МЕДАЛЬНІ ПЕРЕМОГИ AFC ATLETICO KYIV, АГРОМАТА-2 Й CHEVROLET, «БРОНЗОВИЙ» ПОДВИГ U-35, Вашій увазі підсумки туру! , STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV. Офіційний сайт

15 серпня

МЕДАЛЬНІ ПЕРЕМОГИ AFC ATLETICO KYIV, АГРОМАТА-2 Й CHEVROLET, «БРОНЗОВИЙ» ПОДВИГ U-35

15 серпня

BRONZE DIVISION

ASSISTANT GROUP - FRIENDS TEAM 5:4

Брак серйозної турнірної мотивації вочевидь завадив футболістам FRIENDS TEAM завершити чемпіонську кампанію в тріумфальному стилі. Після поразки в протистоянні з АГРОМАТОМ-2 команда зазнала другої невдачі поспіль. Зокрема, проти ASSISTANT GROUP номінальним гостям навіть не вдалося втримати комфортну перевагу в два мʼячі, здобуту вже в дебюті зустрічі… Так, у другому таймі «асистенти» спромоглися завоювати вольову вікторію з рахунком 5:4, а головним героєм матчу став Леонід Василець! За весь сезон старожил нашого турніру забив всього один гол, а тут спромігся відзначитися дублем, що й стало запорукою памʼятної перемоги над чемпіоном «бронзового» дивізіону!

Протокол и события матча ASSISTANT GROUP 5 : 4 FRIENDS TEAM, SFCK SPRING 2024 / ВЕСНЯНИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

SELUX - FC VINCIT 2:2

Ще один матч фінального туру в лізі BRONZE, позбавлений будь-якої турнірної мотивації, подарував уболівальникам напружену зарубу! Зокрема, SELUX та FC VINCIT так і не зуміли виявити сильнішого, а також перервати наостанок тривалі безвиграшні серії. Зрештою перший тайм залишився за «червоно-чорними», котрі спромоглися перед перервою відзначитися двічі. Але приблизно на екваторі другої половини Владиславу Мирошниченку вдалося оформити дубль, що й зафіксувало на табло підсумкову нічию з рахунком 2:2.

Протокол и события матча SELUX 2 : 2 VINCIT FC, SFCK SPRING 2024 / ВЕСНЯНИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

• 11 серпня
  • неділя
  • 10:55

MFC DEPS - АГРОМАТ-2 0:3

Напередодні фінального туру всі розуміли, що перемога над MFC DEPS гарантує АГРОМАТУ-2 місце на пʼєдесталі пошани. Водночас у контексті конкуренції за «срібло», щоб отримати перевагу над AFC ATLETICO KYIV, підопічним Олександра Волинця варто було забивати якнайбільше в ворота свого опонента. Тим не менш, «білі» зосередилися на нагальних завданнях, справедливо розсудивши, що синиця в руках краще, ніж журавель у небі. І саме тому АГРОМАТ-2 обмежився переконливою «сухою» вікторією над MFC DEPS з рахунком 3:0. У підсумку голи Дениса Штогріна, Михайла Денисова й Олега Здановського принесли «білим» заслужене третє місце на пʼєдесталі пошани в дивізіоні BRONZE!

Протокол и события матча MFC DEPS 0 : 3 АГРОМАТ-2, SFCK SPRING 2024 / ВЕСНЯНИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

BROOKLYN - AFC ATLETICO KYIV 2:3

Про принциповість протистоянь BROOKLYN та AFC ATLETICO KYIV багато говорили напередодні фінального туру в лізі BRONZE. Для підопічних Олександра Кульші звітна дуель мала доленосне значення! У випадку перемоги «жовто-чорні» ставали би срібними призерами цього дивізіону. Будь-який інший результат залишав їх за межами медальної зони. Водночас колектив Олексія Штанька вже не претендував на високі місця в табелі про ранги. Але саме принциповість змусила номінальних господарів викластися на повну! Зокрема, завдяки голам Дмитра та Ігоря Штомпелів ще за якихось три хвилини до фінальної сирени BROOKLYN вів у рахунку 2:1! Представники AFC ATLETICO KYIV опинилися на грані прірви… Щоправда в найбільш відповідальну мить усього сезону в команді знайшовся справжній супергерой - Павло Легкий! Його дубль у самісінькому ендшпілі гри дозволив команді Олександра Кульші перевернути все з ніг на голову! Так, саме ця божевільна вікторія виводить AFC ATLETICO KYIV на другу підсумкову позицію в турнірній таблиці дивізіону BRONZE!

Протокол и события матча BROOKLYN 2 : 3 AFC ATLETICO KYIV, SFCK SPRING 2024 / ВЕСНЯНИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

MFC GENERALS - VIVAGRO 5:2

Напередодні заключного матчу всього сезону в «бронзовій» лізі гравці MFC GENERALS уже розуміли, що медалі їм точно не світять… Після синхронних перемог АГРОМАТА-2 й AFC ATLETICO KYIV «генерали» втратили навіть теоретичні шанси на пʼєдестал пошани. Але, попри це, колектив Івана Хоменка спромігся завершити кампанію на мажорній ноті. Номінальні господарі здобули наостанок четверту вікторію поспіль, впевнено перегравши VIVAGRO з рахунком 5:2. Володимир Самарін відзначився дублем у цьому поєдинку, а капітан команди Іван Хоменко записав до свого активу 1+2 за системою гол+пас. Так, у підсумку «генерали» фінішують лише четвертими, відставши від призової трійки всього на один бал. Але такий результат усе одно заслуговує на повагу! Особливо в порівнянні з девʼятою сходинкою в минулому розіграші дивізіону BRONZE.

Протокол и события матча MFC GENERALS 5 : 2 VIVAGRO, SFCK SPRING 2024 / ВЕСНЯНИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

CHEVROLET - AVANTI 6:3

У заключному повноцінному турі в дивізіоні URBAN A все склалося якнайкраще для футболістів CHEVROLET! Узагалі не очікуючи такого сценарію, «блакитно-чорні» отримали чудовий шанс опинитися серед призерів цієї ліги! Для завоювання бронзових нагород достатньо було лише переграти AVANTI. Але «сіро-чорні» вкотре підтвердили статус «грози авторитетів»! Зокрема, у дебюті гри номінальні гості повели з різницею в два мʼячі, а на перерву команди пішли за нічийного результату 3:3. Такі цифри на табло зовсім не влаштовували CHEVROLET… Проте в другій половині «блакитно-чорним» вдалося схилити шальки терезів на свою користь! Головними творцями успіху в лавах колективу традиційно став дует Миколи Роянова та Сергія Юрченка. Кожен із них оформив по дублю, а номінальні господарі в підсумку завоювали омріяну перемогу з рахунком 6:3. І саме такий результат дозволив CHEVROLET стати бронзовим призером дивізіону URBAN A!

Протокол и события матча CHEVROLET 6 : 3 AVANTI, SFCK SPRING 2024 / ВЕСНЯНИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

TEAM KYIV - ПАТРІОТ 2:2

Вирішальний тур у дивізіоні URBAN B стартував із протистояння TEAM KYIV і ПАТРІОТА. В анонсі до звітного поєдинку ми зауважили, що «жовто-чорні» зобовʼязані перемагати, хоча Поляков і компанія завжди готові вставити палки в колеса фаворитам. Так воно й сталося… Зокрема, ще за якусь хвилину до фінальної сирени немотивовані номінальні господарі вели 2:1 завдяки голам Андрія Гордовича й Олексія Кононенка! Так, Ярослав Доценко на останніх секундах врятував «патріотів» від поразки, але, як стало відомо незабаром, цього все ж таки виявилося замало…

Протокол и события матча Team Kyiv 2 : 2 ПАТРІОТ, SFCK SPRING 2024 / ВЕСНЯНИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

UPTECH TEAM - WHITE BOYS 6:3

Один із двох недільних матчів у дивізіоні URBAN B футболісти UPTECH TEAM провели проти абсолютного аутсайдера змагань - WHITE BOYS. Тим не менш, попри такий статус і повну відсутність набраних балів, номінальні гості змусили похвилюватися більш досвідченого опонента. Загалом останні тури продемонстрували, що WHITE BOYS уже адаптувалися на теренах SFCK. Зокрема, проти THE DVIZH та UPTECH TEAM команда залишалася в грі майже до останнього! В обох випадках «білі» забивали першими, а згодом наближалися впритул до суперника протягом другого тайму. Так, завдяки дублю Артема Цимбалюка за якихось шість хвилин до фінальної сирени відставання WHITE BOYS від UPTECH TEAM склало всього один мʼяч! Проте «чорні» прийшли до тями й не дозволили своєму візаві здобути дебютні залікові бали на полях нашого турніру. Сергій Шпачинський і Владислав Шаталюк теж оформили по дублю й підсумували пʼяту вікторію UPTECH TEAM у нинішньому сезоні.

Протокол и события матча UPTECH TEAM 6 : 3 White Boys, SFCK SPRING 2024 / ВЕСНЯНИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

ПАТРІОТ - UPTECH TEAM 3:0

У другому поєдинку в рамках фінального ігрового дня в лізі URBAN B «патріоти» вже не допустили осічки. «Жовто-чорні» зберегли максимальну концентрацію на весь матч проти UPTECH TEAM, що в підсумку увінчалося «сухою» перемогою з рахунком 3:0. Такий результат принесли влучні удари Ярослава Доценка, Ігоря Євтушенка й Олексія Маслова. Таким чином ПАТРІОТ завершив кампанію пʼятиматчевою безпрограшною серією. Але цього все ж виявилося замало… У фінальному варіанті турнірної таблиці «жовто-чорні» відстали від «бронзової» сходинки всього на два бали! Звідси напрошується логічний висновок: саме та осічка в першому недільному протистоянні з TEAM KYIV виявилася фатальною…

Протокол и события матча ПАТРІОТ 3 : 0 UPTECH TEAM, SFCK SPRING 2024 / ВЕСНЯНИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

FC IMPERIAL - 3-Й ТАЙМ 1:3

Наступним серед претендентів на бронзові медалі в лізі URBAN B на поле вийшов 3-Й ТАЙМ. Спершу на колектив Олександра Михайлошина очікував розминочний бій із FC IMPERIAL. «Чорно-червоні» вирішили не відкладати справу в довгий ящик і вже на екваторі першого тайму повели з різницею в два мʼячі завдяки дублю Олександра Кондратьєва. До речі, в обох випадках йому асистував Валентин Прокопчук. І саме останній своїм голом підсумував закономірну звитягу 3-ГО ТАЙМУ з рахунком 3:1. Але розслаблятися було зарано, адже попереду ще залишалася по-справжньому вирішальна битва проти чинного чемпіона - ЄВРОТЕХНОБУД.

Протокол и события матча FC Imperial 1 : 3 3-Й ТАЙМ, SFCK SPRING 2024 / ВЕСНЯНИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

• 11 серпня
  • неділя
  • 14:15

OSTROTA 2009 - ФК СОКІЛ 4:11

Заключний матч проти колективу OSTROTA 2009 дозволив ФК СОКІЛ насолодитися своїм становищем. Садовой і компанія вже гарантували собі срібні медалі дивізіону URBAN B, а тому отримали змогу зіграти в своє задоволення. Зрештою це вилилося в нищівну вікторію з рахунком 11:4. А головною фігурою на полі в складі номінальних гостей став Геннадій Гудзенко. Гравець ФК СОКІЛ у підсумку оформив покер, а загалом в останніх двох поєдинках сезону забив аж сім голів!

Протокол и события матча Ostrota 2009 4 : 11 ФК СОКІЛ, SFCK SPRING 2024 / ВЕСНЯНИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

F-TEAM - THE DVIZH 2:6

Після осічки ПАТРІОТА в протистоянні з TEAM KYIV футболісти THE DVIZH відчули новий імпульс надії в боротьбі за бронзові нагороди в дивізіоні URBAN B! Підопічні Олександра Кульші повинні були перемагати F-TEAM. І з цим завданням «чорні» впоралися на відмінно! Ще в першому таймі номінальні гості забезпечили собі комфортний гандикап у чотири мʼячі, а по перерві впевнено довели матч до перемоги над колективом Романа Галицького. Найрезультативнішим гравцем у складі THE DVIZH у підсумку став Андрій Кисленко - у його активі 1+1 за системою гол+пас. Тепер «чорним» залишалося лише сподіватися на поразки 3-ГО ТАЙМУ та U-35 у протистояннях з ЄВРОТЕХНОБУД. Забігаючи наперед, мусимо констатувати, що для такого щасливого сценарію для підопічних Олександра Кульші забракло якоїсь дещиці…

Протокол и события матча F-team 2 : 6 THE DVIZH, SFCK SPRING 2024 / ВЕСНЯНИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

SAINTS UNITED - ФК ГОВЕРЛА-КИЇВ 6:4

Ще один поєдинок останнього туру в лізі URBAN B, котрий був позбавлений будь-якого турнірного сенсу, розіграли SAINTS UNITED та ФК ГОВЕРЛА-КИЇВ. Тим не менш, варто визнати: попри відсутність серйозної мотивації, команди билися за перемогу до останніх секунд! Зокрема, номінальні гості аж чотири рази відновлювали паритет у цій зустрічі! Але фінальне слово в звітному протистоянні все-таки залишилося за «святими». Під завісу ігрового часу гол та асист Дмитра Проскури дозволили SAINTS UNITED завершити кампанію на мажорній ноті, а також фінішувати на доволі високій сьомій сходинці в турнірній таблиці.

Протокол и события матча SAINTS UNITED 6 : 4 ФК Говерла-Київ, SFCK SPRING 2024 / ВЕСНЯНИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

ЄВРОТЕХНОБУД - 3-Й ТАЙМ 5:4

На фінальний ігровий день футболісти ЄВРОТЕХНОБУД прибули без своєї головної ударної сили. Валентин Цвілих, котрий оформив аж 42 (!) голи в нинішньому сезоні, залишився поза заявкою команди, що давало суперникам деяку надію. Але, попри це, 3-Й ТАЙМ ще до перерви опинився в катастрофічному становищі: станом на початок другої половини «чорно-червоні» поступалися з рахунком 0:3… Тим не менш, номінальні гості не мали наміру здаватися! У другому таймі за справу взявся Валентин Прокопчук. Його хет-трик, а також влучний удар у виконанні Руслана Ковальова, дозволили колективу скоротити відставання від іменитого гранда до мінімуму! До завершення ігрового часу залишалося ще чотири хвилини, але вирвати омріяну звитягу «чорно-червоним» так і не судилося… У підсумку саме ця поразка залишила 3-Й ТАЙМ за бортом пʼєдесталу пошани. У другому сезоні поспіль команда Олександра Михайлошина стає лише пʼятою в лізі URBAN B. Так, заповітні медалі знову вислизають на самісінькому фініші турнірної дистанції…

Протокол и события матча ЄВРОТЕХНОБУД 5 : 4 3-Й ТАЙМ, SFCK SPRING 2024 / ВЕСНЯНИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

ФК ГОВЕРЛА-КИЇВ - U-35 3:6

За підсумками насиченого фінального ігрового дня в дивізіоні URBAN B футболісти U-35 уже розуміли, що лише перемоги в двох заключних матчах дозволять їм опинитися на третій підсумковій позиції в табелі про ранги. І колектив Артура Степанюка завоював шість балів у протистояннях з ФК ГОВЕРЛА-КИЇВ та ЄВРОТЕХНОБУД у притаманній для себе манері! У першому поєдинку, наприклад, гравці U-35 «горіли» 0:2 ще в першому таймі, а приблизно на екваторі другої половини вони все ще поступалися своїм візаві. Але характер команди вкотре дав про себе знати! Зрештою головним героєм вольової звитяги над ФК ГОВЕРЛА-КИЇВ став Олександр Тичина, котрий спромігся оформити хет-трик. Також 1+1 за системою гол+пас записав до свого активу Антон Коденський. Команда в підсумку здобула надважливу перемогу, але попереду ще залишалося найскладніше випробування - чинний чемпіон ліги ЄВРОТЕХНОБУД…

Протокол и события матча ФК Говерла-Київ 3 : 6 U-35, SFCK SPRING 2024 / ВЕСНЯНИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

U-35 - ЄВРОТЕХНОБУД 5:3

Так, напередодні заключного протистояння в рамках поточного розіграшу футболісти ЄВРОТЕХНОБУД не втратили жодного залікового балу, вигравши аж тринадцять матчів поспіль. Окрім того, на відміну від титулованого суперника, представники U-35 узагалі не мали змоги відпочити між двома недільними поєдинками. Ба більше, після першого тайму Степанюк і компанія вже поступалися з рахунком 1:3. За таких обставин здавалося, що бронзові медалі не світять U-35… Але колектив знову продемонстрував незламний характер! Так, за кількістю вольових перемог у нинішньому сезоні команда Артура Степанюка є безсумнівним рекордсменом серед усіх дивізіонів SFCK! Зокрема, у другому таймі лідерські функції взяло на себе тріо футболістів - Артур Степанюк, Олександр Тичина й Антон Коденський. Перший реалізував пенальті, що дозволило повірити в диво, другий відзначився дублем, а третій поставив крапку в звітному протистоянні! У підсумку фінальна сирена зафіксувала божевільну вікторію U-35 з рахунком 5:3. Таким чином гравці ЄТБ зазнають єдиної поразки в нинішньому сезоні, а Степанюк і компанія стають бронзовими призерами ліги URBAN B! Фантастичне завершення весняно-літнього розіграшу SFCK!

Протокол и события матча U-35 5 : 3 ЄВРОТЕХНОБУД, SFCK SPRING 2024 / ВЕСНЯНИЙ ТУРНІР 2024 (ПАРК СОВКИ), STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV