Підсумки останнього літнього туру SFCK, Підсумки туру. Ім'я одного чемпіона вже відомо, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV. Офіційний сайт

31.08.2021

Підсумки останнього літнього туру SFCK

31.08.2021

FAVBET | SUPERLEAGUE

SKY UP – ONE CALL 3:2

Чемпіонський поєдинок, який став окрасою всього туру. Матч між лідерами найвищого дивізіону був винесений на п'ятницю і в ньому ми дізнались ім'я чемпіона FAVBET SUPERLEAGUE. Sky Up випереджав One Call на п'ять балів за три тури до кінця, а отже перемога в очній зустрічі гарантувала команді Костянтина Власенка золоті нагороди.

І почали вони відразу дуже сильно, вже на четвертій хвилині повівши в рахунку 2:0. Але в середині тайму інтрига повернулась - Юрій Щериця неймовірно потужним ударом з гострого кута скоротив відстань.

А як же на початку другої половини забив Максим Чеберяк! Він чудово відкрився під передачу Ардашкіна і п'яткою підправив м'яча прямісінько в кут воріт. Неймовірної краси м'яч, який став чемпіонським для SKY UP. Щериця швидко відіграв ще один гол, але цього було вже не достатньо.

S.C. ADVOCATES – ДОНБАСЕНЕРГО 2:4

Ці дві команди нажаль оголосили про своє зняття з турніру, але задля того, щоб результати інших команд в минулих матчах з ними не анулювались, зіграли між собою. Завдяки хет-трику Сергія Степаненко перемогу в "день шахтаря" одержав Донбасенерго.

AURORA TEAM - SKY UP 1:2

Через дві доби після здобуття чемпіонського звання, SKY UP зіграв черговий матч чемпіонату проти Aurorа Team. Все найцікавіше в цьому матчі сталось вже в першому таймі. Чемпіони швидко рахунок відкрили на 6-й хвилині - забив Юліан Горбатий, але ще швидше (на 9-й хвилині) рахунок зрівняв Андрій Лисюк. Свідки поєдинку передчували низку м'ячів в цій зустрічі, але на ділі ще в першому таймі Sky Up вийшов вперед та тим самим встановив кінцевий результат.

FC PHENIX - CRO UNITED 2:2

CRO United все ще намагається наздогнати в турнірній таблиці Ураган, але команда вдруге поспіль оступилась, не зумівши здолати Phenix. CRO двічі були попереду після голів Самко та Федорченко, але їхні суперники обидва рази змогли зрівняти рахунок. При цьому кінцевий рахунок було встановлено за одну секунду до кінця матчу, коли Новиков прострілив на дальню штангу, а там Мельник в падінні переправив м'яча в сітку воріт.

DEVELOPEX - POKUPON.UA 1:4

У DEVELOPEX не залишалось шансів для того, щоб посісти місце в ТОП-4 команд дивізіону Gold. Та було справою честі перемогти Pokupon.ua. І після першого тайму здавалось, що це досить реально, адже завдяки голу Богдана Коршунова Developex вів в рахунку. Та в другій половині зустрічі Pokupon взявся за справу і вже на 24-й хвилині повів у рахунку. В кінцівці Валентин Цвелих своїм дублем довів рахунок до розгрому і вивів свою команду на третю позицію.

КАРПАТСЬКА ДЖЕРЕЛЬНА | SILVER DIVISION

UMG – BIOS 3:1

Поєдинок між командами з нижньої половини таблиці почався дуже насичено , адже не пройшло й чверті матчу, як обидві команди вже забили по одному голу (Абдуллаєв за UMG та Фігуроа Куентас за BIOS). На десятій хвилині свій перший м'яч в грі забив Сергій Мельниченко, який став автором і єдиного голу в другій половині зустрічі. За останні 15 хвилин матчу команди не змогли хоча б одного разу пробити голкіперів, а тому зустріч так і завершилась з рахунком 3:1.

ЕВРОТЕХНОБУД – KAPELOU 5:4

Напевне, найкращий матч цього тижня за драматургією. KAPELOU потрібна була перемога, щоб не відпускати LP-CRM. Перший тайм був повністю за ними. На 10-й хвилині Митяєв відкрив рахунок, а ще через декілька обертів секундної стрілки годинника Михайло Сидорко оформив дубль. 3:0 перед перервою, що ще потрібно?

Але ж ні, після того, як команди відіграли півгодини ЕВРОТЕХНОБУД вже скоротив відставання до мінімуму. А потім за справу взялись Некрасов, який забив двічі, і Валентин Цвелих – 5:3. На передостанній хвилині Олександр Гавриленко скоротив рахунок, але ще одного камбеку в цій зустрічі ми не побачили.

BIG BOARD – НИКОФЛЕКС 1:2 (матч призупинено)

Зважаючи на турнірну таблицю, то від Big Board очікував легкої перемоги, але поєдинок для них складався дещо важко. Причиною цього окрім гри суперника також стала і негода. На перерву хлопці пішли під проливним дощем за рахунку 2:1, але на другий тайм вже не вийшли, адже грати при такій зливі було вкрай важко.

BINOTEL - SFCK TEAM 0:5

Мало хто вірив, що Binotel зможе відібрати очки у "організаторів" - так воно і сталося. Вже на третій хвилині SFCK Team вийшли вперед завдяки голу Сергія Ананка. Далі був автогол від гравця Binotel та м'яч Скробача на старті другого тайму. Здавалось, що саме з таким рахунком 3:0 поєдинок і завершиться, але іншої думки були Влад Козлов та все той же Дмитро Скробач, які на останніх хвилинах забили ще по м'ячу.

ФК ДИРЕКТ - DUZAIN-FASAD 1:0 (матч призупинено)

Дуже напружена боротьба між цими командами відбувалась на футбольному полі. Гравці боролись не тільки один з одним, а й зі стихією. Злива, яка наступила на Київ, набирала своїх обертів і після того, як команда Директ відкрила рахунок в матчі, вітром звалило ворота. Після цього було прийнято рішення припинити матч.

КИЇВСЬКА МИТНИЦЯ – UNION (не відбувся)

Нажаль, та ж таки злива не надала можливості цим командам вийти на поле SFCK-Arena і ми не побачили матчу між ними.

[WidgetTable="FAVBET SFCK `2021 | ТРИ ВЕДМЕДІ | BRONZE" #1026826]

Таблиця

SOCCER SHOP | PRESTIGE DIVISION

МИРОТВОРЕЦЬ - ONE CALL 2 2:7

На цю зустріч ONE CALL 2 виходили з надією приблизити своє чемпіонство в дивізіоні PRESTIGE. І їм це вдалося якнайкраще. Гераскевич, Лошак і Поштар зробили рахунок 3:0, що дозволило команді трішки розслабитись. За це їх відразу покарав В'ячеслав Калмиков, який забив двічі за одну хвилину. Та ще до перерви Гераскевич забив четвертий, а в другому таймі Поштар і Лошак (двічі), добили суперника.

САЛТІВСЬКИЙ МК - NMT-LEGEA 2:0

Не дивлячись на те, що Салтівський МК був фаворитом зустрічі і в кінці кінців отримав перемогу, не можна сказати, що матч проходив в односторонньому порядку. NMT-Legea також мала нагоди для того, щоб відзначитись. Але все ж таки найбільш майстровитим і найудачливішим в цій дуелі був Артем Горгола, який і записав на свій рахунок обидва м'ячі.

[WidgetTable="FAVBET SFCK `2021 | SOCCER SHOP | PRESTIGE" #1026836]

Таблиця

BPRO | URBAN DIVISION

2SCHOOL - FC VEGA 2:2

Лідери дивізіону з 2SCHOOL виходили на матч з надією перемогти, адже ROYAL CREDIT підтискає їх з другого місця. Але ж і Vega все ще не втратила надій на перемогу в чемпіонаті і також жадала заробити три очки. Першою забила Vega - це Аристарх Александровський відкрив рахунок вже на 6-й хвилині. Та зусиллями Івана Кужеля 2SCHOOL змогли не просто зрівняти, а й вийти вперед. Та все вирішилось в кінцівці зустрічі, за хвилину до фінального свистка Юрій Скопич зрівняв цифри на табло.

ROYAL CREDIT - GETMAN KYIV 0:2

Та не дивлячись на втрачену перемогу 2SCHOOL можуть бути мінімально задоволеними цим вікендом. Адже Royal Credit також не змогли перемогти, більше того, вони програли "гетьманам", для яких це був останній матч на турнірі. Тарас Барановський та Ігор Криворучко в другому таймі пробили ворота найкращої команди чемпіонату (якщо рахувати можливі очки).

ASSISTANT GROUP - UPTECH TEAM 3:2

До кінця чемпіонату залишається не так багато часу, але у ASSISTANT GROUP все ще є примарні шанси заскочити в топ-3 свого дивізіону. Для цього їм обов’язково потрібно було перемагати  UPTECH TEAM, що вони і зробили. При цьому, вони дуже швидко відкрили рахунок завдяки точному удару Андрія Семенюка, а на старті другої половини  довели його до розгромного. Все на що вистачило UPTECH – це два голи у відповідь. Щоб зрівняти, не вистачило часу.

КМА – MATADOR 3:4

Нарешті це сталося! Дуель двох аутсайдерів дивізіону закінчилась на користь "матадорів", які зуміли не просто вперше перемогти в цьому сезоні, а й взагалі набрати свої перші очки. Великий вклад в перемогу своєї команди вніс Артем Григорчук, який відзначився двічі. Також варто відзначити передостанню хвилину зустрічі, коли команди обмінялися голами в ворота один одного.

BROOKLYN – ATLETICO 1:4

Атletico продовжує погоню за лідером турнірної таблиці Сокілом, отже втрачати бали в цей відповідальний момент сезону команді вкрай небажано. А коли підтверджувати свої амбіції, як не в матчі проти одного з переслідувачів? А якщо ще головний тренер відчув, що в ньому знову прокинувся футболіст та надів форму?! Так-так – Олександр Кульша в цьому турі дебютував на полі і навіть відзначився голом. Та ще й з неробочої правої ноги! В цілому гра проходила під контролем ATLETICO та команді вдалося довести поєдинок до логічного завершення. За гостей також відзначились Івахнюк та двічі Богач. BROOKLYN в цей день спромігся лише на гол престижу – забив, звісно, Штанько. 4:1.

НИКОС – FC PROLISOK 4:9

Сисоєв и кампанія знов приїхали без замін, що на цей раз вилилося в дев'ять пропущених м'ячів від FC PROLISOK. Ця гра проходила з безліч моментів з обох боків, але якщо перші п'ятнадцять хвилин пройшли в конкурентній боротьбі, то кінцівку тайму господарі вщент провалили та пропустили тричі. У другому таймі команди обмінювалися голами, що призвело до справжньої гольової феєрії. У підсумку – 9:4. Ну і звісно відзначаємо Івана Лисака у складі гостей – він відзначився пента-триком!

ZEPPELIN - BLACK ALFA 6:1

В своєму останньому матчі BLACK ALFA одержав першу перемогу в сезоні, тоді як ZEPPELIN вже давно не вигравали. Але на цей раз вони перервали свою невдалу серію, та ще й як. Олександр Лебідь зробив хет-трик (двома останніми голами вже добиваючи суперника), а Михайло Мішин розігрався так, що забивав і в чужі, і в свої ворота. Самі BLACK ALFA так і не змогли вразити ворота суперника.

FULL HOUSE UTD – PLAYTIKA 0:3

Дві команди з нижньої половини турнірної таблиці. В середині першого тайму PLAYTIKA вийшла вперед завдяки голу Дмитра Гордича і дуже довго рахунок залишався саме таким. Чудово проявили себе голкіпери обох команд, а Роман Башаєв взагалі став гравцем цього матчу. Правда, в останні хвилини поєдинку гості змогли забити ще двічі, чим довели рахунок до розгромного.