КЛРС 3 1 0.33
62
Любомир Кузнецов
SFCK TEAM 3 1 0.33
63
Богдан Павленко
КЛРС 3 1 0.33
64
Антон Черицев
САЛТІВСЬКИЙ МК 3 1 0.33
65
Максим Бунчук
САЛТІВСЬКИЙ МК 3 1 0.33
66
Артём Осадчук
ДИРЕКТ 3 1 0.33
67
Роман Манян
SFCK TEAM 3 1 0.33
68
Гарик Мурадян
LP-CRM 3 1 0.33
69
Сергей Гердов
AURORA TEAM 3 1 0.33
70
Артем Горгола
САЛТІВСЬКИЙ МК 3 1 0.33
71
Андрей Федонюк
DEVELOPEX 3 1 0.33
72
Денис Драпей
DEVELOPEX 4 1 0.25
73
Егор Степаненко
AURORA TEAM 4 1 0.25
74
Анатолий Жихарев
AURORA TEAM 5 1 0.2