10 MFC FLEX 2 0 0 2 6 - 9 0
11 ФК SAINTS 2 0 0 2 2 - 7 0
12 GALYATASARAY 2 0 0 2 1 - 9 0

ФАЙНОБУД – GALYATASARAY – 3:1

Протокол и события матча ФАЙНОБУД 3 : 1 GALYATASARAY, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KIEV | WINTER 19/20, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Кращий гравець команди і матчу

Ну що ж, ситуація в лізі Challenge продовжує ставати дедалі цікавішою. Багато вже було сказано про непередбачуваність розташування команд. Файнобуд і ще 5 колективів зараз на вершині. А Galyatasaray не зумів набрати перші очки в сезоні. Одного забитого м’яча Юнуса Аскарова виявилося замало в матчі проти Файнобуда. Відзначимо, що Сергій Ананко та Денис Ковш впродовж однієї хвилини першої половини зустрічі змогли забезпечити собі перевагу. Другий тайм нічого сенсаційного не приніс. В підсумку – Galyatasaray має другу поразку, а Файнобуд вдало реабілітовується після невдачі проти Quartesian.

ФК СОКІЛ – AVATAR – 2:3

Протокол и события матча ФК СОКІЛ 2 : 3 AVATAR, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KIEV | WINTER 19/20, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

22 Грудня / 2019 / 17:10

SFCK ARENA | поле № 2

Андрій Гордійчук

2 : 3
Николай Кишман

Після невдалого старту сезону Avatar набирає хороші кондиції. Валідольна перемога над Соколом – яскраве підтвердження. Погодьтеся, приємно спостерігати за такими насиченими кінцівками матчів. За 3 хвилини до фінального свистка Кішман та Пісарєв перевернули хід поєдинку. Це був епічний камбек і яскрава перемога над командою, котра мала все, щоб здобути перші очки. Але удача і наполегливість точно були на стороні колективу Avatar.

ДИРЕКТ – ТЕЛЕГА ФК – 7:2

Протокол и события матча ДИРЕКТ 7 : 2 ТЕЛЕГА ФК, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KIEV | WINTER 19/20, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

22 Грудня / 2019 / 18:10

Артём Осадчук

7 : 2
Виталий Олейник

Ще один несподіваний поєдинок, якщо дивитися по минулих матчах. Тєлєга, яка входила до числа андердогів несподівано програла. Ось так, Директ розгромив свого суперника – 7:2. Для цього колективу - це перша перемога в сезоні. Насправді, хлопці з Директа мають бути задоволеними, адже Тєлєга до цього часу святкувала тільки звитяги. Цікаво, що Коваль і Ситник по черзі переплутали ворота. У них по автоголу, але це ніяк не применшує заслуги Директа.

ZEPPELIN – QUARTESIAN – 2:3

Протокол и события матча ZEPPELIN 2 : 3 QUARTESIAN, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KIEV | WINTER 19/20, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

22 Грудня / 2019 / 19:10

ОЛЕКСАНДР ЛЕБІДЬ

2 : 3
Сергій Болюбаш

Напружену гру провели Zeppelin і Quartesian. Рахунок 3:2 і переможці вирішили все ще в першому таймі. Zeppelin намагався відігратися, проводячи непогані атаки. Але забити їм вдалося лише двічі. Таке враження, що Quartesian зробили акцент на утриманні результату. Проте, залікові бали у них є – і це дає змогу обійти в таблиці свого суперника і стати в один ряд з багатьма лідерами.

РСК ФЛАГМАН – SOFTSERVE – 1:1

Протокол и события матча РСК ФЛАГМАН 1 : 1 SOFTSERVE, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KIEV | WINTER 19/20, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

22 Грудня / 2019 / 10:20

Андрій Квасов

1 : 1
Микола Сергеєв

Нічия, яка виглядає доволі справедливою. Флагман і Softserve перебувають у верхній частині турнірної таблиці і мають порівну очок після цього туру. Обидві команди показують хорошу гру, а їх матч став таким собі мирним виступом. У другому таймі Квасов відзначився у воротах суперника, а вже за хвилину йому відповів Сергеєв. Вочевидь, такий результат цілком влаштовує обидва колективи.

DHL – SVAROG – 3:3

Протокол и события матча DHL 3 : 3 SVAROG, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KIEV | WINTER 19/20, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

22 Грудня / 2019 / 13:00

Дмитрий Ильящук

3 : 3
Денис Матвиенко

Непогано стартував Svarog. Ця команда теж відзначилася нічийним результатом проти DHL. Маючи всього дві заміни, Червоні непогано зіграли. DHL продовжує серію без перемог. Але вони набрали перше очко. Ільящук забив крутий м’яч лівою прямо під стійку, пройшовши з власної половини поля. На той момент це міг бути переможний м’яч для DHL. Але Матвієнко був проти. Його гол став останнім. Денис красиво перехитрив усіх біля воріт суперника і забив. Вочевидь, ще одна закономірна нічия.

GETMAN KYIV – HOOLIGANS – 5:4

Протокол и события матча GETMAN KYIV 5 : 4 TOPIAR, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KIEV | WINTER 19/20, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

22 Грудня / 2019 / 14:30

Александр Степаненко

5 : 4
Алексей Полозок

Гетьмани очолюють таблицю ліги Prime. Та ще й як! Дуже крутий, насичений голами матч з Хуліганами. Та й рахунок бойовий – 5:4. Полозок та Лізунов дозволили своїй команді вийти вперед, але потім Гетьмани взяли волю в кулак і забили аж п’ять м’ячів. Дуже крутий камбек, але Лізунов знову забив. До того ж, йому наслідував Мельников. Хулігани мали всі шанси зрівнювати рахунок. Але в заключні хвилини команди вже не відзначалися голами. Фінальний свисток сповістив про перемогу Гетьманів.

BROOKLYN – INTENSFIT – 4:1

Протокол и события матча BROOKLYN 4 : 1 INTENSFIT, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KIEV | WINTER 19/20, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

22 Грудня / 2019 / 13:50

Александр Пшеничный

4 : 1
Ярослав Доценко

Brooklyn перемагає в дебюті. Від голів Пшеничного, Юрко та Штанька постраждав Інтенсфіт. Доволі непогано, враховуючи той факт, що це тільки старт. Що стосується Intensfit, то їм можна побажати формувати стабільність. Все таки перемога і поразка в двох стартових турах не говорить про щось змістовне. Але завжди є, до чого прагнути.

SOCCER SHOP | BRONZE DIVISION

[WidgetTable="PM SFCK|ЗИМА 2019/20 | SOCCER SHOP | BRONZE DIVISION" #1013291]

Таблиця

ASSISTANT GROUP – EUROBIS – 1:5

Протокол и события матча ASSISTANT GROUP 1 : 5 EUROBIS, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KIEV | WINTER 19/20, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

22 Грудня / 2019 / 12:10

Андрій Семенюк

1 : 5
Владислав Паламарчук

Eurobis продовжує громити суперників. За два тури команда забила 12 м’ячів! Висока результативність і заслужене друге місце в лізі Soccer Shop. Assistant Group зуміли відіграти лише один гол, та й той – наприкінці зустрічі. Відзначимо Владислава Паламарчука, який за Eurobis зробив дубль: в епізоді з першим голом класно підключився з лівого флангу, точно пробивши в дотик. Епізод з другим голом теж не менш красивий. Гравець круто спрацював корпусом, прикрив м’яч і вийшов на ударну позицію, з якої влучно пробив.

NEWSONE – АМФК VEGA – 1:2

Протокол и события матча NEWSONE 1 : 2 АМФК VEGA, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KIEV | WINTER 19/20, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

22 Грудня / 2019 / 16:30

Михаил Назаренко

1 : 2

NewsOne стартує в сезоні з поразки. Але поразки, за яку точно не має бути соромно. АМФК Vega перемагає з рахунком 2:1. Дубль на рахунку Сергія Ананко. Перший гол йому вдався завдяки елегантному удару п’ятою. Ну а другий момент він створив самотужки, потужно пробивши під стійку. NewsOne забили один м’яч. Відзначився Віталій Бозаджи.

LP-CRM – FBS – 2:5

Протокол и события матча LP-CRM 2 : 5 FBS, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KIEV | WINTER 19/20, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

22 Грудня / 2019 / 17:20

Артем Вербенко

2 : 5
Дмитрий Стрельченко

FBS вирізняється стабільністю. В тому плані, що футболісти цієї команди у другому матчі поспіль забивають 5 голів. І перемагають з однаковим рахунком – 5:2. Пристойна реалізація. LP CRM попри якісний старт сезону програв уже дві гри. Відзначимо, що матч видався дуже насиченим гольовими моментами. Окрім забитих м’ячів, було багато епізодів, де командам, можливо, не щастило. LP CRM бажаємо покращувати результати.

BIANCONERI – FANS TEAM ARSENAL – 1:5

Протокол и события матча BIANCONERI 1 : 5 FANS TEAM ARSENAL, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KIEV | WINTER 19/20, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

Александр Лютый

1 : 5
Вячеслав Дегтярев

Bianconeri не вдалося попсувати нерви Fans Team Arsenal, команді, яка є беззаперечним лідером у лізі Soccer Shop. Каноніри знову грають результативно і ефектно. Якщо в матчі з Denon переможеним вдавалося боротися на одному рівні, то тут все було зовсім важко. Єдиний гол на рахунку Олександра Лютого. Ну а Fans Team Arsenal не збавляє обертів. Слід звернути увагу на те, що Каноніри забили в трьох стартових турах 20 м’ячів. Феноменальна результативність і одна з кращих в усьому турнірі.

112 УКРАЇНА – PLAYTIKA – 7:5

Протокол и события матча 112 УКРАЇНА 7 : 5 PLAYTIKA, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KIEV | WINTER 19/20, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

22 Грудня / 2019 / 12:50

Дмитрий Скробач

7 : 5
Сергей Цыбенко

Телевізійники нарешті перемогли. Пам’ятаємо їх невдачі у попередніх турах, але цього разу свою вдачу вони не відпустили. Гра вийшла результативною, але Playtika забила менше на два м’ячі. Як тут не відзначити Дмитра Скробача, який, по суті, і виборов цю перемогу для 112 Україна. В його активі 5 голів. Можна відзначити позитивні тенденції у грі цих команд. Адже, якщо є стільки забитих м’ячів, то успіхи в турнірному становищі не за горами.

SECUR – PROMETHEUS – 1:7

Протокол и события матча SECUR 1 : 7 PROMETHEUS, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KIEV | WINTER 19/20, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

22 Грудня / 2019 / 13:40

Пётр Ивасюк

1 : 7
Илья Заславский

В наступному матчі зустрічалися команди з різних частин ліги. Prometheus прогнозовано переміг. А рахунок 7:1 доволі закономірний. Варто згадати про Віталія Романчука, який оформив хет-трик. А от Secur поки дуже багато пропускає. Хоч і в попередніх турах їм випадали серйозні опоненти, але сподіваємося, що проблему в захисті ця команда подолає і почне набирати перші очки.

YOUNG BUSINESS CLUB – ONECALL – 4:3

Протокол и события матча YOUNG BUSINESS CLUB 4 : 3 ONECALL, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KIEV | WINTER 19/20, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

22 Грудня / 2019 / 15:40

Володимир Риков

4 : 3
Евгений Савенков

YBC демонструє непогану форму. Команда Євгена Задорожнього у важкому матчі перемогла OneCall. До слова, граючий тренер цього разу не забивав, а лише роздавав чудові асисти. Варто звернути увагу на те, що і OneCall достойно грали. Просто підопічні Задорожнього раніше взялися за справу і почали забивати. В цілому, матч вийшов доволі рівним і на перемогу заслуговували обидві команди.

ABM CLOUD – НІКОФЛЕКС – 1:1

Протокол и события матча ABM CLOUD 1 : 1 НІКОФЛЕКС, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KIEV | WINTER 19/20, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

22 Грудня / 2019 / 15:30

Иван Подшивалов

1 : 1
Андрей Максюта

Два наступні поєдинки у нас нічийні. Якщо звертати увагу на Нікофлекс і АВМ Cloud, то ці колективи зараз у турнірному становищі показують майже дзеркальні результати. Єдиний момент – Нікофлекс набагато більше забиває і дуже мало пропускає. Це доволі таки позитивна тенденція, враховуючи той факт, що команда є одним із фаворитів ліги LEGEA. АВМ з самого початку поєдинку претендували на перемогу завдяки реалізованому пенальті Подшивалова. Але Нікофлекс зусиллями Максюти все ж врятувався від поразки.

BINOTEL – КИЇВСЬКА МИТНИЦЯ – 2:2

Протокол и события матча BINOTEL 2 : 2 КИЇВСЬКА МИТНИЦЯ, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KIEV | WINTER 19/20, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

22 Грудня / 2019 / 16:20

Андрей Волошенко

2 : 2
Сергей Середа

Матч між Binotel та Київською Митницею можна назвати майже повністю ідентичним попередньому. Тут вам і результат нічийний, і команди схожі за стилем та сусідством в турнірці. До слова, Binotel після поразки від Prometheus все ж зумів частково реабілітуватися і набрати один бал. Можливо, такий перебіг подій на даному етапі повністю задовольняє обидва колективи.

НІКОФЛЕКС| GOLD

[WidgetTable="PM SFCK|ЗИМА 2019/20 | НІКОФЛЕКС | GOLD DIVISION" #1013289]

BUILD LIFE – АВІЛІГА – 1:4

Протокол и события матча BUILD LIFE 1 : 4 АВИАЛИГА, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KIEV | WINTER 19/20, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

22 Грудня / 2019 / 09:00

Ігор Зосімець

1 : 4
Евгений Шендрык

Авіатори здобувають  першу перемогу в сезоні – цілком заслужено і по ділу. Команда Олександра Черниша знову пресингувала високо, задавала темп гри і, на відміну від матчу з Evoplay, ефективніше комбінувала на половині поля суперника. Хоча, пропустити могла першою. Build life зробив кілька вдалих виходів з-під пресингу, скориставшись простором на воловині поля «авіаторів», але свою команду підстрахував Биндюженко. Богдан провів добротний матч в воротах Авиалиги. Ближче до середини першого тайму колектив Черниша уже суттєво переважав опонента за змістовністю гри. Авіатори регулярно відбирали м’яч на половині суперника, тільки ніяк не могли конвертувати це в забиті голи. Лише на останній хвилині першого тайму вони відкрили рахунок. Зате другий тайм почали просто ураганно, забивши два швидких голи. Build life миттєво відіграв один м’яч та ще й Задорожний вийшов на підмогу своїм підопічним, але суттєво на перебіг гри це не вплинуло. Друга поспіль поразка для Build life.

CENTRAL YARD – ФУТБОЛ 1,2 – 4:3

Протокол и события матча CENTRAL YARD 4 : 3 ФУТБОЛ 1/2, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KIEV | WINTER 19/20, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

22 Грудня / 2019 / 09:30

Иван Цисар

4 : 3
Артем Сергиенко

Єдиний матч в лігі Нікофлекс Gold, який тримав інтригу до останніх секунд. Телевізійники другу гру поспіль втрачають перемогу на останніх хвилинах. По голу в дебюті кожного з таймів дали Футбол 1\2 непогану перевагу. Відзначились Місюра і Сергієнко, для якого це вже став третій забитий м’яч за два поєдинки. 0:2 змусило «барберів» діяти ще більш завзятіше і завдяки Цисарю, команда за 3 хвилини відновила паритет. Спочатку Іван забив сам, а потім віддав результативну на Бессонова. Гравці Central Yard відчули впевненість і тиск на ворота Полякова тільки збільшувався. Але замість забитого третього голу, вони пропустили м’яч від Гіленка. Телевізійники закрились біля своїх воріт, і тільки  зрідка хтось з гравців, самотужки, вибігав в контратаку. На жаль для команди Миколи Середича, навіть майстерність Олександра Полякова не допомогла витримати натиск суперника. На 37-й хвилині Кононенко знову рахунок зрівняв, з передачі того ж таки Цисара. А через хвилину Морозов забив переможний гол.

JUSTLICTORS – FC DUZAIN FASAD – 1:4

Протокол и события матча JUSTLICTORS 1 : 4 FC DUZAIN FASAD, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KIEV | WINTER 19/20, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

22 Грудня / 2019 / 11:10

Тарас Бочковский

1 : 4
Сергей Заверюха

Колектив Олександра Поліщука програв в першому турі, вирвав нічию в другому і от, нарешті, в третьому матчі сезону «фасадівці» здобули перемогу. Кінцевий рахунок не зовсім відображає малюнок гри. Перемога була не такою вже й легкою. Подивитись, хоча б, на статистику ударів – 19 разів «представники юстиції» влучили в ворота Черепахіна. Кирило не раз виручив команду і, взагалі, на даний момент кіпера можна вважати найстабільнішим гравцем команди. Три матчі сезону Черепахін провів на досить достойному рівні, хіба що в кількох епізодах матчу з Футбол 1\2 міг зіграти і краще. А в нападі цього разу мотором був Сергій Завірюха – гол і асист на його рахунку. А щодо Justlictors ще рано робити висновки. Колектив зіграв лише перший матч та і на гру хлопці приїхали лише з однією зміною. Не було в складі і Яковенка, який має величезний вплив на те, як грають «представники юстиції». Очікуємо, що колектив Руслана Озадовського буде тільки додавати в наступних матчах.

FRIENDS TEAM – POKUPON.UA – 3:7

Протокол и события матча FRIENDS TEAM 3 : 7 POKUPON.UA, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KIEV | WINTER 19/20, PARIMATCH | STREET FOOTBALL CHALLENGE KYIV

Матч

22 Грудня / 2019 / 19:00

Юрий Пяскорский

3 : 7
Ренат Мирошников

Колектив Олександра Андрєєва зміг боротися на рівних лише в першому таймі. Та й то «на рівних» значить не програти перший тайм. По грі ж Pokupon.ua мав цілковиту перевагу. Колектив Євгена Саківського щедро обстрілював ворота опонента на протязі всього тайму. Та Володимир Костюченко «в режимі Буфона» видавав сейв за сейвом. За відсутності номінального голкіпера, капітан «френдів» дуже вдало відпрацював в рамці воріт, навіть незважаючи на сім пропущених м’ячів. «Любителі знижок» просто-таки розривали захист Friends Team, особливо в другому таймі, і майже всі м’ячі були забиті ударами з кількох метрів. В складі Pokupon.ua відмітимо Рената Мірошникова, який записав на свій рахунок дубль та гольову передачу. Підсилення Мірошниковим уже можна вважати успішним трансфером колективу. В другому матчі поспіль Ренат забиває. Крім цього він виконує неймовірний обсяг роботи, особливо при атаках. Мірошников любить брати гру на себе, але при цьому володіє чудовим відчуттям моменту і не заганяє себе в безвихідні ситуації, а своєчасно віддає пас. Впевнений, що Ренат стане в нагоді колективу в вирішальних матчах.