ІДЕАЛЬНА ПОМСТА FRIENDS TEAM, ЧЕМПІОНСЬКИЙ СТАРТ SOBORNA TEAM, FC JOKER ТА FC FREEDOM, Вашій увазі підсумки туру!, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV. Офіційний сайт

05 вересня

ІДЕАЛЬНА ПОМСТА FRIENDS TEAM, ЧЕМПІОНСЬКИЙ СТАРТ SOBORNA TEAM, FC JOKER ТА FC FREEDOM

05 вересня

SILVER DIVISION

MUSTANG TAXI - КОЗАКИ UNITED 0:0

У рамках весняно-літньої кампанії на теренах SFCK дебютна нульова нічия була зафіксована в першому ж повноцінному турі. Це сталося в протистоянні ФК ТРІУМФ та AVANTI в дивізіоні URBAN A. У новому сезоні історія повторилася, щоправда в «срібній» лізі! Так, КОЗАКИ UNITED повернулися на поля нашого турніру в максимально оновленому вигляді. Саме тому «зеленим» у багатьох епізодах ще бракувало банальної зіграності. Футболісти MUSTANG TAXI скористалися цим і захопили ініціативу практично з перших хвилин. Моментів біля воріт Нікіти Дмитрієва було створено предостатньо, але реалізувати бодай один із них «помаранчево-зеленим» так і не вдалося. У підсумку фінальний свисток зафіксував доволі рідкісний результат для SFCK. З огляду на характер поєдинку КОЗАКИ UNITED вочевидь можуть бути задоволені одним заліковим балом, а от представники MUSTANG TAXI змушені кусати лікті… Подібна марнотратність може вилізти боком на фініші турнірної дистанції…

Протокол и события матча MUSTANG TAXI 0 : 0 КОЗАКИ UNITED, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

FRIENDS TEAM - FC MIAMI 2:0

Чи буває взагалі ідеальна помста? Як показало протистояння FRIENDS TEAM та FC MIAMI, так! Номінальні господарі дійсно взяли реванш у «рожево-чорних» за поразку річної давнини. Та ще й зробили це з аналогічним результатом 2:0! Дебют у лізі SILVER у футболістів FRIENDS TEAM вийшов просто фантастичним! Команда отримала додаткове підсилення перед відповідальним стартом нового розіграшу. Але, попри це, обидва голи ще до перерви оформив зовсім не новачок, а справжній старожил колективу - Андрій Кадиров. Врешті-решт після цього в представників FC MIAMI залишалося ще вдосталь часу, але виправити ситуацію їм так і не вдалося. Їхнє повернення на терени SFCK виявилося далеким від тріумфального…

Протокол и события матча FRIENDS TEAM 2 : 0 FC MIAMI, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

FC SVYATOSH - ТЕРИКОН 1:1

Наприкінці минулої кампанії футболістам ТЕРИКОНА вдалося на останніх хвилинах вирвати мінімальну вікторію над FC SVYATOSH з рахунком 1:0. Після того протистояння минуло не так багато часу, але сценарій дуелі ледь не повторився знову! Єдина різниця полягає в тому, що цього разу колектив Олександра Пузіка вигриз усього лишень нічию завдяки пізньому голу в самісінькому ендшпілі. На 37 хвилині Дмитро Орловський реалізував пенальті, що й дозволило ТЕРИКОНУ набрати один заліковий бал. Так, номінальні господарі виглядали активніше в першій половині зустрічі, але влаштувати повноцінну помсту для свого опонента їм усе-таки не судилося…

Протокол и события матча FC SVYATOSH 1 : 1 ТЕРИКОН, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

KITRUM - МФК ПРЯМИЙ 1:2

Ще одним успішним поверненням на терени SFCK у рамках дивізіону SILVER запамʼяталися гравці МФК ПРЯМИЙ. Колектив Віктора Медведя в дебютному матчі сезону здобув мінімальну вікторію над KITRUM. Загалом звітне протистояння тримало в напрузі практично до останнього. Хоча водночас варто визнати, що номінальні гості виглядали гостріше та переконливіше за суперника. Це, зокрема, вилилося в голи Дмитра Білика й Василя Начарова. І лише в унісон із фінальним свистком Максим Грачов спромігся хоча би організувати гол престижу для своєї команди. Щоправда від другої поразки поспіль футболістів KITRUM це аж ніяк не врятувало…

Протокол и события матча KITRUM 1 : 2 МФК ПРЯМИЙ, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

SOBORNA TEAM - FC VINCIT 10:1

Протягом нетривалого міжсезоння в лавах чинного чемпіона дивізіону SILVER відбулися доволі серйозні пертурбації! Так, на тренерський місток зіркового колективу отримав запрошення іменитий фахівець - Олександр Кульша. Зрештою його дебютний матч на чолі «червоно-білих» виявився напрочуд успішним! Номінальні господарі без особливих труднощів розбили дебютанта «срібної» ліги з рахунком 10:1. Представникам FC VINCIT банально забракло класу та досвіду, щоб навʼязати гранду бодай якусь конкуренцію… Вочевидь чи не єдиним позитивним моментом для «червоно-чорних» можна вважати дебютний гол Дмитра Гордуза - новачка, котрий приєднався до команди перед початком нинішньої кампанії. А от у складі SOBORNA TEAM повноправним героєм зустрічі став Олександр Середа - у його активі 5+1 за системою гол+пас!

Протокол и события матча SOBORNA TEAM 10 : 1 VINCIT FC, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

MFC GENERALS - FC DESTRUCTION 5:3

Минулих вихідних відбулося довгоочікуване повернення FC DESTRUCTION на поля SFCK. Так, у позаминулому розіграші цей колектив запамʼятався, перш за все, шаленою самовіддачею та потужною фан-базою. Але цього разу подарувати радість власним уболівальникам команді не вдалося… «Генерали» помстилися за поразку в тому сезоні, коли FC DESTRUCTION посів третє місце в дивізіоні BRONZE. У дебюті поєдинку номінальні господарі відвантажили аж три «сухі» мʼячі в ворота опонентів, що й стало зрештою фатальним. У підсумку Олег Пасічник оформив дубль у цьому протистоянні, а Євген Лєбєдєв та Максим Щуцький записали до свого активу по одному голу та асисту. Таким чином представники MFC GENERALS стартують у новому сезоні з перемоги, а FC DESTRUCTION вочевидь доведеться долати неабиякий рівень конкуренції в поточному розіграші «бронзової» ліги.

Протокол и события матча MFC GENERALS 5 : 3 FC "DESTRUCTION", SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

ASSISTANT GROUP - BC CITY 2:4

У недільний ігровий день у рамках дивізіону BRONZE ми мали змогу познайомитися з двома абсолютними дебютантами SFCK. Один із них навіть зумів відразу ж завоювати історичну перемогу! Таким колективом став BC CITY. Новачки нашого турніру не стали відкладати справу в довгий ящик, а вже на екваторі першої половини заволоділи солідною перевагою в два мʼячі. Надалі саме такий гандикап номінальним гостям вдалося зберегти до самісінької фінальної сирени. Врешті-решт головними творцями історичного результату для BC CITY стали Олександр Шпильовий, Костянтин Єрмак та Федір Трохимчук. Перший із них відзначився дублем, а решта оформили по 1+1 за системою гол+пас.

Протокол и события матча ASSISTANT GROUP 2 : 4 BC CITY, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

MAXteam - FC JOKER 4:8

Навіть після підвищення в класі гравці FC JOKER продовжують трощити всіх на своєму шляху! Цього разу під гарячу руку потрапив дебютант SFCK - MAXteam. Номінальним господарям навіть вдалося відкрити рахунок уже на першій хвилині. Але надалі чинні чемпіони ліги URBAN A спромоглися перехопити ініціативу й заволоділи комфортним гандикапом ще до перерви. Так, питання щодо переможця даної пари зникло з порядку денного задовго до завершення двобою! А найбільше зусиль до цього доклав Руслан Бабак - лідер номінальних гостей оформив пента-трик у звітному протистоянні. Таким чином FC JOKER дійсно стартував у новому сезоні в чемпіонському стилі: дві перемоги, сімнадцять забитих мʼячів та лідерська позиція в турнірній таблиці «бронзової» ліги!

Протокол и события матча MAXteam 4 : 8 FC JOKER, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

MFC DEPS - FC FREEDOM 1:2

У чемпіонському стилі вдалося також стартувати гравцям FC FREEDOM. Щоправда для перемоги над міцним MFC DEPS володарям золотих медалей НОВОЇ ЛІГИ SFCK довелося докласти значно більше зусиль! Так, їхня вікторія виявилася всього лишень мінімальною, а всі голи в цій зустрічі були забиті ще до перерви. Фактично переможного удару Олександр Середа завдав ще на екваторі першого тайму. Надалі в Лошака й компанії залишалося в запасі ще близько пів години ігрового часу, але врятуватися від поразки в дебютному матчі сезону їм так і не судилося…

Протокол и события матча MFC DEPS 1 : 2 FC FREEDOM, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

GOLDEN STATE - FC SKYFALL 3:8

В анонсі до звітного протистояння ми згадували, наскільки яскравими та видовищними виходили поєдинки за участю FC SKYFALL у попередній кампанії. Стартував новий сезон, а команда не стала зраджувати своєму стилю! Цього разу представники цього колективу якось аж занадто легко та невимушено розправилися з пʼятою командою минулого розіграшу дивізіону BRONZE. Так, розгромна вікторія з рахунком 8:3 дозволила FC SKYFALL злетіти відразу ж на другу сходинку в табелі про ранги!

Протокол и события матча GOLDEN STATE 3 : 8 FC SKYFALL, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

CHEVROLET - АКАДЕМ 3:5

Минулих вихідних відбувся дебют колективу АКАДЕМ на полях SFCK. Так, цей новачок виявився напрочуд боєздатним, а його міць відчув на собі чинний бронзовий призер дивізіону URBAN A в попередній кампанії! Номінальні гості ще в стартову десятихвилинку забезпечили собі комфортний гандикап у три мʼячі. Надалі, попри всі зусилля «блакитно-чорних», підсумковий результат так і не змінився. АКАДЕМ переміг з рахунком 5:3, а головними героями зустрічі стали Юрій Боримський та Микола Лахтир - перший відзначився дублем, а другий оформив 1+1 за системою гол+пас.

Протокол и события матча CHEVROLET 3 : 5 АКАДЕМ, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

IRPIN NATIONAL - FC MONTE KYIV 4:2

У дуелі двох новачків SFCK у дивізіоні URBAN A не обійшлося без справжньої драми! Гравці FC MONTE KYIV зробили ставку на активний дебют зустрічі, що й дозволило їм гарантувати собі перевагу в два мʼячі. Проте «ірпінці» з часом оговталися та перебрали ініціативу. Ще до завершення першої половини їм вдалося ліквідувати гандикап, а по перерві - навіть вийти вперед у рахунку! У складі номінальних господарів хет-триком відзначився Андрій Козирь, а Андрій Чижик записав до свого активу 1+1 за системою гол+пас. У представників FC MONTE KYIV залишалося ще вдосталь часу, але знову переламати хід поєдинку їм виявилося не під силу. Схоже, після потужного старту протистояння в команди банально забракло сил…

Протокол и события матча IRPIN NATIONAL 4 : 2 FC MONTE KYIV, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

FORTRESS - OL1MP 1:4

Напрочуд впевненим стартом у новому сезоні на SFCK запамʼяталися також футболісти OL1MP! Чинні віце-чемпіони ліги URBAN A навіть пропустили першими в протистоянні з FORTRESS! Але фінальний результат у підсумку не змусив нікого сумніватися: це дійсно абсолютно заслужена вольова вікторія! Зрештою голами в складі «олімпійців» відзначилися Микола Поляков, Володимир Паскаленко, Роман Ступак та Олексій Князький, а сама команда цілком підтвердила свій статус одного з головних фаворитів поточного розіграшу дивізіону URBAN A!

Протокол и события матча FORTRESS 1 : 4 OL1MP, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

FC KYIV - TEMP UNITED 0:3

Не менш потужне враження справило також повернення TEMP UNITED на терени SFCK! Колектив Владислава Кандубіна завоював впевнену вікторію над FC KYIV - абсолютним дебютантом змагань. Ще в першому таймі капітан номінальних гостей організував комфортну перевагу для своєї команди, забивши самотужки й віддавши результативну передачу на Володимира Полюховича. А по перерві номінальні гості добили свого опонента на контратаках. Таким чином TEMP UNITED тріумфально повертається на поля нашого турніру! Здається, колектив готовий позбутися прокляття й нарешті здобути омріяні медалі в лізі URBAN A!

[WidgetGame="SFCK AUTUMN 2024 | URBAN A | 13:15 | FC KYIV 0 : 3 TEMP UNITED" #2909135]

FC KURRBAS - VIVAGRO 1:12

А от для оновленого FC KURRBAS новий сезон у дивізіоні URBAN A розпочався просто жахливо… «Жовто-чорні» зазнали найбільшої поразки в рамках усього туру SFCK. Футболісти VIVAGRO без особливих труднощів розтрощили свого візаві з рахунком 12:1. До речі, найбільший внесок у такий результат здійснили Олександр Сердюк і Дмитро Бурда - перший оформив 4+1 за системою гол+пас, а другий записав до свого активу 3+2.

Протокол и события матча FC KURBAS 1 : 12 VIVAGRO, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

TEAM KYIV - MODUS X 4:1

У неділю ополудні футболісти TEAM KYIV приймали екзамен у представників MODUS X. У підсумку гору взяв більш досвідчений колектив на рівні дивізіону URBAN B. Варто визнати, що навіть запрошення Олександра Кульші на тренерський місток номінальних гостей жодним чином не зарадило поразці… Фактично вже в дебюті зустрічі гравці TEAM KYIV продемонстрували, хто тут господар! Так, на четвертій хвилині перевага номінальних господарів вимірювалася двома мʼячами. Надалі її вдалося лише розвинути. Зрештою завдяки влучним ударам Михайла Гусельнікова, Олега Ющенка, Дениса Приходька й Олексія Кононенка TEAM KYIV здобув впевнену перемогу. А футболістам MODUS X вочевидь ще доведеться чимало попрацювати під керівництвом Олександра Кульші…

Протокол и события матча TEAM KYIV 4 : 1 MODUS X, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

SYNDICATE - OnlyPrimeFans TEAM 5:5

А найбільш божевільний сценарій серед усіх поєдинків звітного туру на полях SFCK подарували SYNDICATE та OnlyPrimeFans TEAM! Номінальні гості, як ми й передбачали в анонсі, відразу ж продемонстрували свою потужність. Зокрема, це вилилося в три мʼячі гандикапу вже на екваторі першого тайму! Так, дублем відзначився Владислав Романюк, а ще один гол оформив Костянтин Кричевський. Після цього навряд чи хтось вірив у камбек «синьо-білих». Але він стався! Ба більше, футболісти SYNDICATE навіть виявилися ближчими до шаленої вольової вікторії! Граючий тренер колективу Костянтин Мітленко став однією з головних запорук такого карколомного перевороту! Щоправда поступатися в дебютному матчі номінальні гості теж не бажали. У підсумку на передостанній хвилині ігрового часу Владислав Романюк відзначився хет-триком, а на табло були встановлені фінальні цифри - 5:5!

Протокол и события матча SYNDICATE 5 : 5 ONLYPRIMEFANS TEAM, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

АВАНГАРД КИЇВ - KIM TEAM 1:5

Після стартових вікторій футболісти АВАНГАРДУ та KIM TEAM справедливо розраховували продовжити свою тріумфальну ходу. Обидва колективи декларують максимальні амбіції, але в очному протистоянні їх вдалося проявити на практиці лише номінальним гостям. Фактично долю поєдинку було вирішено в ендшпілі першого тайму. Саме тоді за рахунку 1:1 на останній хвилині перед перервою гравцям КІМ TEAM вдалося двічі відправити мʼяч у сітку воріт суперника. Це зробили Олександр Бобровицький та Денис Шкоденко. Надалі на старті другої половини вилучення Святослава Пташніка лише ускладнило ситуацію для АВАНГАРДУ… У підсумку Олександр Бобровицький оформив дубль, а KIM TEAM здобув другу перемогу поспіль з початку кампанії.

Протокол и события матча АВАНГАРД КИЇВ 1 : 5 KIM TEAM, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

ЦСКА КИЇВ - BROOKLYN 1:8

Нинішній ЦСКА КИЇВ за словами тренера Дмитра Саркіса суттєво відрізняється від того, який у позаминулому розіграші ставав чемпіоном дивізіону URBAN B. На жаль, ми це також встигли помітити… Навіть з точки зору результатів: другий матч у сезоні - плюс одна поразка в пасиві «армійців». Та ще й яка! Минулого вікенду підопічні Дмитра Саркіса поступилися старожилам із BROOKLYN із нищівним результатом 1:8. Так, колектив Олексія Штанька без зайвих труднощів розібрав свого суперника на запчастини, забивши по чотири мʼячі в кожному з таймів. А найцінніший внесок у такий результат здійснив Максим Козлов - в активі представника BROOKLYN участь у половині результативних атак своєї команди (3+1 за системою гол+пас).

Протокол и события матча ЦСКА КИЇВ 1 : 8 BROOKLYN, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

ПАТРІОТ - FC IMPERIAL 10:0

Ще один нищівний розгром для свого опонента в рамках звітного туру в лізі URBAN B вчинив ПАТРІОТ. Так, на відміну від минулого сезону, гравцям FC IMPERIAL не вдалося навʼязати супернику гідну конкуренцію. У підсумку «жовто-чорні» відправили в їхні ворота аж десять «сухих» мʼячів! Зокрема, Ігор Євтушенко відзначився покером, Дмитро Бемберя оформив 2+3 за системою гол+пас, а Роман Романов записав до свого активу дубль та одну результативну передачу.

Протокол и события матча ПАТРІОТ 10 : 0 FC IMPERIAL, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

АГРОСЕМ - FC YUZHBOR 5:3

У стартовому турі після повернення на терени SFCK футболісти АГРОСЕМУ поступилися BROOKLYN з рахунком 3:5. Минув один тиждень, після чого «зелено-чорні» вже перемагають з аналогічним результатом! До того ж, як і в попередньому поєдинку, вирішальні мʼячі були забиті в самісінькому ендшпілі! Так, ще приблизно за десять хвилин до фінальної сирени на полі точилася надзвичайно запекла боротьба, а на табло горіли рівні цифри - 3:3. Але цього разу саме АГРОСЕМУ вдалося зробити вирішальний ривок наприкінці зустрічі! У підсумку голи Артема Бурби та Романа Мосієнка дозволили «зелено-чорним» відсвяткувати дебютну вікторію після повернення до нашого турніру. Останній, до речі, став найрезультативнішим футболістом у цьому матчі - у Романа 2+1 за системою гол+пас.

Протокол и события матча АГРОСЕМ 5 : 3 FC YUZHBOR, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

3-Й ТАЙМ - AZHI-DAHAKA SKY 7:3

Нову кампанію в дивізіоні URBAN B футболісти 3-ГО ТАЙМУ розпочали просто блискуче! Так, спершу «чорно-червоні» помстилися ЦСКА КИЇВ, а минулого вікенду їм вдалося взяти переконливий реванш в AZHI-DAHAKA SKY. У позаминулому сезоні підопічні Дмитра Мальцева перемогли з рахунком 2:0, а тепер значно сильнішим виявився 3-Й ТАЙМ. До того ж, цього разу номінальні господарі ще до перерви фактично позбавили нас будь-якої інтриги, відправивши пʼять «сухих» мʼячів у ворота опонентів. Гравці AZHI-DAHAKA SKY спромоглися на відповідь лише в заключну пʼятихвилинку зустрічі. На той момент «чорно-червоні» вже вели з рахунком 7:0… А найбільш помітними фігурами на полі в той день у складі 3-ГО ТАЙМУ стали Валентин Прокопчук та Владислав Лясота - перший оформив повноцінний хет-трик, а другий записав до свого активу 1+3 за системою гол+пас.

Протокол и события матча 3-Й ТАЙМ 7 : 3 AZHI-DAHAKA SKY, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

WHITE BOYS - ФК БІЛГОРОД 2:7

Мусимо визнати: на превеликий жаль, поки що новий сезон у CHALLENGE DIVISION не приніс очікуваного покращення результатів у виконанні WHITE BOYS… Так, минулого вікенду колектив зазнав уже пʼятнадцятої поразки поспіль на теренах SFCK. Хоча насправді протистояння з ФК БІЛГОРОД могло скластися інакше! Наприкінці першої половини номінальні господарі спромоглися відновити паритет, а на екваторі другого тайму на табло горіли цифри 2:3. Проте під завісу зустрічі представники ФК БІЛГОРОД усе-таки остаточно підтвердили свій клас. Зокрема, Ілля Блейчик оформив хет-трик із голів, а Денис Карпенко - із асистів.

Протокол и события матча WHITE BOYS 2 : 7 ФК БІЛГОРОД, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

SD - ФК СТОЯНКА 3:2

Один із найбільш напружених матчів суботнього ігрового дня на SFCK подарували колективи CHALLENGE DIVISION - SD та ФК СТОЯНКА. Як і в стартовому поєдинку за тиждень до того, «сіро-чорні» змушені були наздоганяти свого візаві. І їм це знову вдалося! Поступаючись 0:2 після першого тайму, номінальні гості суттєво додали по перерві й спромоглися відновити паритет завдяки влучним ударам Бориса Лукʼяненка та Дмитра Савлука. Але, попри камбек, гравці ФК СТОЯНКА зіткнулися з проблемою, яку так і не зуміли вирішити… Її імʼя - Дмитро Анишко. Футболіст SD забив усі три голи своєї команди й ледь не самотужки приніс «червоно-чорним» другу перемогу поспіль!

Протокол и события матча SD 3 : 2 ФК СТОЯНКА, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

НІКОС - ПРАВИЙ БЕРЕГ 2:0

Повернення НІКОСА на терени нашого турніру після багаторічної відсутності виявилося по-справжньому тріумфальним! Так, колектив Дмитра Сисоєва здобув «суху» звитягу над ПРАВИМ БЕРЕГОМ у дебютному матчі. Голами в лавах номінальних господарів відзначилися Дмитро Онищенко та Андрій Гайдаржи. Організувати бодай якусь відповідь «правобережним» так і не судилося, що в підсумку вилилося вже в другу невдачу зі старту кампанії…

Протокол и события матча НИКОС 2 : 0 ПРАВИЙ БЕРЕГ, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

LEGION - ФК ТРІУМФ 1:2

За всю попередню кампанію гравці ФК ТРІУМФ завоювали всього одну вікторію. За таких обставин переможний старт нового розіграшу міг стати для команди потужним психологічним імпульсом. А особливо настільки драматична звитяга, яка була зафіксована в недільному протистоянні з LEGION! Так, ще буквально за пʼять хвилин до фінальної сирени в тому матчі на табло горіли цифри 0:0. Здавалося, що історія повториться знову, адже в попередньому сезоні гравці ФК ТРІУМФ теж розпочали свій шлях із безгольової нічиєї. Проте фінальний відтинок ігрового часу виявився максимально насиченим! У підсумку завдяки влучному удару Вадима Мандзюка на 38 хвилині номінальні гості вирвали надважку перемогу! Схоже, варто дійсно зробити висновок: у новій кампанії ФК ТРІУМФ готовий до боротьби за найвищі місця!

Протокол и события матча LEGION 1 : 2 ФК ТРІУМФ, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

FC VAURIENS - FAVBET TEAM 2:8

Ще один колектив, який у попередньому розіграші фінішував у підвалинах таблиці ліги URBAN A, стартував у CHALLENGE DIVISION із перемоги! Як і ФК ТРІУМФ, футболісти FAVBET TEAM завоювали максимум у дебютному матчі сезону. Пропустивши першими, номінальні гості ще до перерви перевернули сценарій протистояння на свою користь. Зокрема, найактивніше до цього долучилися Сергій Назаров, Костянтин Кричевський та Євген Задорожний. Кожен із них у підсумку відзначився двома результативними діями в протистоянні з дебютантом нашого турніру.

Протокол и события матча FC VAURIENS 2 : 8 FAVBET TEAM, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV