ГОЛЬОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ KITRUM І ТЕРИКОНА, ПОТУЖНИЙ СТАРТ FC JOKER, РЕВАНШ 3-ГО ТАЙМУ, Вашій увазі підсумки туру! , STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV. Офіційний сайт

28 серпня

ГОЛЬОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ KITRUM І ТЕРИКОНА, ПОТУЖНИЙ СТАРТ FC JOKER, РЕВАНШ 3-ГО ТАЙМУ

28 серпня

SILVER DIVISION

KITRUM - ТЕРИКОН 5:7

Дебютний матч осінньої кампанії видався на славу! KITRUM і ТЕРИКОН подарували справжнє гольове видовище, відзначившись на двох дванадцятьма забитими мʼячами! Та й з інтригою все склалося чудово! Попри потужний старт, який увінчався трьома влучними ударами ТЕРИКОНА вже в перші шість хвилин, підопічні Олександра Волинця спромоглися навʼязати конкуренцію своєму візаві. Зокрема, граючий тренер номінальних господарів, а також Владислав Рудешко оформили по 1+1 за системою гол+пас, а на початку другої половини на табло загорілися рівні цифри - 5:5! Щоправда свято на вулиці KITRUM тривало зовсім недовго… ТЕРИКОН, як і в минулому сезоні, усе-таки зумів вирвати перемогу над цим суперником. Дмитро Орловський відзначився дублем, проте головним героєм зустрічі став Ельдар Шульга - у його активі 2+2 за системою гол+пас. Так, Ельдар запалив на нещодавній церемонії закриття попередньої кампанії, а тепер продовжує це робити на футбольних полях SFCK!

Протокол и события матча KITRUM 5 : 7 ТЕРИКОН, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

FC JOKER - KMW 9:3

А чинний чемпіон ліги URBAN A розпочинає нову кампанію напрочуд впевнено! Так, футболісти KMW повернулися на терени нашого турніру та зуміли відзначитися двічі ще до екватора першого тайму. Але потому гравці FC JOKER забили аж девʼять голів поспіль! Особливо феєричним виступом запамʼятався Роман Мосійчук, котрий спромігся оформити пента-трик! Схоже, на вищому рівні FC JOKER теж не бажає відмовлятися від максимальних амбіцій!

Протокол и события матча FC JOKER 9 : 3 KMW, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

ЦСКА КИЇВ - 3-Й ТАЙМ 2:3

Для футболістів ЦСКА КИЇВ повернення на поля SFCK також не стало тріумфальним. Підопічні Дмитра Саркіса в першому ж турі зіткнулися з максимально мотивованим суперником - 3-Й ТАЙМ досі не забув про втрату чемпіонства в конкуренції з цим опонентом у позаминулому розіграші… А, як відомо, помста - це страва, що подається холодною! Лише в ендшпілі гри футболістам ЦСКА КИЇВ вдалося скоротити відставання в рахунку до мінімуму. Але повноцінного камбеку не сталося, навіть попри всі зусилля потужного новачка колективу Ельдара Шульги…

Протокол и события матча ЦСКА КИЇВ 2 : 3 3-Й ТАЙМ, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

АВАНГАРД КИЇВ - FC IMPERIAL 3:0

Протягом нетривалого міжсезоння в лавах АВАНГАРДУ відбулася справжня кадрова революція! Колектив отримав надзвичайно потужне підсилення в вигляді десанту з ТЕРИКОНА. Вочевидь за сприяння тренера Олександра Шестерньова до команди приєдналися Олександр Пузік та Дмитро Єпіфанцев. І обидва взяли активну участь у переконливій стартовій перемозі над FC IMPERIAL. Врешті-решт варто визнати: у такому складі АВАНГАРД КИЇВ виступає одним із головних фаворитів дивізіону URBAN B у нинішній кампанії!

Протокол и события матча АВАНГАРД КИЇВ 3 : 0 FC IMPERIAL, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

SYNDICATE - KIM TEAM 1:2

На старті нового сезону футболісти KIM TEAM теж підтвердили свої високі амбіції! Фактично ще до екватора першого тайму колектив зробив серйозну заявку на підсумкову перемогу. Цьому посприяли голи Назара Демʼяненка та Дмитра Борознюка після двох асистів у виконанні Дениса Шваба. Попри це, номінальні господарі спромоглися відновити повноцінну інтригу практично відразу по перерві, але завадити гравцям KIM TEAM розпочати свій шлях до слави в цьому сезоні їм так і не вдалося…

Протокол и события матча SYNDICATE 1 : 2 KIM TEAM, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

АГРОСЕМ - BROOKLYN 3:5

А от найбільш напружену й драматичну зарубу стартового ігрового дня на SFCK подарували АГРОСЕМ і BROOKLYN! Номінальні господарі повернулися до лав нашого турніру після багаторічної відсутності. І саме їм вдалося захопити ініціативу з перших хвилин зустрічі. Щоправда на швидкий гол Максима Возного в Штанька й компанії знайшлася миттєва відповідь. Надалі в другій половині демонструвати характер уже змушені були «зелено-чорні». Але фінальне слово все-таки залишилося за футболістами BROOKLYN! Зрештою завдяки пізнім голам Артема Рудого й Кирила Дегтярьова вони спромоглися вирвати напрочуд важливу вікторію на старті осінньої кампанії!

Протокол и события матча АГРОСЕМ 3 : 5 BROOKLYN, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

ФК СТОЯНКА - FC BILUX 1:1

Матч-відкриття нового сезону в CHALLENGE DIVISION видався неймовірно гарячим! Чого варті лишень два вилучення в лавах FC BILUX в ендшпілі протистояння! На той момент рахунок на табло залишався рівним - на гол Максима Котляра в другій половині відповів Павло Мельник. І саме номінальні господарі двічі мали можливість виривати дебютну звитягу на полях SFCK! Щоправда скористатися чисельною більшістю гравцям ФК СТОЯНКА так і не судилося…

Протокол и события матча ФК СТОЯНКА 1 : 1 FC BILUX, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

ПРАВИЙ БЕРЕГ - SD 2:5

Недаремно кажуть, що перший млинець зазвичай виходить глевким… Саме так і сталося з футболістами ПРАВОГО БЕРЕГА. Абсолютні дебютанти нашого чемпіонату навіть повели з різницею в два мʼячі вже на четвертій хвилині! Але розвинути свою перевагу вочевидь завадив банальний брак досвіду… Ще до перерви гравці SD вийшли вперед у рахунку, а в другому таймі довели справу до переможного завершення. Голами в лавах номінальних гостей відзначилися Дмитро Анишко, Павло Чуркін, Максим Касап, Назар Кабанчук та Олександр Нехаєнко.

Протокол и события матча ПРАВИЙ БЕРЕГ 2 : 5 SD, SFCK AUTUMN 2024 / ОСІННІЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV