ШАЛЕНИЙ НЕФАРТ MFC DEPS, ДЕБЮТНІ ПЕРЕМОГИ АВАНГАРДУ, FC JOKER І SYNDICATE, Вашій увазі підсумки туру!, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV. Офіційний сайт

08 травня

ШАЛЕНИЙ НЕФАРТ MFC DEPS, ДЕБЮТНІ ПЕРЕМОГИ АВАНГАРДУ, FC JOKER І SYNDICATE

08 травня

GOLD DIVISION

FC MIAMI - КОЗАКИ UNITED 5:4

Захист чемпіонського титулу, здобутого в попередній кампанії, КОЗАКИ UNITED розпочали в не надто оптимальному складі. Саме цією обставиною успішно скористалися гравці FC MIAMI! Уже в дебюті першого тайму Андрій Огнистий організував два голи для своїх партнерів - Дениса Іродовського та Ярослава Кутового. Щоправда на останніх секундах перед перервою «зеленим» вдалося відіграти один мʼяч у швидкій контратаці. А вже на 28 хвилині номінальні гості оформили повноцінний камбек! Усе-таки час від часу в FC MIAMI проявляється подібна проблема: здобувши комфортний гандикап по ходу конкретного матчу, команда дозволяє собі розслабитися, що часто дає змогу супернику відновити паритет… Але в даному випадку Коломієць і компанія швидко прийшли до тями й зуміли взяти реванш за нищівну поразку в минулому сезоні. Денис Іродовський та Ярослав Кутовий оформили дублі, Андрій Огнистий відзначився хет-триком із асистів, а FC MIAMI в підсумку вирвав звитягу з рахунком 5:4.

Протокол и события матча FC “MIAMI” 5 : 4 КОЗАКИ UNITED, SFCK SPRING 2024 / ВЕСНЯНИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

FC FENIX - ЮТЛАНДІЯ 1:4

У попередньому турі в дивізіоні GOLD склалася цікава тенденція: у всіх поєдинках номінальні гості забивали неодмінно по чотири мʼячі! У двох випадках це дозволяло відсвяткувати перемогу, ще в двох - не вистачало навіть для нічиєї. Зокрема, футболістам ЮТЛАНДІЇ цього виявилося достатньо для третьої вікторії поспіль. Щоправда варто визнати: матч проти FC FENIX приніс фавориту неабиякі труднощі! Особливо це стосується голкіпера «синіх» Ростислава Максименка, котрий крутився в рамці воріт, наче білка в колесі! На відміну від опонентів, номінальні гості значно ефективніше скористалися своїми нагодами. І саме це виявилося запорукою підсумкової звитяги! А головним героєм зустрічі став Олександр Федотов. Гравець ЮТЛАНДІЇ не лише виступив основним джерелом небезпеки для воріт FC FENIX, а ще й відзначився двома забитими мʼячами.

Протокол и события матча FC Fenix 1 : 4 Ютландія, SFCK SPRING 2024 / ВЕСНЯНИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

MARKET MASTER - TRIOLAN 2:4

У попередньому турі представникам TRIOLAN вдалося відсвяткувати другу перемогу поспіль. Водночас для MARKET MASTER повернення на SFCK поки що не дарує жодних позитивних емоцій - колектив зазнав ще однієї невдачі… Протягом звітного протистояння номінальні господарі спромоглися двічі ліквідувати мінімальне відставання в рахунку. Щоразу забитими мʼячами відзначався Олексій Болбот. Проте приблизно на екваторі другого тайму футболісти TRIOLAN зуміли втретє вирватися вперед. А незадовго потому номінальні гості ще й збільшили свій гандикап до двох голів. Це й стало переломним моментом у даному двобої. Зрештою Дмитро Джафаров відповів своїм дублем на аналогічний показник Олексія Болбота, а Богдан Павлусенко й Сергій Мельник завдали ще по одному результативному удару.

Протокол и события матча MARKET MASTER 2 : 4 Triolan, SFCK SPRING 2024 / ВЕСНЯНИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

MUSTANG TAXI - PRIME 7:4

А от футболістам PRIME забракло чотирьох мʼячів, щоб здобути перші бали після повернення на терени SFCK… Навіть попри два автоголи, MUSTANG TAXI все-таки спромігся відсвяткувати другу вікторію поспіль! Перший тайм подарував нічийний результат. «Помаранчево-зелені» повели з різницею в два мʼячі ще до екватора стартової половини, проте їхні суперники зуміли відігратися. Але по перерві номінальним господарям вдалося відірватися на значно соліднішу дистанцію! Ігор Хоменець та Богдан Хора оформили по дублю, а Ілля Бондарчук відзначився одним голом та двома асистами. Наприкінці ігрового часу колектив Максима Каплунова доклав надзусилля, щоб врятувати цей поєдинок, але викарабкатися з безнадійної ситуації гравці PRIME уже не змогли…

Протокол и события матча MUSTANG TAXI 7 : 4 PRIME, SFCK SPRING 2024 / ВЕСНЯНИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

GOLDEN STATE - MFC DEPS 1:1

Минулої суботи було зіграно лише один матч у рамках дивізіону BRONZE. Проте саме протистояння за участю GOLDEN STATE та MFC DEPS стало одним із найбільш напружених у попередньому турі! Цей поєдинок подарував справжній парад невикористаних можливостей! Особливо це стосується гравців MFC DEPS. Номінальні гості обстріляли всі стійки та поперечини, а воротар GOLDEN STATE Сергій Леонтович провів без сумніву видатний матч! Але, попри це, Лошак та компанія взагалі могли програти цей двобій! У дебюті другого тайму Євгеній Федотов відкрив рахунок, після чого дзвін від влучання мʼяча в каркас воріт «жовто-синіх» лунав повсякчас! Щоправда на 34 хвилині Дмитро Лещенко все ж відправив ігровий снаряд у сітку воріт Сергія Леонтовича. Цей гол зрештою підсумував бойову нічию в звітному протистоянні - 1:1.

Протокол и события матча Golden State 1 : 1 MFC DEPS, SFCK SPRING 2024 / ВЕСНЯНИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

DTEK - АВАНГАРД КИЇВ 1:3

Минулої суботи в рамках дивізіону URBAN A футболісти АВАНГАРДУ спромоглися завоювати першу вікторію в нинішній кампанії. Колектив Олега Шабанова вкотре спіткали чималі кадрові труднощі… Маючи лише одного гравця на лаві запасних, DTEK поступився з рахунком 1:3. Вирішальним відтинком стали фінальні хвилини перед перервою та дебют другого тайму. Саме в цей час номінальні гості оформили впевнений гандикап у три мʼячі. Голи в складі АВАНГАРДУ забивали Олександр Шестерньов, Богдан Степаненко та Олександр Браніш. І зрештою саме ці результативні удари дозволили номінальним гостям відчути солодкий смак помсти! Усе-таки в позаминулому розіграші АВАНГАРД КИЇВ поступився DTEK з рахунком 1:2.

Протокол и события матча DTEK 1 : 3 Авангард Київ, SFCK SPRING 2024 / ВЕСНЯНИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

FC JOKER - FORTRESS 4:1

Слідом за АВАНГАРДОМ дебютну звитягу в нинішньому сезоні відсвяткували також гравці FC JOKER! Більше того, для новачків чемпіонату подібний успіх став першим на теренах SFCK! Номінальні господарі практично не залишили шансів футболістам FORTRESS, здобувши переконливу перемогу з рахунком 4:1. А головними творцями історичної звитяги стали Руслан Бабак та Владислав Голованов. Обидва гравці оформили по дві результативні дії: у першого в активі опинився дубль, а в другого - 1+1 за системою гол+пас.

Протокол и события матча FC Joker 4 : 1 Fortress, SFCK SPRING 2024 / ВЕСНЯНИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

FC DUZAIN FASAD - OL1MP 2:2

Зі старту кампанії футболісти OL1MP здобули дві розгромні вікторії поспіль з загальним результатом 15:0! І лише в третьому поєдинку команда пропустила дебютний мʼяч у поточному розіграші… «Суха» серія Артема Веташенка обірвалася на позначці в 95 хвилин ігрового часу. Зовсім трішечки забракло голкіперу «олімпійців», щоб дотягнутися до гросмейстерської сотні… Так, на пʼятнадцятій хвилині Микола Щесюк вивів уперед FC DUZAIN FASAD. Надалі номінальні гості постійно опинялися в ролі наздоганяючих. Зрештою «олімпійцям» двічі вдалося продемонструвати характер. А рятівний гол Ростислав Гурін забив уже на останній хвилині другого тайму! Проте підсумковий результат для номінальних гостей варто все ж визнати невдалим… Після феєричного старту сезону OL1MP без багатьох своїх лідерів вперше втрачає очки…

Протокол и события матча FC DUZAIN FASAD 2 : 2 OL1MP, SFCK SPRING 2024 / ВЕСНЯНИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

FAVBET TEAM - SYNDICATE 2:7

У перших двох матчах проти чинних призерів дивізіону URBAN A футболісти FAVBET TEAM пропустили загалом аж 25 мʼячів! З огляду на такі жахливі цифри підсумковий результат протистояння з SYNDICATE напевно не став катастрофою. Але, попри це, підопічні Руслана Катаранчука все ж зазнали третьої розгромної поразки поспіль… Фактично вже на старті другого тайму долю поєдинку було вирішено. На той момент номінальні гості забили пʼять «сухих» мʼячів у ворота опонентів. У підсумку гравці SYNDICATE відсвяткували першу перемогу в сезоні, а найбільш помітними фігурами на полі стали Максим Бойчук і Станіслав Лашков: перший відзначився дублем, а другий оформив 2+1 за системою гол+пас.

Протокол и события матча FAVBET TEAM 2 : 7 SYNDICATE, SFCK SPRING 2024 / ВЕСНЯНИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

FC YUZHBOR - FC FAYNA TEAМ 1:1

Після осічки OL1MP у протистоянні з FC DUZAIN FASAD представники FC YUZHBOR отримали нагоду завершити тур у дивізіоні URBAN A на одноосібній першій сходинці в табелі про ранги. Щоправда для цього необхідно було неодмінно перемагати дебютантів чемпіонату - FC FAYNA TEAМ. З поставленим завданням Павлюк і компанія впоратися не зуміли… Усі голи в цьому матчі були забиті ще в першому таймі. Номінальні гості спромоглися відкрити рахунок зусиллями Романа Мосієнка на екваторі стартової двадцятихвилинки. Але перед самісінькою перервою Микита Семенов відновив рівновагу. Друга половина виявилася доволі нервовою та напруженою, а обидва колективи завершували зустріч із пʼятьма фолами в пасиві. Щоправда схилити шальки терезів на власну користь у підсумку нікому так і не вдалося.

Протокол и события матча FC YUZHBOR 1 : 1 FC «FAYNA TEAM», SFCK SPRING 2024 / ВЕСНЯНИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV