ПОДВИГ MUSTANG TAXI, ШИКАРНИЙ ДЕБЮТ FC DESTRUCTION, ДЕНЬ "МИРОВИХ" У ЛІЗІ URBAN B, Вашій увазі підсумки туру SFCK!, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV. Офіційний сайт

ПОДВИГ MUSTANG TAXI, ШИКАРНИЙ ДЕБЮТ FC DESTRUCTION, ДЕНЬ "МИРОВИХ" У ЛІЗІ URBAN B

07 лютого

SILVER DIVISION

MUSTANG TAXI - КОЗАКИ UNITED 4:4

Напевно лише такий шалений матч міг перервати феноменальну серію КОЗАКІВ UNITED на старті нового сезону! «Зелені» виграли два попередні матчі з загальним рахунком 17:2 і на такому ж куражі розпочали свій наступний поєдинок. Так, уже по ходу першого тайму номінальні гості вели 3:0 і здавалося, що чергова звитяга нікуди не вислизне… Проте надалі варто віддати належне й представникам MUSTANG TAXI! «Помаранчево-зелені» не поплили, а навпаки зуміли приголомшити розслабленого суперника! Буквально за якихось п‘ятнадцять хвилин ігрового часу Юрій Кацарський та Богдан Хора оформили по дублю, що дозволило змінити цифри на табло з 0:3 на 4:3! Настільки крутого повороту сюжету напевно ніхто не очікував! Проте завоювати божевільну вольову вікторію футболістам MUSTANG TAXI так і не судилося… На 38 хвилині Тарас Воєвода теж відзначився дублем і зумів бодай врятувати КОЗАКІВ UNITED від дебютної поразки в нинішній кампанії.

Протокол и события матча MUSTANG TAXI 4 : 4 КОЗАКИ UNITED, SFCK WINTER 2024 / ЗИМОВИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

PATRIOTS - YOUNG BUSINESS CLUB 1:4

У суботу в дивізіоні URBAN A футболісти TEMP UNITED взяли реванш в OL1MP за болючу поразку в минулому сезоні, а вже в неділю аналогічну місію виконали гравці YOUNG BUSINESS CLUB. Як зізнався після матчу Антон Лошак, у функціональному плані «патріотів» вистачило лише на пів години ігрового часу… Заключну чверть «сині» просто провалили… У підсумку підопічні Євгена Задорожного закономірно дотиснули своїх візаві, а дубль Михайла Добровольського та голи Ярослава Панова й Олександра Литвиненка дозволили YBC відсвяткувати другу звитягу поспіль.

Протокол и события матча PATRIOTS 1 : 4 YOUNG BUSINESS CLUB, SFCK WINTER 2024 / ЗИМОВИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

KIM TEAM - ТЕРИКОН 1:5

Перед цим матчем стало відомо: ТЕРИКОН недорахувався через проблеми зі здоров’ям свого капітана - Олександра Пузіка. В ігровому та ментальному плані здавалося, що це непоправна втрата для колективу… Так, перед стартовим свистком гравці ТЕРИКОНА влаштували для свого лідера теплу акцію підтримки. Проте значно більшої уваги заслуговує їхня злагоджена та самовіддана гра проти KIM TEAM. Було помітно неозброєним оком: команда будь-що прагне здобути перемогу й присвятити її капітану! Це бажання й справді виявилося непереборним! Зрештою все це й вилилося в переконливу підсумкову перемогу над KIM TEAM з рахунком 5:1! А головними дійовими особами в даній п‘єсі безперечно стали Єгор Тарасенко та Ельдар Шульга. Останній, зокрема, з максимальною відповідальністю перейняв капітанську пов‘язку Олександра Пузіка.

Протокол и события матча Kim Team 1 : 5 ТЕРИКОН, SFCK WINTER 2024 / ЗИМОВИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

FC SAINTS - ФК ВИШГОРОД 8:2

Що трапилося з ФК ВИШГОРОД? В останніх двох поєдинках «чорно-жовтих» неначе підмінили… Так, колектив Кахи Пушкарьова без шансів програв два останні матчі з загальним результатом 2:15… Зокрема, останнього вікенду «святі» так і не зустріли належного опору з боку свого візаві й здобули нищівну вікторію з рахунком 8:2. У тому протистоянні хет-триками відзначилися Данило Вертелецький та Сергій Горбецький: перший забивав, а другий роздавав йому асисти! Крім того, свою гольову «засуху» нарешті перервав Ярослав Сопленко - найкращий бомбардир у двох попередніх розіграшах дивізіону SILVER. Зрештою все це дозволило гравцям FC SAINTS по максимуму скористатися осічкою КОЗАКІВ UNITED і наздогнати їх на вершині табелю про ранги «срібної» ліги.

Протокол и события матча FC SAINTS 8 : 2 ФК Вишгород, SFCK WINTER 2024 / ЗИМОВИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

ФК СВЯТОШ - УКРАЇНСЬКА БРОНЕТЕХНІКА 4:1

Данило Сторожик продовжує розривати дивізіон BRONZE! У чотирьох матчах нинішнього сезону лідер ФК СВЯТОШ забив уже 10 голів (!), що дозволяє йому з великим відривом очолювати залік найкращих бомбардирів. Загалом команда відзначилася 15 м‘ячами, тобто лише один футболіст записав до свого активу дві третини всіх результативних ударів! Фантастичне досягнення! І водночас неймовірна залежність від гри одного-єдиного виконавця… Але наразі Данило Сторожик перебуває в феноменальній формі, тому хвилюватися немає потреби. Зокрема, його хет-трик ще в першому таймі гарантував ФК СВЯТОШ підсумкову перемогу над УКРАЇНСЬКОЮ БРОНЕТЕХНІКОЮ.

Протокол и события матча FC СВЯТОШ 4 : 1 УКРАЇНСЬКА БРОНЕТЕХНІКА, SFCK WINTER 2024 / ЗИМОВИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

FC DESTRUCTION - ФК СОКІЛ 6:0

Дебют FC DESTRUCTION на полях SFCK вийшов надзвичайно потужним! Команда-новачок без явних труднощів поклала на лопатки досвідчений ФК СОКІЛ! По три «сухі» м‘ячі в кожному з таймів дозволили дебютантам справити саме таке враження! Дубль оформив Дмитро Штомпель, ще по голу забили Ігор Глущенко, Стефан Цециніовський та Ігор Штомпель. Зрештою після такого вражаючого старту на теренах нашого турніру колектив точно можна відносити до когорти претендентів щонайменше на медалі чемпіонату.

Протокол и события матча FC "Destruction" 6 : 0 ФК СОКІЛ, SFCK WINTER 2024 / ЗИМОВИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

GOLDEN STATE - ЗЕМАН (МЕЛІТОПОЛЬ) 1:4

Вочевидь вольова звитяга над FRIENDS TEAM, здобута в минулому турі, по-справжньому надихнула ЗЕМАН! Адже «зелено-чорні» продемонстрували ще один потужний перформанс, впевнено здолавши GOLDEN STATE з рахунком 4:1. Крім того, одним із героїв у складі ЗЕМАНА знову став Олег Пономаренко - цього разу йому вдалося оформити дубль. Ще по одному голу забили Гор Оганесян та Іван Пастушенко. Усе це й вилилося для «зелено-чорних» в другу вікторію поспіль. А от «жовто-сині» зазнають уже третьої поразки в чотирьох матчах нинішньої кампанії…

Протокол и события матча Golden State 1 : 4 Земан (Мелітополь), SFCK WINTER 2024 / ЗИМОВИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

MFC GENERALS - LIDCAR 3:6

Другу перемогу поспіль минулого вікенду відсвяткували й представники LIDCAR! У звітному протистоянні довгий час жодній із команд не вдавалося суттєво наростити свою перевагу. Перший тайм минув у рівній боротьбі, а на перерву суперники пішли за нічийного рахунку 2:2. У другій половині номінальні гості все ж спромоглися відірватися від опонента на пристойну дистанцію. А дубль Сергія Либи в цьому контексті мав ключове значення.

Протокол и события матча MFC GENERALS 3 : 6 LIDCAR, SFCK WINTER 2024 / ЗИМОВИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

НАВС ДИНАМО-АКАДЕМІЯ - FC VINCIT 9:2

Навряд чи хто-небудь очікував такого побиття в центральному матчі туру в дивізіоні BRONZE… Ще в першому таймі гравці НАВС ДИНАМО-АКАДЕМІЯ вирішили все на свою користь - на 18 хвилині на табло вже горіли цифри 8:0! Максим Новохацький оформив хет-трик, Сергій Максимець записав до активу 2+1 за системою гол+пас, а Дмитро Гутовський відзначився дублем. Після такої стартової двадцятихвилинки друга половина перетворилася на справжню формальність… Врешті-решт FC VINCIT зазнає надзвичайно болючого удару по своїх чемпіонських амбіціях, а НАВС ДИНАМО-АКАДЕМІЯ продовжує очолювати табель про ранги разом із ФК СВЯТОШ.

[WidgetGame="SFCK WINTER 2024 | BRONZE | 16:10 | НАВС Динамо-Академія 9 : 2 VINCIT FC" #2892802]

FC SOFIA KYIV - BROOKLYN 4:3

Фактично саме заключна дуель у рамках звітного туру в дивізіоні BRONZE подарувала найбільш конкурентну боротьбу до самісінького фінального свистка! Ще до старту протистояння ми зауважили, що спрогнозувати переможця цієї пари просто неможливо. Навіть по ходу зустрічі ситуація залишалася абсолютно незрозумілою! Так, на 28 хвилині BROOKLYN вдалося вперше повести в рахунку - 2:3. Проте музика на вулиці Штанька та компанії грала зовсім недовго… Адже до фінального свистка «рожево-чорні» спромоглися перевернути все з ніг на голову - 4:3! Переможний гол за дві хвилини до завершення ігрового часу провів Олег Зуб. Дубль представника FC SOFIA KYIV забезпечив йому самому звання MVP протистояння, а команді - другу вікторію поспіль.

Протокол и события матча FC SOFIA KYIV 4 : 3 BROOKLYN, SFCK WINTER 2024 / ЗИМОВИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

STIMUL - SYNDICATE 4:3

В анонсі до звітного протистояння ми згадували про дві «сухі» серії команд різного ступеня приємності: STIMUL не пропускав після свого повернення на терени нашого турніру, а SYNDICATE у новому розіграші ще не забивав. Обидві тенденції зрештою перервалися, коли на екваторі першого тайму номінальні гості повели в рахунку завдяки результативному удару Максима Бойчука. Крім того, довгий час не покидало враження, що в цей день зупиниться ще одна неприємна серія «синьо-білих», а саме безвиграшна… Адже по ходу другого тайму футболісти SYNDICATE впевнено вели 3:1. Проте під завісу ігрового часу трапилося справжнє диво: за хвилину чистого часу Артем Марчук двічі відправив м‘яч у сітку воріт суперників і приніс STIMUL шалену вольову звитягу з рахунком 4:3! А ще варто зауважити про неабияку залежність! Усі шість голів «помаранчевих» на старті сезоні забив саме Артем Марчук! На фоні цього залежність ФК СВЯТОШ від результативності Данила Сторожика в «бронзовому» дивізіоні здається такою дрібницею…

Протокол и события матча Stimul 4 : 3 SYNDICATE, SFCK WINTER 2024 / ЗИМОВИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

OL1MP - TEMP UNITED 2:7

У футболістів TEMP UNITED особисті рахунки з OL1MP ще з попереднього сезону… І минулої суботи колектив Владислава Кандубіна зумів узяти надпереконливий реванш за прикру невдачу наприкінці останньої кампанії! Номінальні гості впевнено розгромили свого візаві з рахунком 7:2. А максимально посприяли такому результату дублі Владислава Дегтяренка, Валентина Прокопчука та Михайла Циганка.

Протокол и события матча OL1MP 2 : 7 TEMP UNITED, SFCK WINTER 2024 / ЗИМОВИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

GETMAN KYIV - UPTECH TEAM 2:0

Після чергового ігрового вікенду GETMAN KYIV продовжує очолювати турнірну таблицю дивізіону BRONZE! Колектив Ігоря Криворучка в кожному з трьох зіграних поєдинків забив по два м‘ячі, не більше й не менше. Як то кажуть, стабільність - ознака класу! Водночас пропустили футболісти GETMAN KYIV загалом лише один гол - показник, який вражає ще більше! Зокрема, результативних ударів Руслана Бринзи та Анатолія Янковича цілком вистачило минулої суботи для «сухої» вікторії над UPTECH TEAM.

Протокол и события матча GETMAN KYIV 2 : 0 UPTECH TEAM, SFCK WINTER 2024 / ЗИМОВИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

EUROBIS - AFC ATLETICO KYIV 1:3

Протистояння EUROBIS та AFC ATLETICO KYIV, як і передбачалося, зберігало напругу до останніх хвилин ігрового часу. Так, номінальні господарі швидко повели в рахунку завдяки голу Євгенія Рожевського на п‘ятій хвилині. Проте ще до перерви Роман Новаков спромігся відновити паритет. Після цього понад двадцять хвилин ігрового часу жодній із команд не вдавалося схилити шальки терезів на свою користь! І лише в самісінькому ендшпілі підопічні Олександра Кульші зуміли проявити характер і волю до перемоги! Врешті-решт саме Павло Легкий та Денис Пономаренко своїми влучними пострілами зберегли для AFC ATLETICO KYIV другу позицію в табелі про ранги дивізіону URBAN A.

Протокол и события матча EUROBIS 1 : 3 AFC ATLETICO KYIV, SFCK WINTER 2024 / ЗИМОВИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

FC YUZHBOR - ФК БІЛГОРОД 6:3

Після провального старту сезону банда Павла Павлюка набирає оберти! Минулої суботи гравці FC YUZHBOR здобули вже другу перемогу поспіль, до того ж, у доволі переконливому стилі. Фактично ще до перерви номінальні господарі забезпечили собі вдалий результат. На другий тайм за рахунку 1:5 у гравців ФК БІЛГОРОД уже не залишалося особливих шансів… Зрештою головним творцем такої звитяги в складі FC YUZHBOR став Микита Кирпань - у нього 2+2 за системою гол+пас.

Протокол и события матча FC YUZHBOR 6 : 3 ФК БІЛГОРОД, SFCK WINTER 2024 / ЗИМОВИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

PHOENIX - АВАНГАРД КИЇВ 4:4

Звітний ігровий день у дивізіоні URBAN B вийшов по-справжньому «мировим»! Хто би міг подумати, але всі чотири поєдинки завершилися внічию! Зокрема, саме такий зачин до всієї історії туру написали PHOENIX та АВАНГАРД КИЇВ. Матч виявився бойовим, а протягом ігрового часу обидва колективи претендували на три залікові бали. А особливо драматичними вийшли заключні хвилини, коли команди встигли обмінятися голами! Тим не менш, на поразку не заслуговувала жоден із колективів. З огляду на це нічия стала закономірним та справедливим результатом.

Протокол и события матча PHOENIX 4 : 4 Авангард Київ, SFCK WINTER 2024 / ЗИМОВИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

FAVBET TEAM - 3-Й ТАЙМ 1:1

Свої перші залікові бали після повернення до лав SFCK спромоглися набрати FAVBET TEAM і 3-Й ТАЙМ. Цифри на табло за підсумками двобою чудово відображають характер подій на полі. У першому таймі за короткий інтервал часу команди обмінялися голами: на результативний удар Владислава Курочки приблизно за шість хвилин відповів Олександр Кондратьєв. Надалі колективи прийшли до висновку: синиця в руках краще, аніж журавель у небі. А нічия стала задовільним результатом для обох команд.

Протокол и события матча FAVBET TEAM 1 : 1 3-Й ТАЙМ, SFCK WINTER 2024 / ЗИМОВИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

SAINTS UNITED - WERTEX 5:5

Після двох переконливих звитяг з загальним рахунком 9:2 ми встигли записати WERTEX до когорти претендентів на медалі чемпіонату. Підтверджуючи цей статус, «жовто-чорні» впевнено розпочали й звітний поєдинок проти другої команди «святих». Так, уже на екваторі першого тайму номінальні гості протистояння вели 3:0, а це здавалося запорукою третьої вікторії поспіль! Проте в той день колектив SAINTS UNITED отримав неабияке підсилення з головної команди «святих» - Богдана Башкіра! Фактично саме його хет-трик дозволив номінальним господарям врятуватися від поразки, а також посприяв дебютній втраті залікових балів з боку WERTEX.

Протокол и события матча SAINTS UNITED 5 : 5 Wertex, SFCK WINTER 2024 / ЗИМОВИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

FORTRESS - ЦСКА КИЇВ 1:1

Новачок чемпіонату, колектив FORTRESS все ще залишається без перемог на полях SFCK. Проте в той же час команда вже встигла себе зарекомендувати непоступливою бандою, котра володіє досить дисциплінованою та організованою обороною! Так, у трьох поєдинках на нашому турнірі «фортеця» пропустила лише чотири м‘ячі, а лідер дивізіону URBAN B спромігся тільки одного разу вразити її володіння. Колективу Дмитра Саркіса довелося в цьому матчі рятуватися поразки… І лише за кілька хвилин до фінального свистка завдяки результативному удару Віталія Городчанина футболістам ЦСКА КИЇВ вдалося уникнути дебютної невдачі на теренах SFCK.

Протокол и события матча Fortress 1 : 1 ЦСКА Київ, SFCK WINTER 2024 / ЗИМОВИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV