ЗА МИТЬ ДО ЗЛИВИ: ПЕРШЕ ФІАСКО MUSTANG TAXI, НЕЩАДНІ BILUX ТА FC VAURIENS, Підсумки чергового туру!, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV. Офіційний сайт

ЗА МИТЬ ДО ЗЛИВИ: ПЕРШЕ ФІАСКО MUSTANG TAXI, НЕЩАДНІ BILUX ТА FC VAURIENS

08 жовтня

SILVER

MUSTANG TAXI - SOBORNA TEAM 2:5

MUSTANG TAXI до цього туру залишався єдиною командою SILVER, яка цього сезону ще не програвала. І ось, у середині сезону на Хору і компанію чекав діючий чемпіон SOBORNA TEAM, який, у свою чергу, примудрився програти вже двічі. У цьому контексті будь-яка наступна втрата очок може стати фатальною для команди Олександра Кульші. Це розуміли його підопічні та блискуче виконали свою роботу.

Незважаючи на те, що саме MUSTANG TAXI вийшов уперед, це тільки розлютило суперника і ще до перерви представники SOBORNA TEAM забили три голи – більше за інших феєрилі Федосюк та Проскурін. У другому таймі MUSTANG TAXI почав атакувати з п'ятим польовим, завдяки чому команда змогла забити свій другий гол у цій зустрічі, однак і свої ворота зберегти на замку не вдалося - Шилов і Коравчук по разу відправили м'яч у порожні ворота. SOBORNA TEAM повертається у боротьбу за перше місце.

Протокол и события матча MUSTANG TAXI 2 : 5 SOBORNA TEAM, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

AFC ATLETICO KYIV – FORTRESS 6:1

Фактично не відчули проблем в цьому матчі хлопці з AFC ATLETICO KYIV. Розгромна перемога допомогла їм обійти кілька команд, які пропустили тур через зливу, і тепер "атлети" посідають другу сходинку в дивізіоні URBAN A. Тим часом у FORTRESS справи набагато гірші. Хлопці вже місяць не перемагають на полях парку Совки і в таблиці обходять тільки головних аутсайдерів дивізіону.

Протокол и события матча AFC ATLETICO KYIV 6 : 1 FORTRESS, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

• 05 жовтня
  • субота
  • 14:10

CHEVROLET – FAYNA TEAM 3:4

Не скористалися шансом хоча б тимчасово очолити турнірну таблицю хлопці з CHEVROLET, а для цього, як виявилося, було достатньо навіть нічийного результату. Але не вийшло. FAYNA TEAM двічі поспіль прикро поступалися з різницею в один гол і, схоже, набралися необхідного досвіду для того, щоб і вигравати так само. Саме номінальні гості повели в рахунку 2:0, але наприкінці першого тайму "автомобілісти" відіграли обидва м'ячі. Після перерви знову забила "Файна", і знову CHEVROLET відігралися. А ось четвертий гол FAYNA TEAM так і залишився без відповіді, хоча часу на неї було ще вдосталь.

Протокол и события матча CHEVROLET 3 : 4 FAYNA TEAM, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

SYNDICATE – АГРОСЕМ 5:2

Ми не помилилися, коли в анонсі писали, що обидві команди будуть до останнього боротися за перемогу в цьому матчі. АГРОСЕМ відкрив рахунок в матчі, але дуже швидко суперники змогли зрівняти. Після цього обміну голів довго не було, аж поки Мітленко до свого асисту не додав ще й забитий м'яч перед перервою. А коли SYNDICATE після відпочинку забили курйозний третій м'яч, для АГРОСЕМ все стало ще гірше. Забити номінальним гостям вдалося за п'ять хвилин до кінця, але перед цим вони пропустили ще один раз. Вже перед фінальним свистком "аграрії" забили, але з порушенням правил, яке стало шостим. Футболісти дуже активно сперечалися з арбітром, за що одразу двоє були вилучені з поля, а Станісла Лашков (SYNDICATE ) з 10-метрового встановив кінцевий рахунок.

Протокол и события матча SYNDICATE 5 : 2 АГРОСЕМ, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

WHITE BOYS – FC BILUX 3:12

Не вдалося WHITE BOYS обмежити грізного суперника хоча б десятком голів у свої ворота, хоча ці хлопці знову показали, що на щось здатні і змогли змусити понервувати команду Олександра Шестерньова. "Білі хлопці" не просто забили першими, а зробили це двічі! Лише після цього BILUX завелися і почали забивати раз за разом. Ще до перерви Дмитро Бондар забив чотири рази, а Богдан Цюпа оформив дубль. В другому таймі ці ж хлопці забили ще по одному голу, але, що цікаво, знову BILUX забивали тільки в другій половині тайму, тоді як WHITE BOYS відмітилися на його старті.

Протокол и события матча WHITE BOYS 3 : 12 FC BILUX, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

SD – FC VAURIENS 0:4

А ось і сенсація. В анонсі ми писали, що тут матч виглядає як чергове побиття, але сталося не так як гадалося. Обидві команди під проливним дощем довго не могли забити і врешті решт це вдалося VAURIENS наприкінці першого тайму. В другій половині номінальні гості знову забили, після чого SD полетіли в атаку. Але така гра не принесла плодів, а навпаки – VAURIENS ще двічі змогло скористатися грою суперника в п'ять польових і вразити вже пусті ворота. Неочікувана перемога одних і поразка інших.

Протокол и события матча SD 0 : 4 FC VAURIENS, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV