SFCK ОСІНЬ-2023: АНОНС ДЕВ‘ЯТОГО ТУРУ, АНОНС ТУРУ SFCK, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV. Офіційний сайт

Новина

03 листопада

SFCK ОСІНЬ-2023: АНОНС ДЕВ‘ЯТОГО ТУРУ

03 листопада

SFCK ОСІНЬ-2023: АНОНС ДЕВ‘ЯТОГО ТУРУ

GOLD DIVISION

СУБОТА, 4 ЛИСТОПАДА

10:55, НОВА ПОШТА - КОЗАКИ UNITED

Після того, як минулого тижня стало відомо, що ENERGY CLUB знімається з нашого турніру, ситуація нагорі табелю про ранги елітного дивізіону суттєво видозмінилася. НОВА ПОШТА залишається єдиним колективом, котрий ще не втратив жодного залікового балу. Усе це зберігає за командою Руслана Ніфталієва статус головного фаворита в боротьбі за чемпіонство. MUSTANG TAXI має стільки ж очок, проте зіграв аж на три матчі більше. А от КОЗАКИ UNITED відстають на два пункти, щоправда провели таку ж кількість поєдинків, як і НОВА ПОШТА. Вочевидь саме їх і варто вважати головним конкурентом Ніфталієва та компанії в гонитві за чемпіонським титулом. З огляду на це їхнє очне протистояння прийдешньої суботи вже переростає до рангу «золотої» битви!

Протокол и события матча НОВА ПОШТА 8 : 4 КОЗАКИ UNITED, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

04 Листопада / Субота / 10:55
ПАРК СОВКИ
Андрій Пашко

Кращий гравець команди і матчу

8 : 4
Богдан Гончаров

Кращий гравець команди

 

SILVER DIVISION

НЕДІЛЯ, 5 ЛИСТОПАДА

10:00, YOUNG BUSINESS CLUB - ФК ВИШГОРОД

Попередній ігровий день обернувся справжнім фіаско для гравців YOUNG BUSINESS CLUB та ФК ВИШГОРОД - обидва колективи зазнали поразок з ідентичним рахунком 1:2. Для «чорно-жовтих» та невдача стала вже другою поспіль, що серйозно вплинуло на їхні медальні перспективи. Ще одна втрата залікових балів може стати фатальною… А от YBC минулих вихідних втратив свої перші очки, поступившись прямому конкуренту в боротьбі за чемпіонство - PATRIOTS. За втраченими очками підопічні Євгена Задорожного все ще залишаються лідерами дивізіону, проте губити пункти надалі їм теж небажано. Зрештою обом колективам кров із носа необхідна перемога в звітному протистоянні! А це зазвичай є гарантією по-справжньому гарячої дуелі!

Протокол и события матча YOUNG BUSINESS CLUB 3 : 3 ФК ВИШГОРОД, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

05 Листопада / Неділя / 10:00
ПАРК СОВКИ
Валентин Матвейчук

Кращий гравець команди

3 : 3
Вадим Гребенюк

Кращий гравець команди і матчу

 

11:20, FC DUZAIN FASAD - ASSISTANT GROUP

Вражаюча безпрограшна серія ASSISTANT GROUP, що тривала зі старту сезону, обірвалася минулого вікенду - «біло-чорні» поступилися FC SAINTS з нищівним рахунком 1:6. Водночас у своєму останньому матчі FC DUZAIN FASAD нарешті здобув першу перемогу. Після таких подій команди перебувають на різних полюсах емоційної кривої. Крім того, не варто забувати, що гра та результати номінальних господарів майбутнього протистояння максимально залежні від збору на той чи інший поєдинок. А тому передбачити, що станеться прийдешньої неділі, просто неможливо. Вочевидь це залишиться загадкою аж до самісінького стартового свистка.

Протокол и события матча FC DUZAIN FASAD 5 : 4 ASSISTANT GROUP, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

05 Листопада / Неділя / 11:20
ПАРК СОВКИ
Андрей Жук

Кращий гравець команди і матчу

5 : 4
Максим Коцепуд

Кращий гравець команди

 

16:00, FC SAINTS - MFC GENERALS

Перед очним протистоянням FC SAINTS та MFC GENERALS мають по сім балів і знаходяться в нижній половині турнірної таблиці дивізіону SILVER. Ось тільки «святі» зіграли на два поєдинки менше, а тому за втраченими балами ще мають шанси поборотися за медалі чемпіонату. Більше того, гравці FC SAINTS минулого вікенду спромоглися покласти на лопатки ASSISTANT GROUP - колектив, котрий на той момент залишався останнім непереможним у «срібній» лізі! «Генерали» натомість програли заключні два матчі в рамках SFCK. Начебто все вказує на те, що фаворитом пари виступають саме «святі»… Однак на прикладі попереднього туру в дивізіоні SILVER ми вже встигли пересвідчитися, що вірогідність несподіванок у цій лізі вища, аніж у будь-якій іншій!

Протокол и события матча FC SAINTS 5 : 5 MFC GENERALS, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

05 Листопада / Неділя / 16:00
ПАРК СОВКИ
Богдан Башкір

Кращий гравець команди

5 : 5
Олег Пасічник

Кращий гравець команди і матчу

 

19:45, TOPIAR - FC SOFIA

Минулого тижня гравці FC SOFIA нарешті здобули перший заліковий бал! Тепер на черзі в списку пріоритетів «рожево-чорних» дебютна перемога в рамках осінньої кампанії. У самовіддачі та характері Лук‘яненка та компанії вже давно ніхто не сумнівається, але наступний опонент виглядає по-справжньому грізною силою в другому за статусом дивізіоні SFCK. TOPIAR перебуває на п‘ятій позиції в табелі про ранги й претендує на нагороди першості. Більше того, за втраченими балами колектив Єгора Смирнова повинен знаходитися щонайменше в топ-3 ліги SILVER. А це дозволяє назвати номінальних господарів майбутнього протистояння повноправними фаворитами пари.

Протокол и события матча TOPIAR 4 : 2 FC SOFIA, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

05 Листопада / Неділя / 19:45
ПАРК СОВКИ
Данило Ткаченко

Кращий гравець команди і матчу

4 : 2
Олександр Белiк

Кращий гравець команди

[WidgetTable="SFCK AUTUMN `23 | SILVER DIVISION" #1043364]

Таблиця

BRONZE DIVISION

НЕДІЛЯ, 5 ЛИСТОПАДА

13:00, UFS OLD BOYS - ФК СВЯТОШ

Програму звітного туру в лізі BRONZE відкриватимуть UFS OLD BOYS та ФК СВЯТОШ - команди, які останнім часом суттєво пригальмували. Колектив Антона Свідерка ще не так давно перебував на четвертій сходинці, однак три поразки поспіль опустили його аж на сім щаблів донизу. Надзвичайно стрімке падіння… ФК СВЯТОШ, попри серію невдалих поєдинків, усе ще залишається на третій позиції, однак за втраченими очками «білі» повинні знаходитися значно нижче. Так, в останніх шести матчах колектив здобув лише одну перемогу… Подібні провальні серії вочевидь тиснуть на обидві команди, проте футболістам необхідно перебороти це й знову продемонструвати всі свої найкращі якості!

Протокол и события матча UFS OLD BOYS 1 : 4 FC СВЯТОШ, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

05 Листопада / Неділя / 13:00
ПАРК СОВКИ
Антон Буров

Кращий гравець команди

1 : 4
Андрій Борисов

Кращий гравець команди і матчу

 

14:00, FRIENDS TEAM - FAST

У неділю пополудні зустрінуться колективи, які знаходяться зовсім поруч у турнірній таблиці й прагнуть найближчим часом вклинитися в боротьбу за медалі. Так, у табелі про ранги FRIENDS TEAM випереджає FAST лише на один бал, команди перебувають на шостій та восьмій сходинках відповідно, однак зіграли менше матчів, аніж переважна більшість конкурентів. Підопічні Олександра Андрєєва виграли останні два поєдинки. Це вказує на те, що клуб нарешті повертається на високий рівень зразка попередньої кампанії. Чи вдасться перемогти втретє поспіль? Відповідь на це питання ми отримаємо вже найближчої неділі.

Протокол и события матча FRIENDS TEAM 3 : 3 FAST, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

05 Листопада / Неділя / 14:00
ПАРК СОВКИ
Олег Бондарчук

Кращий гравець команди

3 : 3
Віталій Паляничка

Кращий гравець команди і матчу

 

15:00, BROOKLYN - FC VINCIT

Серед усіх учасників змагань у дивізіоні BRONZE колектив Олексія Штанька зіграв чи не найменше матчів у нинішньому сезоні - лише п‘ять. Так, наразі BROOKLYN перебуває в нижній половині турнірної таблиці, проте за втраченими очками команда цілком може розраховувати навіть на боротьбу за призову трійку. Тим паче, амбіції в Штанька та компанії теж високі після чемпіонського титулу ліги URBAN, завойованого в попередній кампанії! Щодо FC VINCIT, то «червоно-чорні» продовжують переслідувати FC MIAMI. А завдяки двом «мировим» поспіль, які розписав лідер першості останнім часом, дистанція між командами скоротилася до одного пункту. Ще одна осічка «рожево-чорних» може дозволити колективу Євгена Ляшкевича вирватися на вершину! З огляду на всі ці обставини навіть не сумніваємося, що рівень налаштування в обох суперників буде відповідним на прийдешню недільну битву!

Протокол и события матча BROOKLYN 6 : 4 VINCIT FC, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

05 Листопада / Неділя / 15:00
ПАРК СОВКИ
Максим Козлов

Кращий гравець команди і матчу

6 : 4
Степан Онищук

Кращий гравець команди

 

17:00, ЗЕМАН (МЕЛІТОПОЛЬ) - FC MIAMI

Уже чотири матчі поспіль футболісти ЗЕМАНА не знають смаку перемог. Остання вікторія була зафіксована фактично місяць тому. Попри це, яскравий та атакувальний стиль «зелено-чорних» нікуди не зник! Більше того, на наступного опонента навіть не потрібно зайвий раз налаштовуватися, адже прийдешній суперник - це лідер дивізіону BRONZE! Безпрограшна серія FC MIAMI досягає вже восьми матчів. Проте в останніх двох турах «рожево-чорні» жодного разу так і не зуміли завоювати три очки, завдяки чому FC VINCIT наблизився вже на відстань одного балу. Будь-яка наступна втрата залікових пунктів може стати критичною… Жодних сумнівів у тому, що нас очікує шалена заруба! Імовірно найцікавіший поєдинок ігрового дня в «бронзовій» лізі!

Протокол и события матча ЗЕМАН (МЕЛІТОПОЛЬ) 3 : 3 FC “MIAMI”, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

05 Листопада / Неділя / 17:00
ПАРК СОВКИ
3 : 3
Кирило Варванський

Кращий гравець команди і матчу

 

17:55, ФК СОКІЛ - KÄRCHER-BINOTEL

Так уже склалося, що перед очним протистоянням ФК СОКІЛ та KÄRCHER-BINOTEL знаходяться на самому дні турнірної таблиці… Підопічні Олександра Кульші випереджають свого майбутнього візаві лише на два бали. Такому становищу команди посприяло, зокрема, передчасне зняття AGT PLUS із турніру. За регламентом усі результати були анульовані, а ФК СОКІЛ втратив три бали, здобуті за підсумками того рекордного розгрому суперника з рахунком 24:3. Зрештою обидва колективи мають лише по одній перемозі в активі, а безвиграшна серія нараховує три поєдинки. У кого бажання реабілітуватися виявиться сильнішим? Дізнаємося вже в неділю ввечері.

Протокол и события матча ФК СОКІЛ 3 : 1 KARCHER-BINOTEL, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

05 Листопада / Неділя / 17:55
ПАРК СОВКИ
Ельдар Шульга

Кращий гравець команди і матчу

3 : 1
Дмитро Мельник

Кращий гравець команди

 

18:50, AFC ATLETICO KYIV - TEAM KYIV

За останні чотири місяці колективи AFC ATLETICO KYIV та TEAM KYIV напевно вже встигли набриднути один одному - прийдешньої неділі відбудеться вже їхнє третє очне протистояння! Команди перетиналися минулого сезону в дивізіоні URBAN, а також у рамках Літнього кубка SFCK. В обох попередніх випадках впевнені перемоги здобували підопічні Олександра Кульші - 3:1 та 5:1 відповідно. Неприємна тенденція для TEAM KYIV… Влаштувати вендету для «жовто-чорних» - ось, про що мріють «червоні»! І, здається, кращого моменту для помсти годі й вигадати! Наразі футболісти TEAM KYIV перебувають у фантастичній формі, не програють вже три тури поспіль і піднялися на четверту позицію в табелі про ранги, а їхньому голкіперу Вадиму Полякову в цих матчах навіть вдалося відзначитися двома забитими м‘ячами!

Протокол и события матча AFC ATLETICO KYIV 3 : 2 Team Kyiv, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

05 Листопада / Неділя / 18:50
ПАРК СОВКИ
Вадим Андрусяк

Кращий гравець команди і матчу

3 : 2
Денис Приходько

Кращий гравець команди

[WidgetTable="SFCK AUTUMN `23 | BRONZE DIVISION" #1043366]

Таблиця

 

URBAN DIVISION

СУБОТА, 4 ЛИСТОПАДА

11:55, CHEVROLET - OL1MP

Програму туру в дивізіоні URBAN відкриватимуть колективи, що знаходяться зовсім поруч із п‘єдесталом пошани - CHEVROLET та OL1MP. У таблиці дистанція між командами складає лише два бали, проте підходять суперники до очного протистояння в кардинально різному настрої. «Олімпійці» минулого тижня перервали серію з п‘яти матчів без поразок, поступившись FC YUZHBOR з рахунком 2:3, а найкращий бомбардир першості Роман Ступак вперше в нинішньому сезоні пішов із поля без забитого м‘яча. «Блакитно-чорні» натомість зуміли перемогти після двох невдач поспіль. Чи стане остання вікторія над PHOENIX фундаментом для подальшої успішної серії? Так чи інакше, переможець цієї пари отримає чудові перспективи в боротьбі за медалі в другій половині кампанії!

Протокол и события матча CHEVROLET 3 : 1 OL1MP, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

04 Листопада / Субота / 11:55
ПАРК СОВКИ
Сергей Юрченко

Кращий гравець команди і матчу

3 : 1
Сергій Жигульський

Кращий гравець команди

 

12:55, КВАРЦИТ - SYNDICATE

Завдяки чотирьом звитягам та одній нічиїй в останніх п‘яти турах SYNDICATE злетів аж на другу сходинку в табелі про ранги дивізіону URBAN. Як відомо, апетит приходить під час їжі, а тому «синьо-білі» не мають наміру зупинятися й прагнуть продовжити свій рух до вершини! Тим не менш, суперник на кшталт КВАРЦИТУ цілком спроможний зіпсувати настрій футболістам SYNDICATE… Два тижні тому колектив без проблем розправився з АВАНГАРДОМ, що дозволило обірвати серію з чотирьох матчів без вікторій.

Протокол и события матча КВАРЦИТ 1 : 8 SYNDICATE, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

04 Листопада / Субота / 12:55
ПАРК СОВКИ
1 : 8
Євгеній Коновалов

Кращий гравець команди і матчу

 

13:50, FC IMPERIAL - DTEK

Попереднього вікенду гравці FC IMPERIAL втратили один із найкращих шансів здобути історичну перемогу на теренах SFCK… «Помаранчево-білі» поступилися RCD MALLORCA з рахунком 2:3, ведучи 2:0 по ходу зустрічі. До того ж, вирішальні голи влетіли в ворота FC IMPERIAL уже під завісу ігрового часу. Після такого навіть більш досвідченим колективам інколи буває важко прийти до тями… З іншого боку, футболісти DTEK теж наразі перебувають на доволі низькій позиції в табелі про ранги, а в останніх п‘яти матчах Шабанов та компанія завоювали лише одну перемогу. Крім того, минулих вихідних команда також поступилася мінімально, пропустивши єдиний гол у матчі за п‘ять хвилин до фінального свистка. Зрештою очне протистояння прийдешньої суботи якраз і повинно дати відповідь на питання, кому ж під силу якнайшвидше вибратися з цієї психологічної ями.

Протокол и события матча FC IMPERIAL 0 : 8 DTEK, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

04 Листопада / Субота / 13:50
ПАРК СОВКИ
Олексій Вишнівський

Кращий гравець команди

0 : 8
Олег Шабанов

Кращий гравець команди і матчу

 

14:45, FC YUZHBOR - RCD MALLORCA

Минулого тижня FC YUZHBOR та RCD MALLORCA здобули синхронні вікторії з ідентичним рахунком 3:2. Перші здолали OL1MP, а другі вирвали історичний для себе результат у протистоянні з FC IMPERIAL. Та звитяга стала дебютною для колективу на полях SFCK і дозволила зупинити семиматчеву безвиграшну серію на старті сезону. Гравці FC YUZHBOR натомість останнім часом чітко чергують успішні й невдалі поєдинки. Але наразі команда Павла Павлюка перебуває в чудовому тонусі, як і їхній майбутній суперник. А кому ж вдасться залишитися в такому настрої після прийдешнього двобою? Дізнаємося в суботу пополудні.

Протокол и события матча FC YUZHBOR 5 : 4 RCD MALLORCA, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

04 Листопада / Субота / 14:45
ПАРК СОВКИ
Богдан Луговий

Кращий гравець команди і матчу

5 : 4
Олексій Гречишкін

Кращий гравець команди

 

15:40, GETMAN KYIV - PHOENIX

В останньому турі футболісти GETMAN KYIV поступилися VIVAGRO з розгромним рахунком 1:7 і відпустили від себе лідера першості вже на дев‘ять балів. Навіть при одній грі в запасі ця дистанція виглядає нездоланною для підопічних Ігоря Криворучка… Схоже, тепер команді необхідно сконцентруватися на боротьбі за інші комплекти нагород. Проте потужних конкурентів і справді вистачає. Зокрема, одна зі складових успішного змагання за медалі - це перемоги над командами, що знаходяться внизу табелю про ранги. PHOENIX якраз потрапляє до цієї категорії. Колектив Миколи Сороки перебуває на передостанній сходинці й має лише три бали в своїй скарбничці, а останні п‘ять поєдинків неодмінно завершувалися поразками…

Протокол и события матча GETMAN KYIV 4 : 3 PHOENIX, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

04 Листопада / Субота / 15:40
ПАРК СОВКИ
В`ячеслав Карпенко

Кращий гравець команди і матчу

4 : 3
Микита Дімінський

Кращий гравець команди

 

17:00, KMW - VIVAGRO

Останнім часом футболістам KMW вдалося віднайти свою гру! Попередні успішні результати чітко вказують саме на це, адже колектив Ігоря Бондарчука в яскравому стилі виграв три матчі поспіль, а загалом в минулих п‘яти поєдинках набрав 12 очок! Тим не менш, гравців VIVAGRO таким аж ніяк не здивуєш. «Біло-чорні» продовжують рухатися турнірною дистанцією взагалі без поразок, лише одного разу розписавши «мирову» зі своїм опонентом. Цілком закономірно, що команда впевнено очолює табель про ранги дивізіону URBAN. Проте можливо саме представники KMW стануть тією перешкодою, яка змусить капітулювати VIVAGRO вперше на полях нашого турніру? Принаймні чудова форма «біло-синіх» в останніх турах свідчить про те, що в суботу ввечері нас очікує по-справжньому безкомпромісна заруба!

Протокол и события матча KMW 4 : 1 VIVAGRO, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

04 Листопада / Субота / 17:00
ПАРК СОВКИ
Роман Онищенко

Кращий гравець команди і матчу

4 : 1
Валерій Дацюк

Кращий гравець команди

 

17:55, AVANTI - TEMP UNITED

У попередньому турі футболісти AVANTI нарешті здобули дебютну перемогу в рамках осінньої кампанії, перегравши АВАНГАРД КИЇВ з рахунком 4:3. Водночас варто розуміти, що вболівальникам «сіро-чорних» навряд чи варто сподіватися на продовження видовища від своїх улюбленців… Адже наступний опонент є одним із лідерів чемпіонату! Зі старту сезону TEMP UNITED допустив лише одну осічку, а загалом колектив Владислава Кандубіна демонструє надзвичайно потужну гру. У турнірній таблиці команда знаходиться тільки на третьому місці й відстає від VIVAGRO аж на сім балів. Проте менша кількість зіграних матчів безперечно залишає представникам TEMP UNITED непогані перспективи навіть у боротьбі за чемпіонський титул! 

Протокол и события матча AVANTI 3 : 4 TEMP UNITED, SFCK ОСІНЬ|SFCK 2023, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

04 Листопада / Субота / 17:55
ПАРК СОВКИ
Віталій Воронков

Кращий гравець команди

3 : 4
Артем Балагура

Кращий гравець команди і матчу

[WidgetTable="SFCK AUTUMN `23 | URBAN" #1043365]

Таблиця

# Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 VIVAGRO
2 SYNDICATE
3 TEMP UNITED
4 CHEVROLET
5 GETMAN KYIV
6 OL1MP
7 KMW
8 FC YUZHBOR
9 КВАРЦИТ
10 DTEK
11 UPTECH TEAM
12 Авангард Київ
13 RCD MALLORCA
14 AVANTI
15 PHOENIX
16 FC IMPERIAL