Супер-камбек Eurobis, перша перемога UMG-Intech, маестро Цапенков та інші результати туру!, Огляд четвертого туру SFCK, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV. Офіційний сайт

17.11.2020

Супер-камбек Eurobis, перша перемога UMG-Intech, маестро Цапенков та інші результати туру!

17.11.2020

Друзі, тур вийшов просто неймовірним, як з точки зору якості матчів, так і в контексті кількості забитих голів.

В 15-ти матчах було забито 112 голів, що в середньому складає більше 7 голів за один матч. Далі – докладніше!

GROUP A (ВІДБІР GOLD-SILVER-BRONZE)

Є Мельниченко – є перемога! Вітаємо UMG-Intech з першою перемогою в сезоні. Безумовно, головним героєм переможного матчу став лідер і капітаном цього колективу – Сергій Мельниченко. Сергій пропустив два останніх матчі, а в грі проти LP-CRM показав себе у всій красі. На рахунку Мельниченка всього один гол, але в атаці він задавав темп. Взагалі матч вийшов видовищним: справжні гойдалки, гра на зустрічних курсах і просто купа моментів на рахунку гравців LP-CRM у другому таймі. Однак з реалізацією були проблеми (одного разу Коростов вибив м’яч з порожніх воріт), а от їх опоненти свої моменти реалізували відмінно. За рахунку 1:1 Воснок реалізував вихід сам на сам, а на останній хвилині матчу Сусловець забив з гострого кута (тут не обійшлося без помилки воротаря LP-CRM) – 3:1!

ABM CLOUD в своєму репертуарі! В тому сенсі, що команда Роми Ковальчука вкотре не розрахувала сили на увесь матч. Перший тайм (принаймні до 18 хвилини) пройшов за величезною перевагою цього колективу в контексті якості моментів, і якби не впевнена гра Самойленка у воротах MFC Alterra, була б біда. Однак навіть Олексій не зміг врятувати свою команду на 16-й хвилині, коли Трофименко п’ятою елегантно віддав на Ковальчука, а Рома розстріляв ворота суперника – 1:0 . Однак далі були дві провальні хвилини. Спочатку Тесленко буквально заніс м’яч у ворота суперника з третього удару в одній атаці, а через 60 секунд Грушко завершив стрімку контратаку своєї команду 3 в 1 – 1:2. У другому таймі Віталій оформив дубль, а ось «айтішники» змогли відповісти на це лише голом від Рубан наприкінці гри. MFC Alterra знову перемагає, але у «айтішників», якщо вони постійно будуть грати так, як перші 16 хвилин, великі перспективи у цьому сезоні.

UTR програв перший матч в сезоні, хоча в першому таймі ніщо не віщувало біди. Обидві команди по черзі створювали моменти біля воріт одна одної, а UTR виглядав навіть гостріше, не реалізувавши два виходи сам на сам. Але потім, наприкінці тайму, за рахунок індивідуальної майстерності Жихарєва, Аврора вийшла вперед (блискучий удар в дальній кут з правого флангу). І навіть після цього UTR мав декілька шансів аби відігратись, однак… Другий тайм вийшов провальний. Спочатку з доволі дальньої дистанції у ближній від голкіпера кут поцілив Задорожній, потім Гєрдов скористався подарунком від захисту суперника і реалізував вихід сам на сам, а потім Сергій разом х Жихарєвим буквально розірвали в три передачі захист суперника – 4:0! Лише після цього UTR прийшов до тями і навіть забив двічі за 60 секунд! Єдиною проблемою буле те, що це були останні 60 секунд матчу.

GROUP B (ВІДБІР GOLD-SILVER-BRONZE)

Даст іст Фантастіш, а не група! Зараз все пояснимо!

Розпочнемо з турбо-гри мід «сталеварами» і «газовиками». Команди розпочали з місця в кар’єр, а вже на 1-й хвилині матчу Капанистий відмінним більярдним ударом з рикошетом від стійки, вивів Укргазвидобування вперед. Однак майже одразу «сталевари» увімкнули 5-ту швидкість і створили купу моментів біля воріт суперника. В третьому епізоді Моргушка класно пробив після розіграшу кутового – 1:1. Здавалося, що перший тайм закінчиться внічию, що було б доволі справедливим результатом. Але «сталевари» привезли гол у власні ворота, коли почали вигадувати велосипед біля власних воріт, м’яч підхопив Дмитро Лещенко і розстріляв ворота опонентів – 1:2. В середині другого тайму Павлик зробив рахунок 3:1, на що «сталевари» миттєво відповіли сольним рейдом від Діхтяра з подальшим ударом в дальній кут – 2:3. Однак останнє слово було за «газовиками», які забили ще двічі і здобули впевнену перемогу 5:2, вийшовши на чисте перше місце в групі.

SOFT SERVE другу гру поспіль завершує з рахунком 4:4. Причому цього разу хлопці реально могли розраховувати на три залікові бали. «Айтішники» впевнено вигравали 4:0, причому усі чотири голи цієї команди були фактично ідентичними: відмінні комбінації, в яких гравцям, що забивали голи майже ніхто не заважав. Яка б команда могла за рахунку 0:4 прийти до тями у другому таймі? А от Євробіс зміг! Команда відіграла чотири голи, а фінальний гол Фабріки став справжньою окрасою турою, адже Петро забив ударом під поперечку з самісінького центру поля.

Нікофлекс здобув другу перемогу поспіль, перегравши One Call. Дивно, що One Call не грав на такому ж куражі, як було в матчі минулого туру зі «сталеварами». Сильний матч провели Красовський і Власюк, але Ніко знову, як і в минулому турі, за рахунок відмінних командних взаємодій зміг надійно зіграти в обороні, а головне реалізував свої моменти біля чужих воріт.

GROUP С (ВІДБІР GOLD-SILVER-BRONZE)

Террикон абсолютно заслужено здолав Eclipse, забезпечивши собі перемогу ще в першому таймі, завдяки голам Пузика, Лобанова і Белозуба. Так, безумовно, віддамо належне команді Дмитра Косенко, яка ще до перерви один гол відіграла (сам Дмитро асистував Семенову, який замкнув передачу з лівого флангу), проте шансів на позитивний результат майже не було. У другому таймі Террикон продовжив розігрувати тікі-таку у чужому карному майданчику і, забивши ще чотири рази, забезпечив собі перемогу з рахунком 7:1!

Для Агросему матч проти Хунти складався доволі непросто. Вже на 3-й хвилині матчу Марчук класно зіграв корпусом на чужій половині поля, залишивши суперника ні з чим, а потім реалізував вихід сам на сам – 0:1. Тим не менш, маючи тотальну перевагу у кількості моментів, на початку другої частини першого тайму Агросем забив тричі за 3 хвилини. Причому два голи на свій рахунок записав Цапенков, який зіграв у кращих традиціях форварда, який чекає на свої моменти у чужому штрафному майданчику – 3:1. Однак далі настав час Зубарєва! Спочатку Сергій забив наприкінці першого тайму, переправивши м’яч у ворота з декількох метрів. А потім реалізував вихід сам на сам вже у другому таймі – 3:3. Інтрига заграла яскравими кольорами, проте ненадовго. Майже одразу Кузнєцов вивів Агросем вперед, після класного удару з-за меж штрафного майданчику – 4:3. А наприкінці гри маестро Цапенков зробив все, аби ми назвали його найкориснішим гравцем туру. Спочатку він накрутив захисника Хунти, потім обіграв голкіпера і пробив у порожні ворота – 5:3. А на останніх секундах гри перехопив м’яч на своїй половині поля, коли суперник розігрував 5-го польового і пробив у порожні ворота – 6:3!

GROUP D (ВІДБІР GOLD-SILVER-BRONZE)

Гра між Topiar і Central Yard вийшла саме такою, як ми і очікували: результативною, драматичною і з великою кількістю боротьби. Маємо думку, що саме «барбери» активніше провели перший тайм, створивши більше моментів, ніж їх опоненти. Власне кажучи, на 10-й хвилині матчу Цисар рахунок відкрив, скориставшись тим, що голкіпер Topiar невдало встановив стінку на стандарті, поціливши у дальній кут – 0:1. Можливо, перша половина гри і закінчилася з перевагою команди Цисаря, але у справу втрутився Лизунов, який елегантним, точним і дуже красивим ударом під попереку, встановив остаточний рахунок першої половини – 1:1… Принаймні так здалося. Однак за останню хвилину першого тайму ми побачили ще два голи. Спочатку Дарахвелідзе точно пробив в кут воріт з-під захисника, але майже одразу «барбери» отримали у свої ворота десятиметровий удар, який потужним ударом реалізував Добровольський – 2:2! Далі – більше! На початку другого тайму Бессонов втретє вивів «барберів» вперед, підступним ударом з дальньої дистанції – 2:3. Після цього два моменти були у Дарахвелідзе, в одному з яких він не реалізував вихід сам на сам. А у футболі, ви ж знаєте, коли не забиваєш ти, забивають тобі. Через декілька хвилин Лизунов потужно пробив у ближній кут з правого флангу, а голкіпер «барберів» з цим ударом впоратися не зумів – 3:3. А ось наприкінці матчу після вилучення Козачука «барбери» отримали ще два голи у власні ворота. Спочатку Добровольский і Лизунов буквально розрізали оборону суперника в дві передачі, а на останній хвилині матчу Лизунов замкнув передачу партнера на дальній стійці – 5:3! Погодьтеся, друзі, забагато разів в цьому огляді лунало прізвище Лизунова, правда? То ж висновки робіть самі!

Матадор Русанівка провів свій найгірший матч за всю невелику історію участі у нашому чемпіонаті. І це притому, що Скіценко відкрив рахунок вже на 3-й хвилині матчу. Але те, що було далі…Найбільше у розгромі «матадорів» доклали зусиль Гайден і Шаповалов. Лячно сказати, але ці гравців забили 8 з 13 голів своєї команди, синхронно оформивши покер!

GROUP E (ВІДБІР GOLD-SILVER-BRONZE)

BINOTEL 5-1 PLAYTIKA

AUTO ENERGY 3-6 DEVELOPEX

В матчі проти Binotel Playtika, здається, просто забула вийти з роздягальні на перші 10 хвилин матчу. «Рожево-білі» мали просто-таки тотальну перевагу у кількості створених моментів, які логічно втілювалися у забиті голи. Спочатку Самусь вже на першій хвилині класно пробив зльоту у самісінькій кут. Потім Денисенко відмінно реалізував вихід сам на сам, а на 10-й хвилині матчу Вовченко і Мельник розірвали оборону суперника в декілька передач, а Володимир забивав вже у порожні фактично ворота – 3:0. Звичайно, після цього напрошувався тайм-аут, що і зробив наставник «айтішників» Цебенко. Однак малюнок гри суттєво не змінився. Binotel виглядав сильніше, хоча на 37-й хвилині матчу Попович відмінно увірвався у штрафний майданчик суперника і другим дотиком пробив у дальній кут – 3:1. У будь-якому випадку Самусь і Мельник забили ще по голу, завершивши гру своєї команди переконливою перемогою 5:1!

МФК Юніон поступився Салтівському МК через два нюанси. По-перше, жахливу реалізацію своєї моментів у першому таймі, а по-друге, помилки в захисті на останніх секундах матчу. В першій половині гри «небесні» мали тотальну перевагу у моментах, тому гол Шаповаленка виглядав цілком логічно. До речі, якби не вдала гра Кравця у воротах МК, то у підопічних Максима Ріпи були величезні проблеми. Цікаво, що мінімальна перевага у рахунку трималася до 38-ї хвилини матчу. А потім фіаско! Спочатку забули про Десяцького у власному штрафному майданчику, а потім була помилка голкіпера Юніону в центрі поля, і подальший точний удар у порожні ворота від Кавуненка – 2:1.

В заключному матчі групи Developex знову забив шість голів у ворота суперників. Фактично гра була зроблена у перші вісім хвилин дуетом Ус – Стрельченко. Сашко забив перший гол для своєї команди, а потім асистував у другому голі Дмитру. Третій гол – заслуга Стрельченка, який обікрав суперника в центрі поля і майстерно реалізував вихід сам на сам – 3:0. Цікаво, що «енергетики» увімкнулися миттєво, а Грачов і Бондзік скоротили відстань у рахунку до мінімуму. Однак для «айтішників» все обійшлося, адже Шульга ще у першому таймі забив четвертий гол – 4:2. Друга половина гра була набагато рівнішою, а той самий Бондзік ніяк не хотів миритися з ткаим результатом, знову скоротивши розрив до мінімуму – 4:3. Однак Митник забив наприкінці 5-й, а Стрельченко оформив хет-рик і звання найкращого гравця матчу – 6:3.

GROUP G (ВІДБІР URBAN-CHALLENGE)

BLACK ALFA 6-8 SECUR

Secur з величезним задоволення вітаємо з першою перемогою у сезоні. Підопічні Євгена Дацка влаштували справжню гольову перестрілку в матчі з Black Alfa. Взагалі матч вийшов класним для глядачів, адже ми побачили 14 голів. З іншого боку іноді складалося враження, що Black Alfa не вийшла на перший тайм, а Secur залишився в роздягальні на другий. В першій половині гри підопічні Дацка буквально не помітили опонентів, вигравши тайм з рахунком 5:1. Але у другому таймі Black Alfa виглядала більш монолітним колективом, а Педько і Фарафонов буквально розривали захист суперника. Анатолій, до речі, оформив хет-трик, а Сергій записав на свій рахунок дубль. Однак у складі Secur був свій джокер. Мова, звичайно, йде про Дацка, який у цьому матчі забив чотири рази, а також встиг відзначитися результативною передачею! Black Alfa ще зможе взяти реванш у Secur в цьому сезоні, адже команди зустрінуться у лізі Challenge!

GROUP K (ВІДБІР URBAN-CHALLENGE)

Перший тайм можна охарактеризувати дуже просто – 4 помилки «нафтовиків» на рівному місці, одну з яких Арсен Тоток використав, реалізувавши вихід сам на сам – 1:0. Власне кажучи, другий гол Директу на початку другого тайму став наслідком помилки «нафтовиків» в обороні, адже Карпенко також реалізував вихід сам на сам – 2:0. Через три хвилини Осадчук додав вогню цьому матчу, віддавши таку передачу своєму голкіперу, яка завершилася взяттям воріт Директу – 2:1. Однак так здавалося на перший погляд. Адже після цього Директ забив три голи за 5 хвилин і зняв усі питання, щодо переможця матчу – 5:1. Хоча! Хоча давайте віддамо належне «нафтовикам», які не опустили руки, а зробили все, щоб програти достойно. За сім хвилин хлопці забили тричі, але суперник також відповів своїм забитим голом – 6:4. Директ, нам здається, провів свою найкращу гру в сезоні.