РЕЗУЛЬТАТИ БЛАГОДІЙНОГО ТУРНІРУ SFCK "STOPWAR", Підтримуємо українську армію!, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV. Офіційний сайт

23.05.2022

РЕЗУЛЬТАТИ БЛАГОДІЙНОГО ТУРНІРУ SFCK "STOPWAR"

23.05.2022

А ось і результати нашого благодійного турніру!

Протягом двох днів двадцять команд вели боротьбу з метою дізнатися переможця і ось що у нас вийшло.

[WidgetCalendar="STOP WAR |SFCK | ПЛЕЙ-ОФ "ЕЛІТНИЙ КУБОК"" #1040425]
22 травня, неділя

Абсолютним чемпіоном стала команда Євгена Задорожного AURORA TEAM, яка з легкістю подолала всі стадії та у фіналі обіграла УКРГАЗВИДОБУВАННЯ.

Протокол и события матча УКРГАЗВИДОБУВАННЯ 1 : 7 AURORA TEAM, БЛАГОДІЙНИЙ ТУРНІР 5Х5 | SFCK "STOP WAR" |м. Київ, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

• 22 травня 2022
  • неділя
  • 17:30
СК "ОЛІМП" / Поле 1

Третє місце залишається за LP-CRM.

Щодо Кубка Престижу, то там найкращою командою стала ЄТБ-Pokupon.ua, яка у фінальному матчі в серії пенальті виграла.
Друге місце – відповідно за командою Brooklyn, третє – Ріпа і Ко, де вони здолали ПАТРІОТ.

Протокол и события матча ЄТБ - POKUPON.UA 2 : 2 BROOKLYN, БЛАГОДІЙНИЙ ТУРНІР 5Х5 | SFCK "STOP WAR" |м. Київ, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV