Огляд п’ятого туру SFCK. , Неймовірний камбек, «святий розгром», повалення Хунти та інші результати вікенду!, STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV. Офіційний сайт

Brooklyn – Легіон – 5:4

Getman Kyiv Svarog – 5:3

DHL – Uptech Team – 4:5

Тримайте мене семеро! Саме так хочеться закричати, коли бачиш, як розвиваються події в звітному дивізіоні.

Наприклад, візьмемо головного аутсайдера ліги – Легіон. Команда програла четвертий матч поспіль, але знову з різницею в один м’яч. Як не намагалися Міцуля і Радченко врятувати гру (забивши по два голи), але підопічні Олексія Штанько здобули десь навіть вольову перемогу, яка стала для «американців» (а чому б не називати цю команду саме так?) вже третьою поспіль. Здається, з моменти весілля капітана команда – Олексія Штанько, його колектив лише виграє.

З «Гетьманами» теж окрема історія. Команда класно почала сезон, потім трішки забуксувала, а зараз знову перемогла у грі з дууууже непоступливим опонентом. Причому Svarog двічі виходив вперед, зусиллями Єфімця, який оформив дубль, але тріо Войтюк-Кобизський-Циліцинський зробили гру для команди Криворучко. Перші двоє оформили дублі, а Сергій записав на свій рахунок два асисти. «Гетьмани» наразі другі.

IntensFit після перемоги у стартовому турі, програв вже три матчі поспіль, але бій Флагману дав! Горбачевський і Годлевський двічі рахунок зрівнювали, але нестримний Квасов оформив дубль і звів надії суперника нанівець. Андрій, до речі, в цьому сезоні вже набрав 9 очок по системі гол + пас (5+4).

Ring Ukraine нарешті переміг. Причому відбулося це у грі з командою, яка до цього у двох зустрічах двічі перемогла і одного разу зіграла внічию. Тим не менш, SoftServe виявився неготовий до класної і стрімкої гри суперника. Так, безумовно, бій був, а Миколі Сєргєєву навіть вдалося забити свій перший гол в сезоні, але дві гольові передачі від Хоменко і переможний гол Татаріна дозволили Ring Ukraine розраховувати на те, що сезон можна буде врятувати.

TOPIAR, який за складом є, безумовно, ТОП-командою для звітного дивізіону, все ж таки здивував, розбомбивши екс-лідера ліги – Хунту! Якщо перший тайм обидві команди провели ще більш менш рівно, то потім відбувся розгром. В період з 18-ї по 35-ту хвилини гри TOPIAR забив 5 голів, вбивши інтригу у звітному матчі. Хунта в цій зустрічі зіграла дуже пасивно в нападі, і також постійно помилялася в обороні.

DHL – Uptech Team – 4:5 – однозначно кращий матч на початку цього року. Після першої половини гри DHL вигравав з рахунком 4:0, але забивши вже на 20-й секунді другої половини гри, Uptech Team повірив в свої сили і здійснив неймовірний камбек, який, сподіваємося, додасть хлопцям впевненості у своїх силах.

Головні новини після матчів звітного дивізіону виглядають наступним чином:

• ФК Сокіл повністю провалює сезон. Третя поразка поспіль і остання сходинка у турнірній таблиці? КМА здобуло заслужену перемогу!
  • Одразу два колективи змогли забити у звітному турі по 10 голів. «Святі» зовсім не по святому повели себе у грі проти Galyatasaray, а Chillout Team забив у ворота MFC Flex за одну гру рівно стільки ж, скільки ця команда пропустила за три попередні матчі.
  • Zeppelin продовжує очолювати турнірну таблицю, але має на дві гри більше, ніж Chillout Team (5 проти 3).
  • Avatar здобуває третю перемогу поспіль, чого, здається, з командою Святослава Мороза ще ніколи не було за часів участі у нашому турнірі. Так тримати, хлопці!
  • У битві аутсайдерів Karcher – Black Alfa перемогу здобули підопічні Романа Чернеця, дотиснувши суперника у другому таймі. Андрій Іщенко оформив гол+пас, а Black Alfa продовжує перебувати на дні турнірної таблиці.
  • Була перервана переможна хода команди Denon (2 перемоги поспіль), яка поступилася FBS. Особливо в цій грі запам’яталися капітани обох команд – Сергій Фролов і Влад Бондзік. Але якщо перший відзначився дублем, що у підсумку дозволило здобути перемогу, то другий отримав червону картку за конфлікт саме з Фроловим.
  • Bianconeri не скористалися нашою порадою та отримали повну торбу голів від Eclipse, а той самий Макарчук, на якому ми анонсували увагу в анонсі, відзначився хет-триком.
  • Нарешті здобули свою першу перемогу у сезоні Assistant Group, команда, яка до цього мала один бал в трьох матчах. Були побоювання, що серія продовжиться, адже звітний матч пропускав Сергій Лисовенко, тим не менш, функції лідера на себе вязв Сергій Копійка, який записав на свій рахунок дубль і асист.
  • Eurobis чи Fans Team Arsenal? Нам здається, що саме ці команди розіграють між собою чемпіонство. Обидва колективи здобули максимально непрості перемоги проти News One та АМФК, команд, які 100%-во продовжать битися за медалі в цьому чемпіонаті.

АМФК Vega – Fans Team Arsenal – 2:3

Якщо говорити про головні підсумки цього дивізіону, то на наш погляд вони виглядатимуть наступним чином.:

Legea | Silver Division

Playtika – Prometheus – 0:7

Нікофлекс – Young Business Club – 2:5

FC Alterra – Київська Митниця – 2:4

Після непоганої нічиї проти Binotel, ми були впевнені, що Playtika дасть бій Prometheus, але вийшло максимально навпаки. В цьому матчі все було зрозуміло вже у першому таймі, який закінчився з рахунком 4:0 на користь «прометеїв». Особливо посприяли цьому Заславський і Хван, які на двох зробили 5 асистів.

За кількістю ударів и створених моментів Нікофлекс майже не поступався Young Business Club, проте гра у захисті і реалізація своїх можливостей, залишала бажати кращого. Як наслідок, дублі Задорожнього і Солонини «забезпечили» Нікофлексу третій матч без перемог. Тим не менш, команда залишається на третій позиції, а от «бізнесмени» вже другі.

FC Alterra створила чимало проблем для митників, навіть не дивлячись на пропущений вже на 3-й хвилині гри гол від Неренберга. Черкашин і Яновский буквально за декілька хвилин в кінці першої половини гри забили по голу і перевернули все з ніг на голову. В такій ситуації КММ необхідно було знайти лідера, яким виявився Гайден. Денис оформив дубль за 10 хвилин, а фінальну крапку у матчі поставив Сергій Тупальский. КММ піднявся на 5-ту сходинку.

НІКОФЛЕКС ЛІГА

«Build life» - «Evoplay»,  2:4

«Evoplay» залишається єдиною командою в лігі Нікофлекс, що не втратила жодного залікового балу. Та в цьому матчі колектив був дуже близький до першого «фейлу». Муляр вивів «Evoplay» вперед, забивши один із найшвидших голів турніру – Володимир відзначився вже на 8-й секунді матчу. Але здається, пропущений м’яч несуттєво вплинув на гравців «Build life». Підопічні Задорожного грали на рівних з лідером ліги, а то і переважали його. Особливо, це помітно було між 15 та 30 хвилинами. Солоніна зрівняв рахунок ще до перерви, а на 4-й хвилині другого тайму оформив дубль. Гравці «Build life» були дуже близькі до третього м’яча, але Зайчук врятував в двох виходах віч на віч. Переломною стала 30 хвилина матчу. Саме на екваторі другого тайму «Evoplay» забиває два голи. Удар після, якого суперник так і не оговтався.

«Justlictors» - «БВС-ТОРГ»,  6:7

Другий поспіль матч за участі «БВС-ТОРГ» божевілля відбувається на полі. Підопічні Ріпи знову розібрали суперника в першому таймі – за рахунку 1:5 команди пішли на перерву. Колектив грав зібрано, проводив швидкі атаки, гравці холоднокровно реалізовували свої нагоди та й опоненту не давали створювати небезпечні моменти занадто часто. В другій же половині матчу все навпаки – багато втрат і чимало провалів в захисті. Ледь-ледь не втратили перемогу. Схоже, впевнений гандикап в рахунку після перерви тільки розхолоджує гравців «БВС». Над психологією варто попрацювати. Відмітимо головного герою матчу – Роман Помазанов забив 6 голів. Монстр! Браво!!

«Central Yard» - «Авіаліга»,  1:4

«Авіатори» настільки заточені на пресинг і контратаки, що готові віддавати м’яч супернику навіть в матчах, де є можливість грати з позиції контролю. На стартових хвилинах гравці «авіаліги» спробували кілька позиційних атак, наткнулися на захисну стіну, а потім віддали м’яч супернику і повернулися до свого звичного стилю. Справді, навіщо змінювати  те, що дає результат!? При контратакувальній грі набагато більше простору, чим і користується колектив Олександра Черниша. По два голи забили «авіатори» в кожному із таймів і здобули комфортну перемогу. Шендрик знову був на висоті. Два красивих м’ячі забив Євген шикарними ударами з-за меж штрафного майданчику.

«Дизайн Фасад» - «Prime»,  2:1

Найбільш несподіваний результат цього туру в лігі Нікофлекс. «Prime» втрачає залікові бали в грі, яка, здавалось би, не повинна була викликати труднощі. Не було в складі команди їхнього талісмана – Лагойди. Але, після дискваліфікації повернувся Сюзєв, а також на гру приїхав Підорін. Ця пара, а також Струк і були найактивнішими на полі. І не сказати, що колектив Максима Каплунова заслуговував на поразку, просто супернику десь пощастило більше. В першому таймі нагод забити було вдосталь як в однієї, так і в іншої команди. Та гравцям вдавалось не забивати, навіть, в пусті ворота, з кількох метрів. В другому таймі «Prime» мали куди більше моментів. Але, як це часто буває, гол назрівав в одні ворота, а забила інша команда. Драговоз гарматним пострілом прошив Каплунова. Підорін майже одразу зрівняв рахунок, після прострілу Сюзєва. Роман мав ще кілька нагод, щоб оформити дубль, а натомість став антигероєм. За 15 секунд до фінального свистка Підорін збиває Драговоза. Фол стає 6-им для «Prime», а Драговоз впевнено реалізовує 10-ти метровий.

Суперліга Parimatch

VPK Group – Golazo – 3:4

UMG – Aurora Team – 3:5

В анонсі ми писали, що нас очікували битви аутсайдерів Суперліги (принаймні на той момент), хоча саме в таких матчах, зазвичай, відбувається багато цікавих подій. Власне кажучи, так сталося і в нашій ситуації. VPK Group був дуже близьким до своєї першої перемоги в Суперлізі у грі проти «голеодорів», але виграючи з рахунком 2:0, примудрилися програти матч. Сергій Цебенко видав просто шалену гру, оформивши три асисти, але ще більш потужно зіграв Бровко, який оформив дубль і постійно підключався до атак своєї команди. Переможний гол забив капітан «голеодорів» Олександр Русін.

Що стосується гри UMG – Aurora Team, то тут все ще цікавіше. Дивно, але команда-ветеран Суперліги, UMG, ніяк не може перемогти. Враховуючи той факт, що суперники у попередньому розіграші Суперліги були набагато сильнішими, це викликає подив. Інше питання, що і Аврора знову відчула смак перемог, вигравши вже другий матч поспіль. А там і до медалей вже недалеко!